Intencje mszalne

14 czerwca 2020 – niedziela:
07:00 + Paweł Łąka 20 r. śm.
07:00 ++ Anna i Henryk Zięcik, c. Teresa, c. Maria
09:00 ++ Stanisław i Władysława Kosek, Józef Mrowiec

09:00 ++ Mieczysław i Apolonia Godzik, s. Andrzej, s. Maria
10:00 + Józef Sekuła 20 r. śm.
11:00 + Krzysztof Pospuła 12 r. śm.
11:00 – Dziękczynno-błagalna w 18 r. ur. Agaty
13:00 – Dziękczynno-błagalna w 35 r. ślubu Teresy i Mariana
17:00 – Dziękczynno-błagalna w 45 r. ślubu Janniny i Jana

15 czerwca 2020 – poniedziałek:
07:00 + Piotr i Zofia Stokłosa z. Jan
07:00 Dziękczynno-błagalna w 60 ur.
18:00 ++ Piotr Lelek 39 r. śm. ż. Henryka

16 czerwca 2020 – wtorek:
07:00 +Mieczysław Sasor 11r. śm.
18:00 + Czesław Lelek

17 czerwca 2020 – środa:
07:00 + Kazimiera Kudła
18:00 – Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

18 czerwca 2020 – czwartek:
07:00 +Franciszek Lelek 29 r. śm., rodzice

18:00 + Stanisław Kochana 2 r. śm., Rozalia i Wincenty

18:00 + Kazimiera Lelek 4 r. śm,. m. Stefan

19 czerwca 2020 – piątek:
07:00 ++ Jan Szarański s. Zbigniew
07:00 ++ Piotr, Maria Jankowicz, s. Franciszek
18:00 ++ Dorota, Jan Sekuła
18:00 ++  Zbiorowa za zmarłych:

+ Felicja Młotkowska, Wit mąż (od Marty z rodziną)
 + Maria Majcherczyk (od kuzynki Władysławy z rodziną ze Stanisławia)
 + Franciszek Kęs (od Dyrekcji i pracowników Szkoły Podstawowej w Krzęcinie)
 + Maria Adamus (od córki Agnieszki z mężem i wnukami)
 + Roman Wyroba (od Firmy STOCZEK ze Skawiny)
 + Marian Skorus (od chrześnika Piotra z żoną)
 + Józef Hucisko (od koleżanek i kolegów z pracy żony Małgorzaty Firmy Lajkonik)
 + Tadeusz Wróbel (od rodziny Wnęk)
 + Leszek Wycisk (od Ewy Marczewskiej z rodziną)
 + Józef Lelek (od rodziny Wyrobów z Paszkówki)
 + Józef Morawa (od rodziny Furtaków)
 + Anna Żmuda (od wnuka Szczepana z rodziną)
 + Stefania Słonina (od Zofii Mrożek z rodziną)
 + Franciszek Ciernia (od Elżbiety i Aleksandra Pawełków z rodziną)
 + Kazimierz Hyla (od kolegów i koleżanek Łukasza)
 + Marta Kurlit (od Marii Sidzina z rodziną)
 + Maria Sekuła (od siostrzeńca Michała z rodziną)
 + Elżbieta Jagocha (od syna Stanisława Jagocha z rodziną)
 + Zofia Słonina (od rodziny Gaczorków)
 + Michał Dunaj (od rodziny Lesiaków)
 + Stanisława Czernachowska (od chrześniaka Zdzisława z rodziną)
 + Ryszard Garlacz (od pracowników Działu Narzędzi)
 + Aleksander Szwed (od rodziny ze Świdnicy)
 + Rafał Żmuda (od Maria Lelek ze Skawiny z rodziną)
 + Mariusz Czopek (od Józefa z Gosią i Kingą)
 + Władysław Miśkiewicz (od kolegów i koleżanek z pracy Krystyny)
 + Stanisław Kolasa (od Ireny i Franciszka Kolasa)
 + Janusz Lelek (od Rodziny Motyl)
 + Kazimiera Kudła (od Bratowej Lelek)
 + Jan Kaszuba (od Galosów z rodziną)
 + Helena Kurowska (od Rodziny Korzeniowskich)
 + Adela Kęs (od wnuka Adama z rodziną) m. Franciszek
 + Józef Łąka (od Janusza Sekuły z rodziną)
 + Irena Guguła (od Stefanii Madej)
 + Marian Godzik (od sąsiadów)
 + Aniela Dąbrowska (od sąsiadów córki Danuty)
 + Maria Kochana (od sąsiadów)
 + Maria Lelek
 + Jan Motyka (od sołectwa Gołuchowice)
 + Józefa Bober 19 r. śm., m. Józef

+ Stanisław Morawa (od Wioli z rodziną)

+ Teresa Żmuda (od sąsiadów Elżbiety i Adama Jankowicz)

+Jan Bober (od rodziny Marczewskich)

+Tadeusz Guguła (od Rodziny Pierzchałów)

+Władysław Urant (od sąsiadów)

+Janusz Lipiarz (od sąsiadów)

+Henryk Zięcik (od sąsiadów)

+ Józef i Janina Nowak (od córki)

+ Marian Godzik (od rodziny Jagochów)

+ Damian Wilczyński (od Anny Urant z rodziną)

+ Krzysztof Grabowski (od kuzyna Mariana)

20 czerwca 2020 – sobota
07:00 ++ Maria, Franciszek Góralczyk r. śm.
07:00 + Tadeusz Guguła
18:00 Dziękczynno-błagalna w 25 r ślubu Jolanty i Pawła Franczuk

18:00 + Bronisława Słomiec

21 czerwca 2020 – niedziela:
07:00 + Maria Wątor r. śm., m. Marian i synowie
07:00 +Maria Adamus 4 r. śm.
09:00 +Stanisław Opyrchał 10 r.śm., rodzice i teściowie

10:00 + Rudolf, Maria Urbanik
11:00 + Władysław Badura
11:00 Dziękczynno-błagalna w 8 r. ślubu Sylwii i Damiana
13:00 + Józef Wróblewski; rodzice Franciszek i Zofia

13:00 + Stanisław, Zdzisław Gładyś
17:00 + Adam Żmuda 23 r. śm.