Intencje mszalne

11 października  2020 – niedziela:

07:00 Dziękczynno-błagalna  w 62 r. ślubu Teresy i Stanisława Lelek+

09:00 + Jadwiga Romek

09:00 + Zofia, Franciszek Malinowscy, s. Stanisław, c. Maria: Stanisław Dąbrowski

11:00 + Rafał Żmuda

11:00 + Edward Żmuda

13:00 + Czesław Bujak, rodzice i teściowie+

17:00 + Franciszek Ciernia r. śm.

12 października   2020 – poniedziałek:

07:00 + Jan Kowalczyk

07:00 + Irena Brożek

18:00 + Tadeusz, Maria Kolasa

13 października     2020 – wtorek:

07:00 + Franciszek, Waleria Cymerkiewicz

18:00 Pokutna

14 października   2020 – środa:

07:00 + Józef Góralczyk 49 r. śm., ż. Aniela

18:00 – Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

15 października   2020 – czwartek:

07:00 + Aniela Dąbrowska

07:00 + Maria Mrożek, c. Anna, z. Józef, Józef Lelek+

18:00 + Janina Jamróg

18:00 Dziękczynno-błagalna w 10 r. ślubu Jolanty i Mariusza z dziećmi

16 października 2020 – piątek:

07:00 + Tadeusz Niedźwiecki 14r. śm

07:00 + Stefan, Karolina Kochana

18:00 Zbiorowa  za zmarłych

+ Wit Młotkowski, Felicja żona (od rodziny Warchałów)

+ Maria Lelek (od rodziny Bańdo z Sosnowic)

+ Michał Dunaj (od siostry Pauliny z rodziną)

+ Sylwester Pacułt (od Marty z mamą)

+ Adam Morek (od szwagra Władysława z rodziną)

+ Maria Szwed (od chrześnicy Kamili z mężem)

+ Zbigniew Gorycki (od chrześniaka Piotra)

+ Stanisław Sekuła (od uczniów klasy Vb z wychowawczynią)

+ Danuta Łukasik (od koleżanek i kolegów córki Katarzyny z Firmy Jetas-Telacel)

+ Stanisława Żak (od pracowników Przedszkola Samorządowego nr 3 w Skawinie)

+ Maria Kowalczyk (od Barbary i Grzegorza Kowalczyków)

+ Janina Jamróg (od Anieli z rodziną)

+ Rafał Żmuda (od Małgorzaty i Jana Żmuda)

+ Mariusz Czopek (od wychowawczyni uczniów klasy 8 z rodzicami dzieci)

+ Teresa Łędzka(od wnuczki Anity z rodziną)

+Stanisław Kolasa(od siostry Wandy z rodziną)

+ Janusz Lelek(od brata Pawła z rodziną)

+ Kazimiera Kudła(od Krystyny Bykowskiej z rodziną z Radziszowa)

+ Krzysztof Grabowski(od Chrześniaka Tomasza z Pauliną)

+Jan Kaszuba (od Stanisława Czopka ze Skawiny)

+ Irena Guguła( od członkiń Róży MB Niesustającej Pomocy)

+ Jan Motyka (od Anny i Antoniego Bylica)

+ Teresa Żmuda (od wnuczki Marty z rodzina)

+ Jan Bober (od kolegów pracy)

+Tadeusz Guguła (od teściów)

+ Władysław Urant (od rodziny Urant i Tyrka)

+ Stanisław Morawa (od koleżanek z pracy córki Marzeny)

+ Piotr Malinowski (od kolezanek i kolegów brata Krzysztofa z Firmy Valeo)

+ Maria Kowalczyk (od dzieci i rodziców 6 latków z Przedszkola w Krzęcinie córki Bernadetty)

+ Maria Lelek( od rodziny Markiewicz)

+ Jan Natanek (od rodziny Sławińskich)

+ Władysława Jachymczyk m. Władysław (od Róży MB Częstochowskiej)

+ Mieczysław Łachman (od sąsiadów z góry)

+ Jan Morawa (od bratowej ze Szczawnicy z rodziną)

+ Irena Brożek (od Chrześnicy Danuty z Rodziną)

+ Ks. Krzysztof Grabiec ( od Mieszakńców Ochodzy)

+ Elżbieta Chmielarczyk (od Rocznika 1968 Szkoły Podstawowej w Krzęcinie)

+ Genowefa Rzepisko (od Stanisławy Stańczyk z Ryczowa)m. Stefan

+ Stanisław Gotfryd (od Pępkowskich z Radziszowa)

+ Rozalia Duchnowska (od sąsiadów z Działów Krzęcinsko-Zelczyńksich)

+ Paweł Pakoński (od kolegów z Polanki Hallera)

+ Władysława Sekuła (od Małgorzaty i Jana Żmuda)

+ Kacper Sasor (od  dziadków Krystny i Lucjana Gaczorek)

++ Zofia i Tadeusz Bogusz (od córki Marty)

++ Antoni i Maria Wąchała (od prawnuków z Krzęcina)

+ Stanisław Zięcik (od rodziny Byliców) + Maria Jazowska (od kuzynki Albiny z Ochodzy

17 października  2020 – sobota:

07:00 + Marian Godzik+

18:00 + Stanisław, Amelia Kochana, s. Henryk

18 października  2020 – niedziela:

07:00 + Mieczysław Śnieżek, ż. Zofia, s. Marek

09:00 + Władysław Lelek, rodzice, teściowie

11:00 + Maria Pałac 30r. śm+

11:00 + Maria Lelek

13:00 + Bronisław Miśkiewicz 32r. śm., ż. Irena

13:00 Dziękczynno-błagalna w 18r.ur. Jowity

17:00 + Teresa Łędzka 1r. śm+