Intencje mszalne

16 sierpnia   2020 – niedziela:

07:00 + Bolesław Kowalczyk, rodzice

09:00 + Jan Sojka 18 r. śm., ż. Janina

09:00 + Stefan Lelek 7 r. śm., ż. Kazimiera

11:00 Dziękczynno-błagalna  w 25 r. śl. Jana i Małgorzaty i 18 ur. Rafała

11:00 + Maria Skorus, m. Antoni,  s. Marian

13:00 + Władysław Kęs, s. Walenty

13:00 + Jan,  Bogusław Wilk 2 r. śm.

17:00 + Stefania Słonina 3r. śm.

17 sierpnia 2020 – poniedziałek:

18:00 + Maria Lelek r. śm., m. Piotr, s. Wiktor, z. Zbigniew

18:00 Dziękczynno-błagalna w dniu imienin ks. Jacka

18 sierpnia   2020 – wtorek:

07:00 + Anna, Wojciech Żmuda, c. Helena, z. Władysław

07:00 + Wiktoria Przybyło 1 r. śm.

19 sierpnia   2020 – środa:

18:00 – Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

20 sierpnia   2020 – czwartek:

07:00 + Bolesław Majcherczyk, rodzice, s. Irena

21 sierpnia   2020 – piątek:

18:00 Zbiorowa  za zmarłych

+ Felicja Młotkowska, Wit mąż (od wnuka Mateusza, Łukasza z Ewą i Jakuba)

+ Marianna Morawa (od koleżanek i kolegów syna Leszka z „Gubałówki”)

+ Helena Grabińska (od Alicji i Tadeusza Słonina)

+ Władysława Żmuda (od rodziny Klimków)

+ Elżbieta Słonina (od wszystkich przyjaciół, wolontariuszy oraz rodziców Wspólnoty „Kruszynki”)

+ Franciszek Ciernia (od rodziny Bańdo)

+ Jan Moskała (od rodziny Jasiołków)

+ Joanna Kusion (od koleżanek córki Stanisławy: Ireny i Beaty)

+ Aldona, Kamil, Aleksandra i Nadia Stopa (od koleżanek z pracy siostry zmarłej)

+ Wojciech Wojnar (od Rafała Perlińskiego)

+ Michał Dunaj (od rodziny Gramatyków)

+ Czesław Stokłosa (od wnuków Natalii, Daniela i Karola)

+ Janina Sekuła (od rodziny Stawarzów)

+ Czesław Lelek (od rodziny Brzezińskich)

+ Janina Planta (od rodziny Kądziołów z Przytkowic)

+ Władysława Sekuła (od rodziny Antosów z Tomic)

+ Helena Badura (od Mieczysława Pałaca)

+ Mirosław Mizura (od kolegów z Krzęcina)

+ Stanisława Żak (od rodziny Kowalczyk z Brzeźnicy)

+ Aleksander Szwed (od Zarębów, Osetków i Kawulów)

+ Rafał Żmuda (od wujka Andrzeja z żoną Agnieszką)

+ Wiktoria Przybyło (od Marii Zamysłowskiej z Wielkich Dróg)

+ Mariusz Czopek (od Oliz rodziną)

+ Irena Miśkiewicz(od rodziny Kudziów i Głogowskich)m. Bronisław

+Stanisław Kolasa(od Lucyny Morawy z rodziną)

+Kazimiera Kudła(od rodziny Mlost)

+Krzysztof Grabowski(od rodziny Kuraś z rodziną)

+Jan Kaszuba (od sąsiadów Kosek i Żdziebło)

+Adela Kęs(od Władysławy Madej z rodziną)m. Franciszek

+Irena Guguła( od wnuczki Justyny i Oli)

+ Tadeusz Wróbel (od syna Zbigniewa)

+ Maria Kochana (od koleżanek i kolegów z rocznika Szkoły Podstawowej w Krzęcinie)

+ Jan Motyka (od Róż Różańcowych)

+ Teresa Żmuda (od Rodziny Morawów ze Skawiny)

+Jan Bober (od rodziny Haliny)

+Tadeusz Guguła (od sąsiadów Marczyków z rodziną)

+Władysław Urant (od sąsiadów)

+Janusz Lipiarz (od Ewy z rodziną)

+Henryk Zięcik (od Haliny Fortuna z rodziną)

+Stanisław Morawa (od koleżanek żony Zofii z Gimnazjum nr2 w Skawinie)

+Piotr Malinowski (od Heleny i Romana Bodziuch)

+Maria Kowalczyk (od sąsiadów z góry)

+ Jan Natanek (od Koła Gospodyń Wiejskich w Polance Hallera)

+ Władysława Jachymczyk m. Władysław (od Mariusza z rodziną)

+ Mieczysław Łachman (od Stanisławy Stańczyk z Ryczowa)

+ Irena Brożek (od rodziny Wycisk z Krzęcina)

+ Władysław Dawiec (od żony)

+ Ryszard Sekuła 6 r. śm., rodzice

+ Marek Sasor 11 r. śm. (od żony z rodziną)

22 sierpnia 2020 – sobota:

07:00 + Jan Kaszuba

18:00 + Rafał Żmuda 1r. śm.

23 sierpnia   2020 – niedziela:

07:00 + Wojciech, Maria Rachwał

09:00 + Aleksander Szwed

11:00 Dziękczynno-błagalna w 50 r. ślubu Krystyny i Mariana Bylica

13:00 + Józef Żmuda, s. Rafał

17:00 + Bolesław Kowalówka