Intencje mszalne

18 października  2020 – niedziela:

07:00 + Mieczysław Śnieżek, ż. Zofia, s. Marek

09:00 + Władysław Lelek, rodzice, teściowie

11:00 + Maria Pałac 30r. śm

11:00 + Maria Lelek

13:00 + Bronisław Miśkiewicz 32 r. śm., ż. Irena

13:00 Dziękczynno-błagalna w 18 r.ur. Jowity

17:00 + Teresa Łędzka 1r. śm

19 października   2020 – poniedziałek:

07:00 + Dawid Kawa

07:00 + Maria Kochana

18:00 + Wojciech, Stefania Nicieja, s. Tadeusz, z rodziny

20 października     2020 – wtorek:

07:00 Dziękczynno-błagalna z okazji imienin p. Jana-kościelnego

18:00+ Bronisław Buras

21 października   2020 – środa:

07:00 + Stanisław Lelek 2r. śm

18:00 – Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

18:00 + Edward Żmuda, w. Katarzyna, Jakub

22 października   2020 – czwartek:

07:00 + Adela Kęs

07:00 +Tadeusz Guguła

18:00 W intencji  Róży Św. Jana Pawła II

18:00 + Maria Morawa 2 r. śm., m. Stefan

23 października 2020 – piątek:

07:00 + Marek Talaga

07:00 + Jan Lelek, ż. Maria r. śm.

18:00 ++ Za zmarłych

+ Wit Młotkowski, Felicja żona (od bratanicy Urszuli z Brzeźnicy)

+ Michał Dunaj (od siostry Pauliny z rodziną)

+ Sylwester Pacułt (od kolegów z Ochodzy)

+ Adam Morek (od Agaty i Łukasza Morek)

+ Maria Szwed (od kuzyna Czesława z rodziną)

+ Zbigniew Gorycki (od Magdaleny i Konrada Kochana z rodziną)

+ Anna Skrzyńska (od rodziny Medoniów z Marcyporęby i pracowników)

+ Danuta Łukasik (od właścicieli Firmy Jetas i Telawel)

+ Stanisława Żak (od Teresy i Tadeusza Hardek)

+ Maria Kowalczyk (od koleżanek córki Marii z piekarni)

+ Janina Jamróg (od Anieli z rodziną)

+ Rafał Żmuda (od Haliny Jaskiernej)

+ Mariusz Czopek (od zespołu muzycznego Sonic)

+ Stanisław Kolasa(od Siostry Janiny i Stanisława Wróblewskich)

+ Kazimiera Kudła(od Ani i Sebastiana)

+ Krzysztof Grabowski(od Bratowej Agaty)

+ Jan Kaszuba (od Firmy Transportowej ANDROS II ze Skawiny)

+ Irena Guguła( od Anny Pletii z rodziną)

+ Jan Motyka (od Rodziny Ślęczków)

+ Jan Bober (od kolegów z pracy)

+ Tadeusz Guguła (od szwagierki Katarzyny z dziećmi)

+ Władysław Urant (od rodziny Urant i Tyrka)

+ Stanisław Morawa (od koleżanek ze Skawiny)

+ Piotr Malinowski (od kolezanek i kolegów brata Krzysztofa z Firmy Valeo)

+ Maria Kowalczyk (od rodziny Zubków)

+ Maria Lelek( od Jasia Leńsiaka z rodziną)

+ Jan Natanek (od rodziny Sławińskich)

+ Władysława Jachymczyk m. Władysław (od Róży MB Częstochowskiej)

+ Mieczysław Łachman (od sąsiadów z góry)

+ Jan Morawa (od rodziny Kolasa)

+ Irena Brożek (od Bernadetty i Janusza Wilkosz z rodziną)

+ Ks. Krzysztof Grabiec ( od Mieszkańców Ochodzy)

+ Elżbieta Chmielarczyk (od Rocznika 1968 Szkoły Podsatawowej w Krzęcinie)

+ Genowefa Rzepisko (od Rodziny Jezioro z Grabia)m. Stefan

+ Stanisław Gotfryd (od pracowników Firmy Lewiatan ze Skawiny)

+ Rozalia Duchnowska (od sąsiadów z Działów Krzęcinsko-Zelczyńksich)

+ Paweł Pakoński (od kolegów z Polanki Hallera)

+ Władysława Sekuła (od Małgorzaty i Jana Żmuda)

+ Kacper Sasor (od chrzestnej Agnieszki z rodziną)

++ Piotr Lelek 36 r. śm., ż. Amelia, z rodziny

+ Jan Kowalczyk 45r. śm. s. Bogusław

+ Stanisław Zięcik (od Marii z rodziną)

+ Maria Jazowska (od koleżanki Marii Zięborak)

24 października  2020 – sobota:

07:00 + Irena Trzyszczyk 7r. śm. m. Stefan

18:00 Dziękczynno-błagalna w 20. r. ślubu Beaty i Mirosława  z rodziną

25 października  2020 – niedziela:

07:00 + Józef, Maria Sekuła, s. Stanisław; Piotr Jasiński

07:00 + Wiktoria Przybyło

09:00 + Franciszek, Zofia Słonina

09:00 + Stefania Góralczyk 19 r. śm., m. Wincenty i syn

11:00 +Wincenty,  Adela Lelek, c. Maria, s.s. Józef i Marian

11:00 Dziękczynno-błagalna w 25 r. ślubu Anny i Jacka Żmuda

13:00 + Maria, Zdzisław Kowalczyk, s. Stanisław

13:00 + Edward Żmuda, rodzice, teściowie

17:00 + Maria Barcikowska 2 r. śm,; Stefania, Stanisław Galos, s. Stanisław, rodzice