Intencje mszalne

30 sierpnia   2020 – niedziela:

07:00 + Stanisław Tałach, s. Leszek

09:00 + Stanisław Zięcik r. śm.

11:00 Dziękczynna za tegoroczne plony

13:00 + Tadeusz Lelek, rodzice, teściowie

17:00 + Stanisław Żak 34 r. śm., rodzice, teściowie 

31 sierpnia 2020 – poniedziałek:

07:00 ++ Bronisława, Paweł Targosz, rodzice, rodzeństwo

07:00 + Władysław Kęs, s. Walenty

18:00 Dziękczynno-błagalna w 35 r. ślubu Zuzanny i Zdzisława

18:00 + Stefania Słonina c. Elżbieta

1 września    2020 – wtorek:

07:00 + Stefan,  Anna Kozioł

 8:30 Msza szkolna 4-8

10:00 Msza szkolna 0-3

18:00 + Maria,  Bronisław Stokłosa

2 września   2020 – środa:

07:00 + Bogusław Grabiński, rodzice, teściowie

18:00 – Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

18:00 + Wiktoria Przybyło

18:00 + ks. Krzysztof Grabiec

3 września 2020 – czwartek:

08:00 + Irena Guguła

08:00 + Stanisław Morawa

18:00 za kapłanów

18:00 + Rafał Żmuda

4 września 2020 – piątek:

08:00 + Maria Świerkosz 9r. śm.

08:00 + Julia,  Zygmunt Barcikowscy

18:00 Zbiorowa za zmarłych

+ Felicja Młotkowska, Wit mąż (od córki Marii)

+ Marianna Morawa (od rodziny Smajków)

+ Helena Grabińska (od Bronisławy Szwed)

+ Maria Lelek (od sąsiadów)

+ Franciszek Ciernia (od Członków Klubu Sportowego „Iskra” Krzęcin)

+ Joanna Kusion (od Joanny i Dominika Dudek)

+ Michał Dunaj (od Kacpra i Sandry)

+ Franciszek Wójcik (od Bożeny i Zbigniewa Zborowskich z rodziną)

+ Janina Sekuła (od Stanisława Sekuły)

+ Janina Planta (od mieszkańców Gołuchowic)

+ Maria Szwed (od brata Władysława z rodziną)

+ Adela Kowalczyk (od koleżanek ze sklepu „Babetta”)

+ Edward Smajek (od rodziny Radoń z Przytkowic)

+ Stanisław Sekuła (od rodziny Horąży z Brzeźnicy)

+ Teresa Żmuda (od Julii Zięcik z rodziną)

+ Stanisława Żak (od Ewy Meres)

+ Aleksander Szwed (od szwagra Jana i rodziny Lizaków)

+ Rafał Żmuda (od kuzynki Karoliny z mężem Andrzejem)

+ Mariusz Czopek (od szwagierki Marzeny z rodziną)

+ Stanisław Kolasa (od siostry Antoniny z mężem)

+ Kazimiera Kudła (od kolegów z pracy syna Adama)

+ Krzysztof Grabowski (od Marii Morawa z rodziną)

+ Jan Kaszuba (od Eweliny, Mateusza i Julii Stopka)

+Adela Kęs(od rodziny Jankowiczów)m. Franciszek

+ Irena Guguła( od Rodziny Kęs)

+ Tadeusz Wróbel (od córki Michaliny z rodziną)

+ Jan Motyka (od OSP Krzęcin)

+ Jan Bober (od kuzynek Zofii, Anny i Julii)

+ Tadeusz Guguła (od rodziny Wasyl i Lelek sąsiadów z domu rodzinnego)

+ Władysław Urant (od rodziny Jagochów)

+ Henryk Zięcik (od Marii Jankowicz z działów)

+ Piotr Malinowski (od sąsiadów)

+ Maria Kowalczyk (od sąsiadów z góry)

+ Maria Lelek (od siostrzeńca Pawła z rodzina)

+ Jan Natanek (od Haliny Woś z rodziną)

+ Władysława Jachymczyk m. Władysław (od rodziny Lelków i Ożogów)

+ Mieczysław Łachman (od sąsiadów z dołu)

+ Irena Brożek (od rodziny Garlacz i Brózda)

+Ks. Krzysztof Grabiec (od mieszkańców Ochodza-odwiśle)

+ Stanisław Gotfryd (od sąsiadów)

+ Genowefa Rzepisko (od rodziny Pędziwiatrów)

+ Elżbieta Chmielarczyk (od emerytowanych pracowników i koleżanek ze Szkoły Podstawowej w Krzęcinie)

++ Bronisław Sekuła 33 r. śm., ż. Władysława, s. Ryszard

+ Jan Bogusław Wilk (od córki Marty z rodziną)

+ Antoni i Maria Lelek, rodzice

+ Stanisław i Zofia Chmielarczyk, rodzice

+ za zmarłych z rodziny

5 września 2020 – sobota:

08:00 + Lucja,  Wanda Gwóźdź

08:00 + Zofia,  Piotr Kęs

10:00 Za chorych i starszych

18:00 O Boże Bł. dla Laury z okazji 1 ur.

18:00 + Elżbieta Słonina 3 r. śm.

6 września 2020 –(odpust) niedziela:

07:00 + Józef, Maria Miśkiewicz, s. Józef

07:00 + Elżbieta Słonina

07:00 + Elżbieta Janik 41 r. śm., Wincenty, Wojciech

09:00 + Maria, Czesław Wycisk

09:00 + Stefan, Genowefa Rzepisko

09:00 Dziękczynno-błagalna w 40 r. ślubu Ewy i Adama

11:00 Suma Odpustowa za Parafian

11:00 + Jadwiga, Marian Goryccy, synowie

11:00 + Emilia, Jan Dudzik, s. Wiesław

17:00 + Stefania, Franciszek Leśniak, s. Stanisław