Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje mszalne

28 czerwca 2020 – niedziela:

07:00 ++ Rozalia Stokłosa r. śm., m. Piotr

07:00 + Stanisława Sekuła 2 r. śm.

09:00 + Władysław Jachymczyk

09:00 ++ Władysław i Zofia Sekuła, Piotr i Anna Zięborak, z rodziny

11:00  W intencji Dzieci Pierwszokomunijnych

13:00 + Mirosława Lesiak

17:00 ++ Władysław Lelek, rodzice, rodzeństwo

 29 czerwca 2020 – poniedziałek:

07:00 + Paweł Targosz 41 r. śm., ż. Bronisława, Alojzy i Zofia Radoń

07:00 + Stanisław Kolasa

10:00 + Halina Mizura

10:00 + Piotr, Maria Lelek, s. Wiktor, z. Zbigniew

18:00 +Paweł, Karolina Badura, rodzice

18:00 + Edward Żmuda

30 czerwca 2020 – wtorek:

07:00 +Henryk Lelek, ż. Anna 30 r. śm., rodzice

07:00 + Władysław Urant

18:00 – Dziękczynno-błagalna w 80 r. ur. Henryka

1 lipca  2020 – środa:

07:00 + Janusz Lipiarz

18:00 – Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

2 lipca  2020 – czwartek:

07:00 + Waleria Stopa 9 r. śm.

07:00 + Aniela Żmuda

18:00 + Kazimierz Gancarz r. śm.

18:00 Dziękczynno-błagalna w 32 r. ślubu Renaty i Mariusza

3 lipca  2020 – piątek:

07:00 + Stanisław Jagocha, ż. Elżbieta

07:00 + Helen, Stefan Badura

18:00 ++ Zbiorowa  za zmarłych

+ Felicja Młotkowska, Wit mąż (od Ewy)

+ Franciszek Kęs (od rodziny Frydel i Czyżowskich)

+ Maria Adamus (od syna Łukasza)

+ Roman Wyroba (od Urszuli i Wiesława)

+ Marian Skorus (od sąsiadów Jarosława i Agnieszki z dziećmi)

+ Tadeusz Wróbel (od rodziny Wróblów z Sosnowic)

+ Józef Lelek (od Anny i Jana Job z rodziną)

+ Marianna Morawa (od rodziny Słoninów)

+ Tadeusz Pospuła (od synowej Marii)

+ Helena Grabińska (od Janiny i Franciszka Machnik z rodziną z Woli Radziszowskiej)

+ Józef Morawa (od szwagra Stefana z rodziną)

+ Anna Żmuda (od syna Józefa)

+ Władysława Żmuda (od rodziny Pijochów)

+ Stefania Słonina (od Marii i Edwarda Czubaj z Borku Szlacheckiego)

+ Franciszek Ciernia (od chrześnicy Moniki)

+ Janina Czopek (od sąsiadki Marii)

+ Władysława Wróbel (od rodziny Gaczorków)

+ Kazimierz Hyla (od rodziny Cichoniów z Przytkowic)

+ Marta Kurlit (od Krzysztofa i Ireny Guguła z rodziną)

+ Joanna Kusion (od Marty i Tadeusza Dudków)

+ Zofia Słonina (od Marzeny i Kazimierza Sasorów)

+ Michał Dunaj (od siostrzeńca Krzysztofa z Zuzią)

+ Stanisława Czernachowska (od pracowników zakładu usługowego „Stokrotka”)

+ Wanda Czopek (od siostry Zofii)

+ Kazimierz Baumgartner (od kuzyna Jacka Galosa z rodziną)

+ Ryszard Garlacz (od Bernadety i Adama Jakubiec z rodziną)

+ Aleksander Szwed (od rodziny Sasorów)

+ Rafał Żmuda (od brata Janusza z żoną Anną i córką Julią)

+ Mariusz Czopek (od sąsiadów)

+ Irena Miśkiewicz(od Rodziny Jędrochów)m. Bronisław

+ Kazimiera Kudła (od koleżanek i kolegów z rocznika z SP w Krzęcinie)

+Krzysztof Grabowski(od Krzysztofa i Marii Chmielarczyk z rodziną)

+ Jan Kaszuba (od Przemysława Klimek)

+ Helena Kurowska (od sąsiadów Rokoszów)

+ Irena Guguła (od Antoniego Madej z rodziną)

+ Marian Godzik (od sąsiadów)

+ Aniela Dąbrowska (od Róży Bożej Rodzicielki)

+ Maria Kochana (od sąsiadów Zięcików)

+ Jan Motyka (od sołectwa Ochodza)

+ Teresa Żmuda (od Tadeusza Kochana z rodziną)

+Jan Bober (od rodziny Waśko)

+Tadeusz Guguła (od bratanicy Beaty z Damianem)

+Władysław Urant (od sąsiadów)

+Janusz Lipiarz (od sąsiadów)

+Henryk Zięcik (od sąsiadów)

+ Maria Lelek (od sąsiadów)

+Stanisław Morawa (od Anny Badura z rodziną)

+Piotr Malinowski (od Anny i Zdzisława Zdziebko z rodziną)

+Maria Kowalczyk (od sąsiadów z dołu)

+ Paulina i Leszek Woźniak

+ Stanisław Herman (od kuzynki Anny z rodziną)

+ Zofia Oźóg (od mieszkańców Gołuchowic)

+ Helena Morawa m. Jan

+ Elżbieta Żmuda r. śm.

4 lipca 2020 – sobota:

07:00 + Stanisław, Anna Żmuda

07:00 + Henryk Zięcik

18:00 – Dziękczynno-błagalna w  90 r. ur.  Władysława

18:00 +Ks. Władysław Jankowicz

5 lipca  2020 – niedziela:

07:00 + Stanisław Galos 3 r. śm., ż. Stefania, s. Stanisław, rodzice, Maria Barcikowska

09:00 + Stanisław Żmuda 16 r. śm., rodzice i teściowie

09:00 + Piotr Malinowski

11:00 + Teres, Józef Żmuda; Zofia, Edward Kochana

11:00 Dziękczynno-błagalna w 1 r. ur. Julki

13:00 Dziękczynno-błagalna w 1 r. ślubu  Karola i Katarzyny

17:00  + Ryszard Piszczek 11 r. śm.