Intencje mszalne

19 lipca  2020 – niedziela:

07:00 + Czesław Wycisk, ż. Maria

09:00 + ks. Władysław Jankowicz 2 r. śm.

11:00 + Tomasz Sekuła 30 r. śm,. ż. Helena, s. Józef, synowa Elżbieta

13:00 Dziękczynno-błagalna w 18 r. ur. Karoliny Korzeniowskiej

17:00 + Stanisław Lelek, rodzice

20 lipca  2020 – poniedziałek:

18:00 + Czesław Lelek

21 lipca  2020 – wtorek:

07:00 + Aleksander Szwed 1r. śm.

22 lipca  2020 – środa:

18:00 – Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

23 lipca  2020 – czwartek:

07:00 + Halina Mizura 5 r. śm., m. Zbigniew, s. Mirosław

24 lipca  2020 – piątek:

18:00  zbiorowa za zmarłych

18:00 ++ Za zmarłych:

+ Felicja Młotkowska, Wit mąż (od rodziny Szwed i Kozioł z Polanki Hallera)

+ Franciszek Kęs (od chrześnicy Anny z rodziną)

+ Roman Wyroba (od przyjaciół z Rzozowa)

+ Tadeusz Wróbel (od Marty i Tomasza Góralczyk)

+ Marianna Morawa (od kolegów i koleżanek z pracy cukierni ADAM-ADAMEK)

+ Helena Grabińska (od Roamana Gaczorka z rodziną)

+ Władysława Żmuda (od Teresy i Adama Zięcik z rodziną)

+ Franciszek Ciernia (od koleżanek córki z Krzęcina i Brzeźnicy)

+ Janina Czopek (od rodziny Gębalów)

+ Władysława Wróbel (od bratanków Kazimierza, Zbigniewa i Jana z rodzinami)

+ Marta Kurlit (od Stanisława Żaka z Borku Szlacheckiego i Jacka Stanek)

+ Joanna Kusion (od rodziny Chromy z Woli Radziszowskiej)

+ Maria Sekuła (od Stefanii Opyrchał z Kossowej)

+ Michał Dunaj (od rodziny Nicieja z Facimiecha)

+ Stanisława Czernachowska (od koleżanek z pracy córki Joanny)

+ Wanda Czopek (od siostrzenic i siostrzeńców z Kęt)

+ Czesław Lelek (od Firmy Lauda METALPLAST)

+ Aleksander Szwed (od Jacka i Lucyny)

+ Rafał Żmuda (od babci Marii

+ Mariusz Czopek (od Bernadetty i Marka Bogacz)

+ Irena Miśkiewicz (od Anny i Grzegorza Wnęk) m. Bronisław

+ Stanisław Kolasa (od sąsiadów z dołu)

+ Kazimiera Kudła (od koleżanek i kolegów z rocznika z SP w Krzęcinie)

+ Krzysztof Grabowski (od Jerzego i Danuty Żak z rodziną)

+ Jan Kaszuba (od Rodziny Krzysiek z Grabia)

+ Adela Kęs (od Andrzeja Kaszuby) m. Franciszek

+ Irena Guguła (od Rodziny Śliwa)

+ Maria Kochana (od rodziny Janiny i Józefa Żmuda)

+ Aniela Dąbrowska (od Krystyny Buras)

+ Jan Motyka (od Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Krzęcińskiej)

+ Jan Bober (od Ireny i Józefa Kural z rodziną)

+ Tadeusz Guguła (od rodziny Tyrka z Leńcz)

+ Władysław Urant (od sąsiadów)

+ Janusz Lipiarz (od sąsiadów)

+ Henryk Zięcik (od Rodziny Zięcików z Krzęcina)

+ Maria Lelek (od Dyrekcji i Pracowników Szkoły w Krzęcinie)

+ Stanisław Morawa (od sąsiadów)

+ Piotr Malinowski (od Dyrekcji, nauczycieli i pracowników szkoły) + Maria Kowalczyk (od sąsiadów z dołu)

++ Mirosława Lesiak, Eugeniusz Lelek

+ Tomasz Urbanik 15 r. śm.

++ Stanisław Tylec 18 r. śm., rodzice, teściowie

+ Władysław Dawiec ( od sąsiadów z Polanki Hallera )

25 lipca 2020 – sobota:

07:00 + Marian Godzik

18:00 Dziękczynno-błagalna w 4 r. ur. Wiktorii z   rodzicami

26 lipca  2020 – niedziela:

07:00 + Anna Zięcik, m. Henryk, c.c. Teresa i Maria

09:00 + Janusz Wątor r. śm., brat. Andrzej, rodzice

11:00 + Czesław Śnieżek, rodzice

13:00 + Józefa Świerkosz 50 r. śm., m. Adam

17:00 + Krzysztof Wycisk, rodzice; Andrzej, Anna Ornat