Intencje mszalne

6 września 2020 –(odpust) niedziela:

07:00 + Józef, Maria Miśkiewicz s. Józef

07:00 + Elżbieta Słonina

07:00 + Elżbieta Janik 41 r. śm., Wincenty i Wojciech

09:00 + Maria, Czesław Wycisk

09:00 + Stefan, Genowefa Rzepisko

09:00 Dziękczynno-błagalna w 40 r. ślubu Ewy i Adama

11:00 Suma Odpustowa – za Parafian

11:00 + Jadwiga, Marian Goryccy i synowie

11:00 + Emilia, Jan Dudzik, s. Wiesław

17:00 + Stefania, Franciszek Leśniak, s. Stanisław

7 września  2020 – poniedziałek:

07:00 + Paweł, Anna Kochana

07:00 + Kazimiera Kudła

18:00 + Czesław Lelek

18:00 + Albina, Władysław Miśkiewicz, s. Kazimierz

8 września    2020 – wtorek:

07:00 + Maria Kowalczyk

07:00 Dziękczynno-błagalna w 80 r. ur. Marii

10:00  W intencji Róży MB Krzęcińskiej

18:00 + Maria, Leon Zięcik, rodzice

9 września   2020 – środa:

07:00 + Maria Pałac, rodzice, teściowie

18:00 – Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

10 września 2020 – czwartek:

07:00 Dziękczynno-błagalna w 80 r. ur.

07:00 O zdrowie dla Kacpra

18:00 + Jan Piszczek, s. Ryszard

18:00 + Zofia Chmiel 1 r. śm., m. Krzysztof

11 września 2020 – piątek:

07:00  W intencji Róży Najświętszego Imienia Maryi

07:00 + Maria Kowalczyk

18:00 Zbiorowa za zmarłych

+ Felicja Młotkowska, Wit mąż (od wnuczki Moniki i wnuka Tomasza)

+ Janina Sojka (od Śmiechów z rodziną z Oświęcimia)

+ Marianna Morawa (od bratanicy Danuty z braćmi)

+ Helena Grabińska (od kolegów syna Benedykta z Firmy NICROMET)

+ Maria Lelek (od sąsiadów)

+ Franciszek Ciernia (od Mateusza Szweda)

+ Joanna Kusion (od bratowej Krystyny Kusion z rodziną)

+ Michał Dunaj (od chrześniaka Bartłomieja)

+ Franciszek Wójcik (od Wandy Cymerkiewicz)

+ Janina Sekuła (od sąsiadów Ożogów z rodziną)

+ Janina Planta (od Jana i Bożeny Lelek z rodziną z Przytkowic)

+ Maria Szwed (od brata Władysława z rodziną)

+ Adela Kowalczyk (od rodziny Rzepisko i Hyla)

+ Edward Smajek (od Iwony i Adama Smoter z rodziną z Rabki)

+ Stanisław Sekuła (od Mirosława Ryba z rodziną i Marka Medoń)

+ Teresa Żmuda (od Firmy Lauda Metal-Plast)

+ Stanisława Żak (od koleżanki z Rzozowa)

+ Maria Kowalczyk (od Henryka Brożek z rodziną)

+ Aleksander Szwed (od Zawadów)

+ Janina Jamróg (od córki Anny z rodziną)

+ Rafał Żmuda (od kuzynki Moniki z rodziną)

+ Mariusz Czopek (od Tadeusza Suki z Grabia)

+ Stanisław Kolasa (od agnieszki i Grzegorza Lelek z rodziną)

+ Kazimiera Kudła (od kolegów z pracy syna Adama)

+ Krzysztof Grabowski (od kuzyna Jarka z rodzina)

+ Jan Kaszuba (od sąsiadki Anny Myśliwiec)

+ Adela Kęs (od Marii Klimek z rodziną)m. Franciszek

+ Irena Guguła (od chrzesniaka Stanisława z rodziną)

+ Tadeusz Wróbel (od córki Agaty z rodziną)

+ Jan Motyka (od Mieszkańów Krzęcina)

+ Jan Bober (od Szwgierki Józefy Żak)

+ Tadeusz Guguła (od kuzynki Marii z rodziną)

+ Władysław Urant (od rodziny Jagochów)

+ Henryk Zięcik (od córki z mężem)

+ Piotr Malinowski (od sąsiadów)

+ Maria Kowalczyk (od sąsiadów z góry)

+ Maria Lelek (od siostry Karoliny)

+ Jan Natanek (od Barbary i Jolanty Morawa z córkami)

+ Władysława Jachymczyk m. Władysław (od Grzegorza Lelek z rodziną)

+ Mieczysław Łachman (od sąsiadów z dołu)

+ Jan Morawa (od Barbary Morawa wraz z rodziną)

+ Maria Wędzicha( od Anny Pastuszko z rodziną)

+ Irena Brożek (od bratowej Anny Kowalczyk)

+ Ks. Krzysztof Grabiec (od mieszkańców Ochodza-odwiśle)

+ Elżbieta Chmielarczyk (od emerytowanych pracowników i koleżanek ze Szkoły Podstawowej w Krzęcinie)

+ Genowefa Rzepisko (od Rodziny Śmiechów i Wojtkiewiczów)

+ Jan Bogusław Wilk (od córki Patrycji z rodziną)

+ Jan Garlacz ż. Katarzyna s. Ryszard

18:00 + Ryszard Morawa 22 r. śm.

12 września 2020 – sobota:

07:00 + Maria, Piotr Lelek, s. Wiktor, z. Zbigniew

18:00 Dziękczynno-błagalna w 25 r. ślubu Janusza i Elżbiety Kosek

18:00 Dziękczynno-błagalna w 18 r. ur. Wiktorii Fiedronek

13 września 2020 – niedziela:

07:00 + Stefania, Tadeusz Czara, c. Mari, zięciowie

07:00 + Józef, Emilia Misiak, z rodziny

09:00 + Franciszek, Stefania Żak, s. Stanisław

09:00 + Maria, Franciszek Knapik, synowie i córki

11:00 Dziękczynno-błagalna w 10 r. ślubu Anny i Piotra Skowron

11:00 Dziękczynno-błagalna w 1 r. ur. Liliany Żmuda

13:00 Pokutna

13:00 + Marian Godzik

17:00 O bł. Boże w rocznice ślubu