Intencje mszalne

13 września 2020 – niedziela:

07:00 + Stefania , Tadeusz Czara, c. Maria i zięciowie

07:00 + Józef, Emilia Misiak, z rodziny

09:00 + Franciszek,  Stefania Żak, s. Stanisław

09:00 + Maria, Franciszek Knapik, synowie i córki

11:00 Dziękczynno-błagalna w 10 r. ślubu Anny i Piotra Skowron

11:00 Dziękczynno-błagalna w 1 r. ur. Liliany Żmudy

13:00 Pokutna

13:00 + Marian Godzik

17:00 O bł. Boże w rocznice ślubu

14 września  2020 – poniedziałek:

07:00 + Anna Janik

07:00 + Waleria,  Franciszek Ruśniak

18:00 + Maria,  Józef Ślusarczyk, rodzice

15 września    2020 – wtorek:

07:00 + Józef Łąka

18:00  W intencji Róży MB Bolesnej

16 września   2020 – środa:

07:00 + Czesław Przybyło

18:00 – Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

17 września 2020 – czwartek:

07:00 + Stefan,  Maria Czubaj

07:00 + Stanisław, Magdalena Kanica, s. Teofil

18:00 + Maria Szwed

18:00 Dziękczynno-błagalna w r.  ur .Marceliny

18 września 2020 – piątek:

+ Felicja Młotkowska, Wit mąż (od wnuczki Moniki i wnuka Tomasza)

+ Marianna Morawa (od rodziny Wróblów z Sosnowic)

+ Helena Grabińska (od rodziny Uchaczów)

+ Maria Lelek (od Dyrekcji i Pracowników Szkoły w Krzęcinie)

+ Michał Dunaj (od cioci Anny i Zdzisława Zdziebko)

+ Franciszek Wójcik (od sąsiadów Tomasza i Katarzyny Kochana)

+ Janina Sekuła (od Zarządu Kółka Rolniczego)

+ Janina Planta (od rodziny Moniców z Przytkowic)

+ Maria Szwed (od wnuków Julii i Filipa)

+ Adela Kowalczyk (od Jolanty Gacek)

+ Edward Smajek (od pracowników Firmy KARLAJN)

+ Stanisław Sekuła (od kolegów z klubu sportowego Rzozovia Rzozów)

+ Teresa Żmuda (od Firmy Lauda Metal-Plast)

+ Stanisława Żak (od Zofii Kucharczyk z rodziną z Przytkowic)

+ Maria Kowalczyk (od Marii Okarmus z rodziną)

+ Aleksander Szwed (od Górków i Rudeckich)

+ Janina Jamróg (od córki Agnieszki z rodziną)

+ Rafał Żmuda (od kuzynki Joanny z rodziną)

+ Mariusz Czopek (od sąsiadów Opyrchał)

+ Stanisław Kolasa (od Bożeny i Pawła Zięcik z rodziną)

+ Kazimiera Kudła (od kolegów z pracy syna Adama)

+ Krzysztof Grabowski (od chrześnicy Anny z rodziną)

+ Jan Kaszuba (od kolegów hodowców z oddziału Krzeszowice)

+ Adela Kęs(od Moniki, Eweliny i Krzysztofa z rodzinami)m. Franciszek

+ Irena Guguła ( od chrześniaka Stanisława z rodziną)

+ Tadeusz Wróbel (od syna Romana z żoną)

+ Jan Motyka (od Mieszkańców Krzęcina)

+ Jan Bober (od Urszuli i Antoniego Żak)

+ Tadeusz Guguła (od kuzyna Stanisława z rodziną)

+ Władysław Urant (od sąsiada Fryc z rodziną)

+ Henryk Zięcik (od córki z mężem)

+ Piotr Malinowski (od sąsiadów)

+ Maria Kowalczyk (od Stowarzyszenia Przyjaciół Grabia)

+ Maria Lelek( od siostrzeńca Mirosława z rodziną)

+ Jan Natanek (od Iwony i Darka Ciepły ze Skawiny z synem)

+ Władysława Jachymczyk m. Władysław (od kolegów syna Mirosława)

+ Mieczysław Łachman (od sąsiadów z dołu)

+ Jan Morawa (od siostry Zofii z rodziną)

+ Maria Wędzicha( od Jacka Galosa z żoną Haliną)

+ Irena Brożek (od Grzegorza Kowalczyka z rodziną)

+ Ks. Krzysztof Grabiec (od mieszkańców Ochodza-odwiśle)

+ Jan Bogusław Wilk (od żony Marty)

+Elżbieta Chmielarczyk (od Rocznika 1966 Szkoły Podstawowej w Krzęcinie)

+Genowefa Rzepisko (od bratowej Heleny)

+ Rozalia Duchnowska (od sąsiadow Czurów)

+ Jan Matyaszek 25r. śm.

+ Ks. Władysław Jankowicz, rodzice

07:00 + Aniela, Piotr Jankowicz, z rodziny

07:00  W intencji Róży  MB Saletyńskiej

18:00 Zbiorowa  za zmarłych

19 września 2020 – sobota:

07:00 + Marian Godzik

18:00 + Anna Lelek r. śm., m. Franciszek, s. Stanisław

20 września 2020 – niedziela:

07:00 + Jan, Henryka Kochana, rodzice

07:00 + Jerzy Sekuła

09:00 Dziękczynno-błagalna w 10 r. ślubu Justyny i Pawła Bębenek

09:00 + Marian Kozioł 17r. śm.,  rodzina

11:00 + Eugeniusz Meus 31 r. śm.

11:00 + Bronisław Buras 2 r. śm.

13:00 + Stanisław,  Kazimiera Kopacz

13:00 Dziękczynno-błagalna w 30 r. ślubu Anny i Ryszarda Marczyk

17:00 O Bł. Boże dla Kacpra Lelek w 1 r. ur. i w 10 r.  Justyny