Intencje mszalne

27 września 2020 – niedziela:

07:00 + Marian Godzik

07:00 + Edward, Rozalia Pacułt

09:00 + Andrzej 26 r. śm, Genowefa Żmuda; Władysław Pacułt 16 r. śm.; Jan Baran

09:00 + Maria, Franciszek Jankowicz, c. Maria

11:00 + Józefa Juras, m. Stanisław

11:00 Dziękczynno-błagalna w  1 r. ur. Piotra

13:00 + Stanisław Pierzchała; Amelia, Franciszek Zięcik

13:00 Dziękczynno-błagalna w 50 r. ślubu Marii i Czesława

17:00 Dziękczynno-błagalna w 16 r. ur. Kingi

28 września  2020 – poniedziałek:

07:00 + Irena Guguła

07:00 + Bronisława Żmuda 11r. śm., mąż i syn; Stefan Pośpiech

18:00 + Rafał Żmuda

29 września    2020 – wtorek:

07:00 + Elżbieta, Stanisław Jagocha

18:00 + Bolesław Majcherczyk

30 września   2020 – środa:

07:00 + Waleria, Stanisław Rachwał

18:00 – Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

1 października   2020 – czwartek:

07:00 + Franciszek Lelek r. śm., ż. Maria

07:00 + Anna Jankowicz r. śm., m. Józef

18:00 Za kapłanów

18:00 + Adam Dąbrowski, rodzice

2 października 2020 – piątek:

07:00 + Stanisław Kozioł, rodzice

07:00 + Mieczysław Wojnar, s. Wojciech

18:00 Zbiorowa zmarłych

+ Felicja Młotkowska, Wit mąż (od córki Elżbiety)

+ Helena Grabińska (od Czopkiewiczów ze Skawiny)

+ Maria Lelek (od Dyrekcji i Pracowników Szkoły w Krzęcinie)

+ Michał Dunaj (od siostry Karoliny z rodziną)

+ Franciszek Wójcik (od kolegów i koleżanek z klasy Małgorzaty)

+ Janina Sekuła (od rodziny Dziedzic)

+ Franciszek Ciepły (od rodziny Raduszewskich)

+ Maria Szwed (od córki Doroty z mężem)

+ Zbigniew Gorycki (od Krystyny i Józefa Lelek)

+ Stanisław Sekuła (od Szczepu Harcerskiego Memoria ZHP)

+ Danuta Łukasik (od Bożeny i Marcina Zawada)

+ Stanisława Żak (od koleżanki z Zespołu Szkół Techniczno-Ekonomicznych)

+ Maria Kowalczyk (od Anny Kowalczyk)

+ Aleksander Szwed (od druhów OSP Polanka Hallera)

+ Janina Jamróg (od Lucyny i Stanisława Ożóg)

+ Rafał Żmuda (od Marii Cerek)

+ Mariusz Czopek (od Bogdana Ślusarczyka z rodziną)

+ Teresa Łędzka( od Rodziny Szewczyków ze skawiny)

+ Stanisław Kolasa(od sąsiadki Janiny z rodziną)

+ Kazimiera Kudła(od pracowników firmy Lauda-Metaplast)

+ Krzysztof Grabowski(od bratanicy Anety z rodziną)

+ Jan Kaszuba (od Pawła Kozła z rodziną)

+ Irena Guguła( od sąsiadki Stanisławy z rodziną)

+ Jan Motyka (od Mieszkańców Krzęcina)

+ Teresa Żmuda (od wnuka Marka i Agnieszki)

+ Jan Bober (od Agnieszki i Marcina Kozdebów)

+ Tadeusz Guguła (od Karoliny i Andrzeja Konik)

+ Władysław Urant (od Anny i Haliny Kupiec)

+ Henryk Zięcik (od Władysława Lelek)

+ Piotr Malinowski (od Barbary i Andrzeja Żmuda)

+ Maria Kowalczyk (od rodziny Zielińskich)

+ Maria Lelek( od cioci ze Sosnowic)

+ Jan Natanek (od Firmy Handlowej Standard)

+ Władysława Jachymczyk m. Władysław (od  firmy Verpol)

+ Mieczysław Łachman (od sąsiadów z góry)

+ Jan Morawa (od Edwarda i Bogdana Motyl z rodziną)

+ Maria Wędzicha( od Tomasza Galosa)

+ Irena Brożek (od Chrześnicy Anny z rodziną)

+ Ks. Krzysztof Grabiec (od Róży MB Miłosierdzia)

+ Jan Bogusław Wilk (od żony Marty)

+ Elżbieta Chmielarczyk (od Rocznika 1966 Szkoły Podstawowej w Krzęcinie)

+ Genowefa Rzepisko (od Rodziny Stanek i Boduch)m. Stefan

+ Rozalia Duchnowska (od sąsiadów Iwony i Roberta Stanclik)

+ Paweł Pakoński (od Kolegów z Polanki Hallera)

+ Kacper Sasor (od Rodziców, Kolegów i koleżanek ze Szkoły Podstawowej w Krzęcinie rocznik 2015 z wychowawcą)

+ Władysława Sekuła (od rodziny Kozioł z Łączan)

+ Józef Grzywa (od żony, wnuków)

+ Franciszek Wilkosz c. Anna (od córki i prawnuków)

+Zofia, Antoni, Wiesław Szarańscy

+ Jan Kaleta (od chrześniaka Dariusza z rodziną)

+ Antoni Wąchała ż. Maria (od wnuka Łukasza z rodziną)

3 października  2020 – sobota:

07:00 + Franciszek, Helena Malinowscy, s. Stefan

18:00 + Józef Ślusarczyk 10 r. śm., ż Maria, rodzice

18:00 + Franciszek Skocz 5 r. śm.

4 października  2020 – niedziela:

07:00 + Krzysztof, Stanisław Jadwiga Knapik, z rodziny

09:00 + Franciszek Ciernia, Franciszek Wędzicha, ż. Aniela

09:00 + Bronisław Wyroba 14 r. śm., ż. Zofia

11:00 + Maria Śmiech 23 r. śm.

11:00 + Stefania, Tadeusz Czara; Kazimierz Hyla; Maria, Edward Talaga w. Marek

13:00 + Stanisław Wrona, s.s. Józef, Jan

13:00 + Zdzisław Gładyś 6 r. śm.

17:00 + Franciszek, Emilia, Kazimierz Chmielarczyk; Ludwika Morawa