Intencje mszalne

7 czerwiec   2020 – niedziela:

07:00 O  dary Ducha św. na czas matury dla Filipa

07:00 + Leszek Tałach

09:00 + Cecylia Janik 5 r. śm.

09:00 + Wit Młotkowski,  ż. Felicja, rodzice

10:00 + Aleksander Żmuda r. śm.

11:00 + Zygmunt Pawłowski

11:00+ Adela, Wincenty Lelek, s.s. Józe, Marian

13:00 Dziękczynno-błagalna  w 1 r. ur. Zuzanny

13:00 + Andrzej, Aniela Król, s. Józef

17:00 +Józef Sekuła

8 czerwca 2020 – poniedziałek:
07:00 + Jan Kowalczyk
07:00 ++ Stanisław, Zofia Chmielarczyk
18:00 ++ Piotr Ciernia 2 r. śm., ż. Ludwika

9 czerwca 2020 – wtorek:
07:00 ++ Wiesław Zięcik 20 r. śm., Piotr, Maria
18:00 + Bogusław Ożóg

10 czerwca 2020 – środa:
07:00 + Zofia Myszk
18:00 + Rafał Żmuda
18:00 – Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

11 czerwca 2020 – czwartek:
07:00 ++ Marian i Maria Wątor, synowie
07:00 ++ Jan Polak 8 r. śm., ż. Helena
09:00 O Błogosławieństwo Boże w rodzinie
09:00 Dziękczynno-błagalna dla rodziny
10:30 ++ Mieczysław Szwed r. śm., s. Ryszard
10:30 ++ Maria i Czesław Wycisk, Aniela i Lucjan Żmuda
17:00 + Marian Sadlak

12 czerwca 2020 – piątek:
07:00 ++ Maria Lelek 3 r. śm., m. Stanisław
07:00 ++ Mieczysław i Apolonia Godzik, s. Andrzej, s. Marian
18:00 ++ Stefan Morawa 11 r. śm., ż. Maria
18:00 ++ Za zmarłych:

+ Felicja Młotkowska, Wit mąż (od Agaty Grabowskiej z rodziną)
 + Maria Majcherczyk (od rodziny Bębenków z Grabia)
 + Maria Adamus (od kuzynów ze Skawiny)
 + Roman Wyroba (od kolegi Marcina Wilkosza z rodziną)
 + Marian Skorus (od szwagra Krzysztofa z żoną i dziećmi)
 + Józef Hucisko (od koleżanek i kolegów z pracy żony Małgorzaty Firmy Lajkonik)
 + Tadeusz Wróbel (od Marty i Tadeusza Dudków)
 + Leszek Wycisk (od Małgorzaty Bober z rodziną)
 + Józef Lelek (od rodziny Wyrobów z Facimiecha)
 + Józef Morawa (od siostrzenicy Ewy Brożek z rodziną)
 + Anna Żmuda (od rodziny Żaków i Morków)
 + Stefania Słonina (od rodziny Szarańskich z Ochodzy)
 + Franciszek Ciernia (od Danuty Dziedzic)
 + Ryszard Malinowski (od koleżanek i kolegów z pracy Iwony z Firmy ADEKA i BALHSEN)
 + Kazimierz Hyla (od rodziny Daniel z Przytkowic)
 + Marta Kurlit (od rodziny Lachów z Jurczyc)
 + Maria Sekuła (od wujka Stanisława Zięcika i córki Małgorzaty Bębenek z rodziną)
 + Elżbieta Jagocha (od Józefa i Marianny Lelek)
 + Zofia Słonina (od rodziny Koptów)
 + Michał Dunaj (od Teresy i Wiesława Jachymczyk)
 + Stanisława Czernachowska (od bratowej Anny z rodziną)
 + Ryszard Garlacz (od Anieli i Mariana Wątor z Podolan oraz od Danuty i Jana z Woli Radziszowskiej)
 + Aleksander Szwed (od Kazimierza z rodziną)
 + Rafał Żmuda (od Anny i Mariana Żmudów z rodziną)
 + Mariusz Czopek (od kuzynki Weroniki)
 + Teresa Łędzka (od wnuczki Iwony z rodziną)
 + Władysław Miśkiewicz (od bratanka Piotra z rodziną)
 + Stanisław Kolasa (od rodziny Szczyrbaków z Brodów)
 + Janusz Lelek (od Chrzestnego Stanisława)
 + Kazimiera Kudła (od rodziny Leńczowskich i Starowiczów)
 + Jan Kaszuba (od szwagra Władysława)
 + Helena Kurowska (od Rodziny Korzeniowskich)
 + Adela Kęs (od wnuka Pawła z rodziną) m. Franciszek
 + Józef Łąka (od sąsiada Bogdana Badury)
 + Irena Guguła (od rodziny Tyrka i Ryłko z Leńcz)
 + Marian Godzik (od sąsiadów)
 + Aniela Dąbrowska (od sąsiadów córki Danuty)
 + Maria Kochana (od koleżanki Aliny Bober z mężem)
 + Jan Motyka (od sołectwa Polanka Hallera)
 ++ Aniela i Józef Góralczykowie
 ++ Władysław i Stefania Kucharczyk, s. Genowefa, zięć Stanisław, rodzice
 ++ Julian i Katarzyna Radomscy, c. Genowefa

  +Henryk Zięcik (od sąsiadów)

  +Janusz Lipiarz (od sąsiadów)

  +Władysław Urant (od sąsiadów)

  +Tadeusz Guguła (od sąsiadów Aliny i Józefa Bober)

  +Jan Bober (od Julii Niechaj) +Krzysztof Grabowski(od Adama Trzyszczyk z rodziną

13 czerwca 2020 – sobota:
07:00 – Dziękczynna za otrzymane łaski za przyczyną św. Antoniego
07:00 – o większą cześć Pana Jezusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie i przebłaganie za obrazę Majestatu Bożego
18:30 BIERZMOWANIE

14 czerwca 2020 – niedziela:
07:00 + Paweł Łąka 20 r. śm.
07:00 ++ Anna i Henryk Zięcik, c. Teresa, c. Maria
09:00 ++ Stanisław i Władysława Kosek, Józef Mrowiec
10:00 + Józef Sekuła 20 r. śm.
11:00 + Krzysztof Pospuła 12 r. śm.
11:00 – Dziękczynno-błagalna w 18 r. ur. Agaty
13:00 – Dziękczynno-błagalna w 35 r. ślubu Teresy i Mariana
17:00 – Dziękczynno-błagalna w 45 r. ślubu Janniny i Jana