Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje mszalne

9 sierpnia   2020 – niedziela:

07:00 + Władysław Sekuła,  ż. Wiktoria

07:00 + Jan Natanek

09:00 + Stefania Słonina c. Elżbieta 2r. śm.

09:00 + Władysława Jachymczyk,  m. Władysław

11:00 + Antoni Badura 21r. śm., z rodziny

11:00 + Mieczysław Łachman

13:00 Dziękczynno-błagalna w 18r. ur. Kacpra z prośbą o zdrowie

13:00 Za Parafian

17:00 + Anna, Wincenty Świerkosz

10 sierpnia 2020 – poniedziałek:

18:00 + Maria, Jan Trzyszczyk, Julianna, Józef Kudela

11 sierpnia   2020 – wtorek:

07:00 + Stanisław Madej 3 r. śm.

12 sierpnia   2020 – środa:

18:00 – Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

18:00 Dziękczynno-błagalna w 3r. ślubu Karoliny i Andrzeja Konik z córką Rozalią

13 sierpnia   2020 – czwartek:

07:00 Pokutna

14 sierpnia   2020 – piątek:

18:00 Zbiorowa z a zmarłych

+ Felicja Młotkowska, Wit mąż (od Heleny Morawa z rodziną)

+ Roman Wyroba (od cioci Haliny oraz Małgorzaty i Leszka z rodziną)

+ Marianna Morawa (od rodziny Młynarczyk)

+ Helena Grabińska (od Gabrieli Matuszkiewicz z rodziną)

+ Władysława Żmuda (od rodziny Czyżowskich)

+ Elżbieta Słonina (od rodziny Szarańskich z Facimiecha)

+ Franciszek Ciernia (od cioci Anieli Wędzicha)

+ Jan Moskała (od Jana Piwowarczyka)

+ Marta Kurlit (od Tadeusza Potempy z Wieprza)

+ Aldona, Kamil, Aleksandra i Nadia Stopa (od koleżanek z pracy siostry zmarłej)

+ Wojciech Wojnar (od Barbary Freiberg z córkami i zięciem)

+ Michał Dunaj (od rodziny Wasiów)

+ Czesław Stokłosa (od siostry Józefy z rodziną)

+ Jan Śpiewla (od Walentego Żmudy z rodziną)

+ Danuta Badura (od sąsiadów Lelków)

+ Helena Badura (od siostry Władysławy z rodziną)

+ Mirosław Mizura (od Michała Wilka z Rodziną)

+ Stanisława Żak (od szwagra Tadeusza)

+ Aleksander Szwed (od kolegów zięcia z Firmy STALION)

+ Rafał Żmuda (od chrzestnego z rodziną)

+ Mariusz Czopek (od szwagra Waldemara z żoną)

+ Irena Miśkiewicz (od Jana Bieli)m. Bronisław

+Stanisław Kolasa(od chrześniaka Marka i rodziny Morawów)

+Kazimiera Kudła(od Piotra Jankowicza z rodziną)

+Krzysztof Grabowski(od rodziny Jezioro)

+Jan Kaszuba (od Sandry i Kacpra)

+Adela Kęs(od pracowników sklepu Top Market i zakładu garrmażeryjnego Brodłej z Brodeł)m. Franciszek

+Irena Guguła( od Rodziny Kolbuszów z Rzozowa)

+ Tadeusz Wróbel (od córki Bogumiły z mężem)

+ Maria Kochana (od koleżanek i kolegów z rocznika Szkoły Podstawowej w Krzęcinie)

+ Czesław Lelek ( od Marii Boroń)+ Jan Boroń

+ Jan Motyka (od Róż Różańcowych)

+Jan Bober (od rodziny Marii)

+Tadeusz Guguła (od rodziny Lelek)

+Władysław Urant (od sąsiadów)

+Janusz Lipiarz (od Bernadetty z rodziną)

+Henryk Zięcik (od szwagierki Ireny)

+Stanisław Morawa (od koleżanek żony Zofii z Gimnazjum nr2 w Skawinie)

+Piotr Malinowski (od dziadka Wacława)

+Maria Kowalczyk (od sąsiadów z góry)

+ Jan Natanek (od wnuczki Wioli z rodziną)

+ Władysława Jachymczyk m. Władysław (od chrzesniaka Sławomira z rodziną)

+ Mieczysław Łachman (od sąsiadów Jezioro)

++ Józef i Maria Kapusta, s. Stanisław

++ Andrzej i Maria Morawa, synowie i synowe

+ Barbara Musiał

+ Edward Bańdo 13r. śm.

+ Władysław Dawiec (od żony)

15 sierpnia 2020 – sobota:

07:00 W intencji  Róży MB Kalwaryjskiej

07:00 + Marian Godzik

09:00  W intencji Róży MB Wniebowziętej

09:00 + Stanisław Jankowicz 38r. śm.

11:00 Dziękczynno-błagalna w 5 r. ślubu Mariolii i Tomasza, i w 3r. ur. Alicji

11:00 Dziękczynno-błagalna z okazji imienin Marii

11:00 + Tadeusz Wróbel, rodzice, teściowie

13:00 + Jan, Ludwika Kochana, rodzice

13:00 Dziękczynno-błagalna w 45r. ślubu Bożeny i Józefa

17:00 + Stefan Hyla 13r. śm.

16 sierpnia   2020 – niedziela:

07:00 + Bolesław Kowalczyk, rodzice

09:00 + Jan Sojka 18r. śm. ż. Janina

09:00 + Stefan Lelek 7 r. śm. ż. Kazimiera

11:00 Dziękczynno-błagalna w  25r. śl. Jana i Małgorzaty i  w18 ur. Rafała

11:00 Dziękczynno-błagalna w 100 r. ur. Marii Skorus i bł. dla s. Mariana

13:00 + Władysław Kęs, s. Walenty

13:00 + Jan Bogusław Wilk 2 r. śm.

17:00 + Stefania Słonina 3 r. śm.