Intencje mszalne

4 października  2020 – niedziela:

07:00 + Krzysztof, Stanisław Jadwiga Knapik, z rodziny

09:00 + Franciszek Ciernia; Franciszek Wędzicha, ż. Aniela

09:00 + Bronisław Wyroba 14r. śm,. ż. Zofia

11:00 + Maria Śmiech 23 r. śm.

11:00 + Stefania, Tadeusz Czara; Kazimierz Hyla; Maria, Edward Talaga, w. Marek

13:00 + Stanisław Wrona, s.s. Józef , Jan

13:00 + Zdzisław Gładyś 6 r. śm.

17:00 + Franciszek, Emilia, Kazimierz Chmielarczyk, Ludwika, Jan  Morawa

5 października   2020 – poniedziałek:

07:00 + Witold Lelek

07:00 + Wiesław Szarański

18:00 Dziękczynno-błagalna w 1r. ślubu.

6 października     2020 – wtorek:

07:00 + Piotr Żmuda 18 r. śm, ż. Helena, rodzice

18:00 + Tadeusz, Maria Szwed

7 października   2020 – środa:

07:00 Róża MB Różańcowej

18:00 – Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

8 października   2020 – czwartek:

07:00 + Zofia Gaczorek 29 r. śm., m. Franciszek

07:00 + Jan Bober

18:00 + Tadeusz, Genowefa Tylec, rodzice

18:00 Dziękczynno-błagalna w 25r. ślubu Agnieszki i Krzysztofa

9 października 2020 – piątek:

07:00 + Józef, Janina Szwed 30r. śm.

07:00 + Władysława, Stanisław Żmuda

18:00 Zbiorowa za  zmarłych

+ Felicja Młotkowska, Wit mąż (od córki Elżbiety)

+ Maria Lelek (od Jacka Piszczka z rodziną)

+ Michał Dunaj (od siostry Iwony z dziećmi)

+ Franciszek Wójcik (od kolegów i koleżanek z klasy Małgorzaty)

+ Janina Sekuła (od przyjaciół Bożek i Gajdek)

+ Adam Morek (od Firmy LAUDA-METALPLAST)

+ Maria Szwed (od męża Andrzeja)

+ Stanisław Sekuła (od rodziny Badurów z Trzebini)

+ Danuta Łukasik (od Małgorzaty i Sławomira Migo z rodziną)

+ Stanisława Żak (od Urszuli i Czesława Sekuła)

+ Maria Kowalczyk (od rodziny Leleków)

+ Janina Jamróg (od Michała Bartek z rodziną)

+ Rafał Żmuda (od Joanny i Jarosława Bysiek z synem Mikołajem)

+ Mariusz Czopek (od rodziny Haramata z Radoczy)

+ Stanisław Kolasa(od Teresy i Edwarda Kolasa z rodziną)

+ Janusz Lelek(od Chrześnicy Marzeny)

+ Kazimiera Kudła(od rodziny Bober)

+ Krzysztof Grabowski(od bratanicy Agnieszki z rodziną)

+ Jan Kaszuba (od Barbary i Józefa Konior)

+ Irena Guguła( od członkiń Róży MB Nieustającej Pomocy)

+ Jan Motyka (od Mieszkańców Krzęcina)

+ Teresa Żmuda (od wnuka Wojciecha)

+ Jan Bober (od rodziny Kudła)

+Tadeusz Guguła (od teściów)

+ Władysław Urant (od członkiń Róży Królowej Pokoju)

+ Henryk Zięcik (od Chrześnicy Elzbiety z rodziną)

+ Stanisław Morawa (od Druchów z Polanki Hallera)

+ Piotr Malinowski (od wychowawczyni i kolegów i koleżanek z klasy ósmej)

+ Maria Kowalczyk (od koleżanek z pracy córki Bernadetty- Justyny i Lidii)

+ Maria Lelek( od kuzynki Marysi z Sosnowic)

+ Jan Natanek (od rodziny Sławińskich)

+ Władysława Jachymczyk m. Władysław (od członkiń Róży MB Czestochowskiej)

+ Mieczysław Łachman (od sąsiadów z góry)

+ Jan Morawa (od chrześniaka Marka z rodziną)

+ Maria Wędzicha( od Mateusza Galosa)

+ Irena Brożek (od sąsiadki Zofii Kowalczyk z rodziną)

+ Ks. Krzysztof Grabiec ( od  Rozali Jachymczyk)

+ Elżbieta Chmielarczyk (od Rocznika 1968 Szkoły Podstawowej w Krzęcinie)

+ Genowefa Rzepisko (od Rodziny Szczurowskich i Rębaczów)m. Stefan

+ Rozalia Duchnowska (od sąsiadów z Działów Krzęcinsko-Zelczyńksich)

+ Paweł Pakoński (od kolegów z Polanki Hallera)

+ Władysława Sekuła (od Elzbiety i Grzegorza Wycisk z rodziną)

+ Kacper Sasor (od babci Marysi)

+Ks. Krzysztof Grabiec (od Róży MB Róźańcowej)

+ Jan Bogusław Wilk (od syna Michała z rodziną)

+ Jan Kaleta (od Bratanków z Polanki Hallera)

+ Antoni Wąchała ż. Maria (od wnuka Łukasza z rodziną)

+ Amelia Lelek 21r. śm.

10 października  2020 – sobota:

07:00 + Franciszek,  Aniela Wędzicha

18:00 + Wit Młotkowski 5 r. śm., ż. Felicja, rodzice

11 października  2020 – niedziela:

07:00 Dziękczynno-Błagalna  w 62r. ślubu Teresy i Stanisława Lelek+

09:00 + Jadwiga Romek

09:00 + Zofia,  Franciszek Malinowscy, s. Stanisław, c. Maria; Stanisław Dąbrowski

11:00 + Rafał Żmuda

13:00 + Czesław Bujak, rodzice i teściowie+

17:00 + Franciszek Ciernia r. śm.