Intencje mszalne

23 sierpnia   2020 – niedziela:

07:00 + Wojciech, Maria Rachwał

09:00 + Aleksander Szwed

11:00 Dziękczynno-błagalna w 50 r. ślubu Krystyny i Mariana Bylica

13:00 + Józef  Żmuda, s. Rafał

17:00 + Bolesław Kowalówka

24 sierpnia 2020 – poniedziałek:

18:00 + Wincenty, Bronisława Badura

25 sierpnia   2020 – wtorek:

07:00 + Helena Kurowska

26 sierpnia   2020 – środa:

18:00 – Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

27 sierpnia   2020 – czwartek:

07:00 + Felicja Młotkowska 5 r. śm., m. Wit, rodzice

28 sierpnia   2020 – piątek:

18:00 Zbiorowa za  zmarłych

+ Felicja Młotkowska, Wit mąż (od wnuczki Magdaleny z rodziną)

+ Marianna Morawa (od bratowej Marii z rodziną)

+ Helena Grabińska (od rodziny Pasierbek i Smajek z Woli Radziszowskiej)

+ Władysława Żmuda (od Haliny Antosiewicz z rodziną)

+ Elżbieta Słonina (od Krystyny i Tadeusza Kozioł wraz z córkami i wnuczką Katarzyną)

+ Franciszek Ciernia (od Józefa Przewoźniak)

+ Jan Moskała (od koleżanek i kolegów z Zespołu Szkół Techniczno-Ekonomicznych)

+ Joanna Kusion (od brata)

+ Aldona, Kamil, Aleksandra i Nadia Stopa (od dyrektora, grona pedagogicznego, rodziców i uczniów Zespołu Placówek Oświatowych w Borku Szlacheckiem)

+ Michał Dunaj (od kolegi Marcina Bębenka z mamą z Jaśkowic)

+ Czesław Stokłosa (od rodziny Żaków)

+ Janina Sekuła (od Marii i Zbigniewa Łachman)

+ Czesław Lelek (od rodziny Hylów z Brzeźnicy)

+ Janina Planta (od mieszkańców Gołuchowic)

+ Władysława Sekuła (od chrześnicy Zuzanny z rodzną)

+ Helena Badura (od Teresy i Edwarda Kolasów z rodziną)

+ Mirosław Mizura (od kolegów z Krzęcina)

+ Stanisława Żak (od Janiny Kolasa)

+ Aleksander Szwed (od rodziny Wilkoszów i Czopkiewiczów)

+ Rafał Żmuda (od kuzyna Macieja z żoną Sylwią i córkami Zuzanną i Blanką)

+ Mariusz Czopek (od rodziny Szostak z Marszowic)

+Stanisław Kolasa(od chrześnicy Jolanty Gajewskiej z rodziną)

+Kazimiera Kudła(od kolegów z pracy syna Adama)

+Krzysztof Grabowski(od sąsiadów Grabowskich)

+Jan Kaszuba (od sąsiadów Heleny i Henryka Kapusta z rodziną)

+Adela Kęs(od Anny Żmuda z rodziną)m. Franciszek

+Irena Guguła( od wuczki Justyny i Oli)

+ Tadeusz Wróbel (od córki Ewy z rodziną)\

+ Maria Kochana (od koleżanek i kolegów z rocznika Szkoły Podstawowej w Krzęcinie)

+ Jan Motyka (od Grzegorza Knapika)

+Jan Bober (od rodziny Janiny Bartczak)

+Tadeusz Guguła (od sąsiadów Marczyków z rodziną)

+Władysław Urant (od sąsiadów)

+Janusz Lipiarz (od kolegi Grzegorza Kowalczyka)

+Henryk Zięcik (od Moniki Wąchała z działów)

+Stanisław Morawa (od koleżanek żony Zofii z Gimnazjum nr2 w Skawinie)

+Piotr Malinowski (od sąsiadów)

+Maria Kowalczyk (od sąsiadów z góry)

++ Andrzej i Bronisława Szarańscy

+Maria Lelek( od siostry Krystyny)

+ Jan Natanek (od koła Gospodyń Wiejskich z Polanki Hallera)

+ Władysława Jachymczyk m. Władysław (od Kazimierza z rodziną)

+ Mieczysław Łachman (od sąsiadów z dołu)

+ Irena Brożek (od rodziny Garlacz i Brózda)

+Ks. Krzysztof Grabiec (od mieszkańców Ochodza-odwiśle)

+Elżbieta Chmielarczyk (od Michaliny i Stanisława Żmudy)

+Genowefa Rzepisko (od Chrześniaka Tadeusza z rodziną)

+ Stanisław Gotfryd ( od sąsiadów)

29 sierpnia 2020 – sobota:

07:00 + Adela Kęs

18:00 + Stefania, Wojciech Nicieja, s. Tadeusz, z rodziny  

30 sierpnia   2020 – niedziela:

07:00 + Stanisław Tałach, s. Leszek

09:00 + Stanisław Zięcik r. śm.

11:00 Dziękczynna za tegoroczne plony

13:00 + Tadeusz Lelek rodzice, teściowie

17:00 + Stanisław Żak 34r. śm.,  rodzice, teściowie