24 maja 2020 – niedziela:
07:00 + Henryka Badura 34 r. śm., m. Franciszek, zięć Jan, wnuk Ryszard
08:00 O zdrowie i Boże bł. dla Leszka i rodziny
09:00 W intencji Róży MB Wspomożycielki Wiernych
10:00 + Felicja Wycisk 26 r. śm., m. Józef
11:00 O Boże bł. dla mieszkańców Polanki Hallera
11:00 + Helena Zięcik, m. Stanisław, c. Stanisława
12:00 + Zbigniew Żmuda 14 r. śm.
13:00 Dziękczynno-błagalna w 35 r. ślubu Marii i Krzysztofa
17:00 + Zbigniew Wodecki 3 r. śm., zmarli rodzice
25 maja 2020 – poniedziałek:
07:00 + Amelia, Stanisław Kochana, s. Henryk
07:00 + Emil Czech 30 r. śm., ż. Aniela
18:00 + Karol Lelek, rodzice, teściowie
26 maja – wtorek:
07:00 + Danuta Lelek
18:00 + Maria Barcikowska
27 maja 2020 – środa:
07:00 + Józef Dyrga
18:00 – Nowenna w intencjach dziękczynno-błagalnych
28 maja 2020 – czwartek:
07:00 + Zofia Radoń 8 r. śm., m. Alojzy, rodzice
07:00 + Janusz Lelek
18:00 + Tomasz Lelek 3 r. śm., ojciec Wincenty
29 maja 2020 – piątek:
07:00 + Stefan Kochana
07:00 + Renata Morawa
18:00 zbiorowa za zmarłych
+ Anna Grabowska (od Zofii Ożóg z rodziną)m. Stansiław
+ Felicja Młotkowska, Wit mąż (od rodziny Warchałów)
+ Janina Sojka (od rodziny Makus)
+ Maria Majcherczyk (od rodziny Goczałów)
+ Franciszek Kęs (od chrześnicy Bożeny z rodziną)
+ Maria Adamus (od koleżanek Eweliny z labolatorium)
+ Roman Wyroba (od rodziny Wilkoszów z Pozowic)
+ Marian Skorus (od pracowników Firmy PAGUM)
+ Józef Hucisko (od koleżanek i kolegów z pracy żony Małgorzaty Firmy Lajkonik)
+ Stanisław Knapik (od pracowników BALHSEM)
+ Tadeusz Wróbel (od Edwarda Bujaka z rodziną)
+ Leszek Wycisk (od Józefa Brożka z rodziną)
+ Jan Jezioro (od szwagra Mariana z rodziną)
+ Ryszard Malinowski (od rodziny Pędziwiatrów)
+ Anna Żmuda (od rodziny Kolasów i Kawów)
+ Maria Sekuła (od kuzynki z Jaśkowic z rodziną)
+ Zofia Słonina (od rodziny Morawów)
+ Michał Dunaj (od rodziny Miśkiewiczów z Ochodzy)
+ Józef Mrożek (od sąsiadów Wycisków)
+ Ryszard Garlacz (od koleżanek i kolegów z pracy)
+ Irena Żmuda (od bratowej z rodziną)
+ Aleksander Szwed (od rodziny Bogdali)
+ Rafał Żmuda (od rodziny Stokłosów i Pospułów)
+ Władysław Miśkiewicz(od chrzestnicy Lidii)
+Stanisław Kolasa(od Ireny i Andrzeja Jarguzów z rodziną)
+Janusz Lelek(od Rodziny Sajdaków)
+Kazimiera Kudła(od sąsiadów)
+Jan Kaszuba (od koleżanek z Koła Gospodyń w Krzęcinie)
+Helena Kurowska( od Przyjaciółek córki Agaty)
+Adela Kęs(od wnuczki Katarzyny z mężem)m. Franciszek
+Józef Łąka (od sąsiadów)
+Irena Guguła( od wnuczki Beaty i Damina)
+ Marian Godzik (od rodziny Jankowicz)
+ Aniela Dąbrowska (od sąsiadów córki Danuty)
+ Maria Kochana (od Kuzyna Leszka z żoną)
+ Jan Kowalczyk (od rodziny Lelków)
+ Stanisław Żmuda (od Krystyny i Józefa Parzygnat z rodziną)
+ Jan Motyka (od sołectwa Krzęcin)
+ Antoni i Maria Lelek, zięć Franciszek
30 maja 2020 – sobota:
07:00 + Stefania, Stanisław Zielińscy, s. Stanisław
18:00 + Władysław, Bronisława Kowalówka; Stanisław, Genowefa Żmija
18:00 + Władysław Żmuda
31 maja 2020 – niedziela:
07:00 + Edward, Rozalia Pacułt
08:00 + Ks. Władysław Jankowicz
09:00 + Aniela,i Franciszek Wędzicha, zięć Franciszek
10:00 + Rafał Żmuda
11:00 + Bronisława Młotkowska r. śm., m. Piotr
13:00 + Stanisław, Anna Grabowscy; Stanisław Kowalczyk
17:00 +Aniela, Lucjan Żmuda