Intencje mszalne

20 września 2020 – niedziela:

07:00 + Jan, Henryka Kochana, rodzice

07:00 + Jerzy Sekuła

09:00 Dziękczynno-błagalna w 10 r. ślubu Justyny i Pawła Bębenek

09:00 + Marian Kozioł 17 r. śm., rodzina

11:00 + Eugeniusz Meus 31 r. śm.

11:00 + Bronisław Buras  2 r. śm.

13:00 + Stanisław, Kazimiera Kopacz

13:00 Dziękczynno-błagalna w 30r. ślubu Anny i Ryszarda Marczyk

17:00 O Bł. Boże dla Kacpra Lelek w 1 r. ur. i 10 r. ur. Justyny

21 września  2020 – poniedziałek:

07:00 + Aniela Dąbrowska

07:00 + Franciszek Gaczorek 29 r. śm,. ż. Zofia

18:00 + Marian Godzik

22 września    2020 – wtorek:

07:00 Dziękczynno-błagalna w 27 r. ślubu Doroty i Grzegorza

18:00 + Władysław Badura

23 września   2020 – środa:

07:00 + Maria, Józef Badura, c. Maria

18:00 – Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

24 września 2020 – czwartek:

07:00 + Piotr, Maria Jankowicz, s. Franciszek

07:00 + Elżbieta Chmielarczyk

18:00  W intencji Róży MB Królowej Pokoju

18:00 + Helena Wojtacha 3 r. śm., m. Władysław

25 września 2020 – piątek:

07:00 + Helena Warmuz

07:00 + Genowefa Rzepisko

18:00 Zbiorowa  za zmarłych

+ Felicja Młotkowska, Wit mąż (od wnuczki Anny z mężem)

+ Marianna Morawa (od rodziny Bułatów z Przytkowic)

+ Helena Grabińska (od rodziny Morawów)

+ Maria Lelek (od Dyrekcji i Pracowników Szkoły w Krzęcinie)

+ Michał Dunaj (od kuzynki Agnieszki i Piotra Kosek z rodziną)

+ Franciszek Wójcik (od sąsiadów z Krzęcina Guguły z rodziną)

+ Janina Sekuła (od pracowników SPARTHERM URALÓW)

+ Franciszek Ciepły (od rodziny Kowalskich i Szczębrów)

+ Maria Szwed (od brata Wiesława)

+ Adela Kowalczyk (od rodziny Czyżewskich)

+ Zbigniew Gorycki (od rodziny Wasyl i Lelek)

+ Stanisław Sekuła (od kolegów i koleżanek z Ochodzy)

+ Teresa Żmuda (od chrześniaka z żoną z Rzyk)

+ Stanisława Żak (od rodziny Wyroba)

+ Maria Kowalczyk (od Romana Pacuta)

+ Aleksander Szwed (od rodziny Rzepisko i Karasiów)

+ Janina Jamróg (od syna Andrzeja)

+ Rafał Żmuda (od kuzyna Tomasza z rodziną)

+ Mariusz Czopek (od sąsiadów Brózda i Garbaczy)

+ Stanisław Kolasa (od Marty i Grzegorza Waga z rodziną)

+ Kazimiera Kudła (od rodziny Żaków)

+ Krzysztof Grabowski (od Wujka Staszka z rodziną)

+ Jan Kaszuba (od kolegów hodowców z sekcji Wielke Drogi)

+ Adela Kęs(od Michała i Sylwii Raźny z dziećmi) m. Franciszek

+ Irena Guguła ( od Marii Grabiec z rodziną)

+ Jan Motyka (od Mieszkańców Krzęcina)

+ Jan Bober (od Ewy i Władyslawa Kowalskich)

+ Tadeusz Guguła (od Andrzeja i Agnieszki Żmuda)

+ Władysław Urant (od sąsiada Fryc z rodziną)

+ Henryk Zięcik (od Mirosława Miskiewicza z rodziną z Brodów)

+ Piotr Malinowski (od sąsiadów)

+ Maria Kowalczyk (od rodziny Zielińskich)

+ Maria Lelek( od siostrzenicy Anety z córkami)

+ Jan Natanek (od Jadwigi i Dariusza Kwiatkowskich z rodziną)

+ Władysława Jachymczyk m. Władysław (od firmy Alfrabo)

+ Mieczysław Łachman (od sąsiadów z dołu)

+ Jan Morawa (od sąsiadów Chmielarczyków)

+ Maria Wędzicha( od Jakuba Galosa z rodziną)

+ Irena Brożek (od Danuty Zięcik z rodziną)

+ Ks. Krzysztof Grabiec (od Róży MB Miłosierdzia)

+ Jan Bogusław Wilk (od szwagra Jacka)

++ Kazimiera Żmuda 7 r. śm., m. Stanisław

+ Elżbieta Chmielarczyk (od Rocznika 1966 Szkoły Podstawowej w Krzęcinie)

+ Genowefa Rzepisko (od Rodziny Żaków i Ożanów)

+ Rozalia Duchnowska (od sąsiadki Władysławy Stawowej)

+ Honorata Matys (od Marii, Jana i Stanisławy Lelek)

+ Czesław Lelek (od rodziny Pacułt z Ochodzy)

+ Jan Kaleta (od Brata Stanisława z żoną)

+ Paweł Pakoński (od Róży MB Miłosierdzia)

+ Kacper Sasor (od Ministrantów i Lektrów)

+ Władysława Sekuła (od Rodziny Bernaś)

26 września 2020 – sobota:

07:00 + Stanisław Gotfryd

18:00 + Katarzyna, Tomasz Cymerkiewicz, z. Tomasz

18:00 + Walenty Kłusek 10 r. śm.

27 września 2020 – niedziela:

07:00 + Marian Godzik

07:00 + Edward, Rozalia Pacułt

09:00 + Andrzej 26 r. śm; Genowefa Żmuda; Władysław Pacułt 16 r. śm.; Jan Baran

09:00 + Maria, Franciszek Jankowicz, c. Maria

11:00 + Józefa Juras, m. Stanisław

11:00 Dziękczynno-błagalna w 1 r. ur. Piotra

13:00 + Stanisław Pierzchała, Amelia i Franciszek Zięcik

13:00 Dziękczynno-błagalna w 50 r. ślubu Marii i Czesława

17:00 Dziękczynno-błagalna  w 16 r. ur.Kingi