Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje mszalne

5 lipca  2020 – niedziela:

07:00 + Stanisław Galos 3 r. śm, ż. Stefania, s. Stanisław, rodzice; Maria Barcikowska

09:00 + Stanisław Żmuda 16 r. śm., rodzice i teściowie

09:00 + Piotr Malinowski

11:00 + Teresa, Józef Żmuda; Zofia, Edward Kochana

11:00 Dziękczynno-błagalna w 1r. ur. Julki

13:00 Dziękczynno-błagalna w 1 r. ślubu  Karola i Katarzyny

17:00 + Ryszard Piszczek 11r. śm.

 6 lipca  2020 – poniedziałek:

18:00 + Maria Zuch 27 r. śm., m. Józef

7 lipca  2020 – wtorek:

07:00 + Jan Grabiec 7 r. śm.

8 lipca  2020 – środa:

18:00 – Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

9 lipca  2020 – czwartek:

07:00 + Feliks Żmuda 3r. śm.

10 lipca  2020 – piątek:

18:00 ++ Zbiorowa za zmarłych

+ Felicja Młotkowska, Wit mąż (od siostry Anny z mężem)

+ Franciszek Kęs (od pracowników „TOP MARKET” w Brodłach)

+ Maria Adamus (od córki Eweliny)

+ Roman Wyroba (od Adama i Krystyny Nędza z rodziną)

+ Tadeusz Wróbel (od Pawła i Katarzyny Żak)

+ Józef Lelek (od brata Franciszka z rodziną)

+ Marianna Morawa (od szefa cukierni ADAM-ADAMEK)

+ Tadeusz Pospuła (od wnuczki Pauliny z rodziną)

+ Helena Grabińska (od rodziny z Rzozowa)

+ Józef Morawa (od Emilii Maryon z rodziną)

+ Anna Żmuda (od syna Józefa)

+ Władysława Żmuda (od rodziny Tomka Partyki)

+ Stefania Słonina (od rodziny Kozłów i Mularczyków)

+ Franciszek Ciernia (od Zofii i Kazimierza Pala)

+ Janina Czopek (od Andrzeja Sasor z rodziną)

+ Władysława Wróbel (od rodziny Natkaniec)

+ Kazimierz Hyla (od Członków Regionalnego Klubu Sportowego „Iskra” Krzęcin)

+ Marta Kurlit (od rodziny z Morawicy)

+ Joanna Kusion (od koleżanek i kolegów z pracy córki Marii)

+ Zofia Słonina (od Karoliny i Mirosława Morawa)

+ Michał Dunaj (od siostrzeńca Kamila)

+ Stanisława Czernachowska (od koleżanek z pracy córki Joanny)

+ Wanda Czopek (od siostrzenic z rodzinami z Krzęcina)

+ Kazimierz Baumgartner (od kuzynki Beaty Galos)

+ Ryszard Garlacz (od Zespołu Kliniki Hematologii i Onkologii Dziecięcej – Kraków)

+ Aleksander Szwed (od sąsiadów Pawła i Teresy Kotula)

+ Rafał Żmuda (od babci Marii)

+ Mariusz Czopek (od rodziny Młotkowskich z Grabia)

+ Irena Miśkiewicz(od Tadeusza i Ewy Jezierskich z Nowych Dworów)m. Bronisław

+ Stanisław Kolasa(od sąsiadów z dołu)

+Kazimiera Kudła(od koleżanek i kolegów z rocznika z SP w Krzęcinie)

+Krzysztof Grabowski(od sąsiadów Janików)

+Jan Kaszuba (od Pawła Kozy z rodziną)

+Helena Kurowska( od Marty Bogusz-Wilk z córkami)

+Adela Kęs(od wnuków Michała i Pawła)m. Franciszek

+Irena Guguła( od Józefa i Lucyny Milc)

+ Maria Kochana (od sąsiadów Zięcików)

+ Aniela Dąbrowska (od chrześnicy Anieli Lelek)

+ Maria Kochana (od sąsiadów Zięcików)

+ Jan Motyka (od sołectwa Zelczyna)

+Jan Bober (od Marii i Jacka Piwowraczyków z rodziną)

+Tadeusz Guguła (od Zuzanny Janik z rodziną)

+Władysław Urant (od sąsiadów)

+Janusz Lipiarz (od sąsiadów)

+Henryk Zięcik (od sąsiadów)

+ Maria Lelek (od Dyrekcji i Pracowników Szkoły w Krzęcinie)

+Stanisław Morawa (od sąsiadów)

+Piotr Malinowski (od rodziny Stoczków)

+Maria Kowalczyk (od sąsiadów z dołu)

++ Józef Grzywa, rodzice, teściowie. Stefan, Bronisława Wilkosz, rodzice. Bernadetta, Tadeusz Tokarczyk

++ Amelia i Piotr Lelek, z rodziny

11 lipca 2020 – sobota:

07:00 Dziękczynno-błagalna w 89 r. ur. Mieczysława Jankowicza

18:00 + Grzegorz Nazim

12 lipca  2020 – niedziela:

07:00 + Zofia Sekuła 10 r. śm,. m. Władysław, s. Andrzej

09:00 + Stanisław Lelek, ż. Amelia, z rodziny

11:00 O szczęśliwe rozwiązanie dla Małgorzaty

13:00 + Marian Kozioł, z rodziny

17:00 + Józef Kupiec 50 r. śm.