Intencje mszalne

26 lipca  2020 – niedziela:

07:00 + Anna Zięcik, m. Henryk, c.c. Teresa i Maria

09:00 + Janusz Wątor r. śm., brat Andrzej, rodzice

11:00 + Czesław Śnieżek, rodzice

13:00 + Józefa Świerkosz 50 r. śm., m. Adam

17:00 + Krzysztof Wycisk, rodzice, Andrzej i Anna Ornat

 27 lipca  2020 – poniedziałek:

18:00 + Anna, Stanisław Żmuda, c. Albina, s. Stanisław, z. Bogusław

28 lipca  2020 – wtorek:

07:00 + Wincenty Lelek 13 r. śm., ż. Anna, synowa Teresa

29 lipca  2020 – środa:

18:00 – Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

30 lipca  2020 – czwartek:

07:00 + Józef Cymerkiewicz 7r. śm.

31 lipca  2020 – piątek:

18:00 Zbiorowa za zmarłych

+ Felicja Młotkowska, Wit mąż (od rodziny Bębenków z Grabia)

+ Roman Wyroba (od rodziny Kaniów z Paszkówki)

+ Tadeusz Wróbel (od pracowników Zakładu Pełe)

+ Marianna Morawa (od kolegów i koleżanek z pracy cukierni ADAM-ADAMEK)

 + Helena Grabińska (od Tomasza Gaczorka z rodziną)

+ Władysława Żmuda (od chrześnicy Teresy z rodziną)

+ Elżbieta Słonina (od Małgorzaty i Krzysztofa)

+ Franciszek Ciernia (od kuzyna Józefa z rodziną)

 + Władysława Wróbel (od bratanków Kazimierza, Zbigniewa i Jana z rodzinami)

+ Marta Kurlit (od sąsiadów Okarmusów z rodziną)

+ Joanna Kusion (od Krystyny Skóraś z rodziną)

+ Maria Sekuła (od chrześniaka Tadeusza z Zelczyny)

+ Michał Dunaj (od rodziny Świerkoszów)

+ Czesław Stokłosa (od Firmy ARE ze Skawiny)

+ Jan Śpiewla (od rodziny Malinowskich)

+ Czesław Lelek (od Renaty i Marcina Karczewskich)

+ Aleksander Szwed (od Grzegorza, Renaty i Adeli ze Szczecina)

+ Teresa Łędzka (od sąsiadów)

+ Irena Miśkiewicz (od wnuka Krzyszstofa z rodziną) m. Bronisław

+ Kazimiera Kudła (od Lelków i Ożogów z Krzęcina)

+ Krzysztof Grabowski (od Kuzyna Stanisława)

+ Jan Kaszuba (od rodziny Kapusta z Grabia)

+ Adela Kęs (od koleżanek i kolegów synowej z Valeo) m. Franciszek

+ Irena Guguła (od rodziny Koptów z Rzozowa)

+ Maria Kochana (od koleżanek i kolegów z rocznika Szkoły Podstawowej w Krzęcinie)

+ Jan Motyka (od Ognisk Pokutnych)

+ Jan Bober (od Aleksandry i Rafała Radwańskich z rodziną)

+ Tadeusz Guguła (od Antoniego Madej z rodziną)

+ Władysław Urant (od sąsiadów)

+ Janusz Lipiarz (od sąsiadów)

+ Henryk Zięcik (od Rodziny Kapustów)

+ Stanisław Morawa (od dziewczyn z Koła Gospodyń Wiejskich z Polanki Hallera)

+ Piotr Malinowski (od Dyrekcji, nauczycieli i pracowników szkoły)

+ Maria Kowalczyk (od sąsiadów z dołu)

+ Krzysztof Łędzki 10 r. śm.

+ Władysław Dawiec (od mieszkańców Polanki Hallera)

++ Władysław, Władysława Jachymczyk ( od rodziny Świerkoszów)

+ Jan Natanek ( od wnuczki Moniki z rodziną)

+ Mieczysław Łachman ( od sąsiadów Żaków)

1 sierpnia 2020 – sobota:

07:00 + Anna Badura, Maria Lelek

18:00 Dziękczynno – błagalna w 90 r. ur. Anny Kupiec

2 sierpnia   2020 – niedziela:

07:00 + Anna, Józef Sekuła, s. Kazimierz

09:00 + Anna Grabowska 5 r. śm., m. Stanisław

11:00 + Maria Miśkiewicz 12 r. śm., m. Władysław

13:00 + Irena, Henryk Cichoń

17:00 + Maria Wyrwa 16 r. śm., m. Piotr