Intencje mszalne

2 sierpnia   2020 – niedziela:

07:00 + Anna, Józef Sekuła s. Kazimierz

09:00 + Anna Grabowska 5r. sm. m. Stanisław

11:00 + Maria Miśkiewicz 12r. sm. m. Władysław

13:00 + Irena i Henryk Cichoń

17:00 + Maria Wyrwa 16r. śm. m. Piotr

 3 sierpnia  2020 – poniedziałek:

18:00 + Władysław Urant c. Barbara

4 sierpnia   2020 – wtorek:

07:00 + Mariusz Czopek 1r. śm.

5 sierpnia   2020 – środa:

18:00 – Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

6 sierpnia   2020 – czwartek:

07:00 + Maria Badura r. śm. zmarli z rodziny

18:00 za kapłanów

7 sierpnia   2020 – piątek:

07:00 + Barbara Kaszuba 10 r. śm.

18:00 ++ Za zmarłych

+ Felicja Młotkowska, Wit mąż (od rodzin: Zięcik, Waga i Lelek)

+ Roman Wyroba (od Firmy CZEKAJ z Nowej Wsi Szlacheckiej)

+ Tadeusz Wróbel (od pracowników Zakładu Pełe)

+ Marianna Morawa (od Zenona Gaczorka, żony i dzieci)

+ Helena Grabińska (od siostrzenicy Danuty Garlacz)

+ Władysława Żmuda (od Rozalii Lelek)

+ Elżbieta Słonina (od koleżanki z Liszek)

+ Franciszek Ciernia (od kuzyna Stanisława Wędzicha z rodziną)

+ Jan Moskała (od rodziny Kucharczyków)

+ Władysława Wróbel (od bratanków Kazimierza, Zbigniewa i Jana z rodzinami)

+ Marta Kurlit (od pracowników i właścicieli Firmy „Szwagier”)

+ Joanna Kusion (od chrześnicy Izabeli)

+ Aldona, Kamil, Aleksandra i Nadia Stopa (od Marii Kania z siostrą Elżbietą)

+ Wojciech Wojnar (od szwagra ze Skawiny z żoną)

+ Michał Dunaj (od rodziny Wasiów)

+ Czesław Stokłosa (od rodziny Kudela)

+ Jan Śpiewla (od Wojciecha Żmudy z rodziną)

+ Czesław Lelek (od rodziny Żmudów)

+ Danuta Badura (od szwagra Czesława Badury z rodziną)

+ Helena Badura (od rodziny Szwedów, Pasierbków i Piwowońskich)

+ Stanisława Żak (od najbliższej rodziny)

+ Aleksander Szwed (od Bożeny i Wacława Szwedów z Wróblowic)

+ Rafał Żmuda (od chrzestnej Stanisławy)

+ Mariusz Czopek (od szwagierki Bogumiły)

+ Irena Miśkiewicz(od swatowej Anny Biela)m. Bronisław

+Stanisław Kolasa(od chrześniaka Bogusława Motyl wraz z rodziną)

+Kazimiera Kudła(od Piotra Jankowicza z rodziną)

+Krzysztof Grabowski(od Józefy z dziećmi)

+Jan Kaszuba (od rodziny Zielińskich)

+Adela Kęs(od Rodziny Folgów,Frydlów i Czyżowskich)m. Franciszek

+Irena Guguła( od Władysławy Kowalik z Rzozowa)

+ Maria Kochana (od koleżanek i kolegów z rocznika Szkoły Podstawowej w Krzęcinie)

+ Jan Motyka (od Róż Różańcowych)

+ Teresa Żmuda (od sąsiadów Morawów)

+Jan Bober (od siostry)

+Tadeusz Guguła (od rodziny Klimkowicz)

+Władysław Urant (od sąsiadów)

+Janusz Lipiarz (od Róży MB Królowej Pokoju)

+Henryk Zięcik (od Rodziny Wędzichów ze Skawiny)

+Stanisław Morawa (od chrześnicy Barbary z córką)

+Piotr Malinowski (od rodzeństwa szwagierki Zuzanny)

+Maria Kowalczyk (od sąsiadów z dołu)

+ Jan Natanek (od wnuka Krzysztofa)

+ Władysława Jachymczyk m. Władysław (od Beaty z rodziną)

+ Mieczysław Łachman (od sąsiadów Brózdów i Paciorków)

+ Władysław Dawiec (od sąsiadów z Polanki Hallera)

+ Antoni Lelek ż. Maria, rodzice

8 sierpnia 2020 – sobota:

07:00 + Ryszard Bębenek, Irena Szwed

18:00 Dziękczynno-błagalna dla Kai i Mai z okazji 1 ur.

9 sierpnia   2020 – niedziela:

07:00 + Władysław Sekuła ż. Wiktoria

07:00 + Jan Natanek

09:00 + Stefania Słonina c. Elżbieta 2r. śm.

09:00 + Władysława Jachymczyk m. Władysław

11:00 + Antoni Badura 21r. śm. z rodziny

11:00 + Mieczysław Łachman

13:00 Dziękczynno-błagalna w 18r.ur. Kacpra z prośbą o zdrowie

13:00 za Parafian

17:00 + Anna i Wincenty Świerkosz