Intencje mszalne

12 lipca  2020 – niedziela:

07:00 + Zofia Sekuła 10 r. śm., m. Władysław, s. Andrzej

09:00 + Stanisław Lelek, ż. Amelia, z rodziny

11:00 O szczęśliwe rozwiązanie dla Małgorzaty

13:00 + Marian Kozioł , z rodziny

17:00 + Józef  Kupiec 50 r. śm.

 13 lipca  2020 – poniedziałek:

18:00 W intencji ustanowienia Święta Boga Ojca, by był bardziej znany, kochany i czczony przez wszystkich ludzi. Dziękując Mu za dobroć, miłość i miłosierdzie.

14 lipca  2020 – wtorek:

07:00 + Maria Kowalczyk

15 lipca  2020 – środa:

18:00 – Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

16 lipca  2020 – czwartek:

07:00 O potrzebne łaski dla Członkiń Róży MB Szkaplerznej

17 lipca  2020 – piątek:

18:00  Zbiorowa za  zmarłych

+ Felicja Młotkowska, Wit mąż (od chrześnika Pawła)

 + Franciszek Kęs (od wnuczki Bernatdetty z rodziną)

 + Roman Wyroba (od Urszuli i Zbigniewa Dziewońskich z rodziną)

 + Tadeusz Wróbel (od Pracowników Hurtowni Pełe)

 + Józef Lelek (od rodziny Koników)

 + Marianna Morawa (od szefa cukierni ADAM-ADAMEK)

 + Tadeusz Pospuła (od wnuczki Justyny) + Helena Grabińska (od chrześnicy Urszuli z rodziną)

  + Władysława Żmuda (od chrześnicy Zuzanny z rodziną)

  + Stefania Słonina (od Marii Szarańskiej z rodziną z Facimiecha)

+ Franciszek Ciernia (od rodziny Kucharczyków z Sosnowic)

  + Janina Czopek (od Krystyny i Kazimierza Jaskuła)

  + Władysława Wróbel (od rodziny Natkaniec)

+ Marta Kurlit (od rodziny z Mnikowa)

+ Joanna Kusion (od koleżanek i kolegów z pracy córki Marii)

  + Maria Sekuła (od Anny z rodziną)

  + Michał Dunaj (od Eweliny i Mariusza Kowalówka z Facimiecha)

+ Stanisława Czernachowska (od koleżanek z pracy córki Joanny)

  + Wanda Czopek (od Beaty i Stanisławy)

+ Kazimierz Baumgartner (od Genowefy i Marka Barcik z rodziną)

  + Czesław Lelek (od sąsiadów Zofii i Zbigniewa Polończyk)

+ Aleksander Szwed (od Karoliny Sasor-Morawa z rodziną)

+ Rafał Żmuda (od babci Marii) + Mariusz Czopek (od rodziny Słonina)

+ Irena Miśkiewicz (od Grazyny Biela z rodziną) m. Bronisław

+ Stanisław Kolasa (od sąsiadów z dołu)

+ Kazimiera Kudła (od koleżanek i kolegów z rocznika z SP w Krzęcinie)

  + Krzysztof Grabowski (od Zdziałswa i Barbary Rzepisko z rodziną)

  + Jan Kaszuba (od Jana Kozy z rodziną)

+ Helena Kurowska (od Michała Wilk z Rodziną)

  + Adela Kęs (od koleżanek i kolegów syna Mirosława z firmy Polimer)m. Franciszek

+ Irena Guguła (od Katarzyny Żmuda z dziećmi)

  + Maria Kochana (od sąsiadki Moniki Kierzyk z rodziną)

+ Aniela Dąbrowska (od chrześnicy Anny z rodziną)

+ Jan Motyka (od Rady Parafialnej z Krzęcina)

  + Jan Bober (od Zofii Piwowraczyk)

+ Tadeusz Guguła (od Stefanii Madej)

  + Władysław Urant (od sąsiadów)

+ Janusz Lipiarz (od sąsiadów)

 + Henryk Zięcik (od sąsiadów)

  + Maria Lelek (od Dyrekcji i Pracowników Szkoły w Krzęcinie)

+ Stanisław Morawa (od sąsiadów)

+ Piotr Malinowski (od Teresy Dąbrowskiej)

  + Maria Kowalczyk (od sąsiadów z dołu)

  ++ Mirosława Lesiak, Eugeniusz Lelek

+ Edward Mirocha 11 r. śm.

18 lipca 2020 – sobota:

07:00 + Kazimiera Kudła

18:00 + Halina Mizura 5 r. śm.

19 lipca  2020 – niedziela:

07:00 + Czesław Wycisk, ż. Maria

09:00 + ks. Władysław Jankowicz 2 r. śm.

11:00 + Tomasz Sekuła 30 r. śm., ż. Helena, s. Józef, synowa Elżbieta

13:00 Dziękczynno – błagalna w 18 r. ur. Karoliny Korzeniowskiej

17:00 + Stanisław Lelek, rodzice