Intencje mszalne

17 maja  2020 – niedziela:

07:00 + Franciszek, Helena Malinowscy, s. Stefan

08:00 + Zofia, Józef Kapuścińscy; Franciszek i Wiktoria Stoczek

09:00 + Stanisław Dąbrowski

10:00 + Franciszek, Anna Tylec, z rodziny

11:00 + Maria Kochana

11:00 Dziękczynno-błagalna w 20 r. ślubu Agnieszki i Adama

12:00 + Władysława Żmuda 3 r. śm., m. Stanisław

13:00 Dziękczynno-błagalna w 1 r. ur. Julii

17:00 + Bolesław Kowalczyk,  rodzice

18 maja 2020 – poniedziałek:

07:00 O dobre urodzaje – int z Krzęcina

07:00 + Anna Grabowska, m. Stanisław

18:00 Dziękczynno-błagalna z okazji 100 ur. Św. Jana Pawła II

18:00 + Stanisław, Felicja Baduch, dzieci

19 maja – wtorek:

07:00 O zachowanie od klęsk żywiołowych

07:30 O zdrowie Boże bł. i dary Ducha Świętego dla Mateusza

18:00 + Franciszek Ciernia, rodzice i teściowie

20 maja  2020 – środa:

07:00 + Katarzyna, Franciszek Lelek, z rodziny

18:00 – Nowenna w intencjach dziękczynno-błagalnych

21 maja  2020 – czwartek:

07:00 + Stanisław Kolasa

18:00 Dziękczynno-błagalna w 30r. ślubu Beaty i Krzysztofa Stopka i w 2 r. ślubu Eweliny i Mateusza

18:00 Dziękczynno-błagalna  w 18 r. ur. Macieja Śnieżek

22 maja  2020 – piątek:

07:00 + Henryka Radomska r. śm, m. Józef

07:00 + Bożena Ostrogórska

18:00 zbiorowa za zmarłych

+ Anna Grabowska (od pracowników zakładu stolarskiego)m. Stanisław

+ Felicja Młotkowska, Wit mąż (od rodziny Szwedów z Grabia)

+ Janina Sojka (od rodziny Domagałów z Kanady)

+ Maria Majcherczyk (od swatowej ze Stronia)

+ Franciszek Kęs (od rodziny Kopacz)

+ Maria Adamus (od koleżanek i kolegów Eweliny – Dział Silniki III)

+ Roman Wyroba (od rodziny Wójcickich z Radziszowa)

+ Marian Skorus (od pracowników firmy PAGUM)

+ Józef Hucisko (od sąsiadów Badurów i Janików)

+ Stanisław Knapik (od pracowników BALHSEM)

+ Tadeusz Wróbel (od szwagra Jankowicz z żoną)

+ Leszek Wycisk (od szwagra Józefa z rodziną)

+ Jan Jezioro (od siostry Kazimiery z rodziną)

+ Anna Żmuda (od rodziny Kumalów)

+ Ryszard Malinowski (od rodziny Śmiechów)

+ Helena Malinowska (od rodziny Żaków)

+ Stanisław Świder (od rodziny Urbaników ze Strzyżowa)

+ Michał Dunaj (od sąsiadów Stoczków i Janickich)

+ Józef Mrożek (od Heleny Badura z rodziną)

+ Ryszard Garlacz (od koleżanek i kolegów z pracy)

+ Irena Żmuda (od rodziny Kęsów)

+ Aleksander Szwed (od rodziny Dudek)

+ Rafał Żmuda (od rodziny Pierzchałów)

+ Mariusz Czopek (od kuzynki Rzeszótko z rodziną)

+ Teresa Łędzka( od Rodziny Szewczyk z Wielkich Dróg)

+ Władysław Miśkiewicz( od kolegów syna Mariusza z firmy Vesuvius)

+Stanisław Kolasa(od Jolanty i Zbigniewa Zagórskich)

+Józef Dyrga(od brata Tadeusza z rodziną)

+Janusz Lelek(od Rodziny Leleków z Ochodzy)

+Kazimiera Kudła(od sąsiadów)

+Jan Kaszuba (od rodziny Pierzchałów)

+Helena Kurowska( od Przyjaciółek córki Agaty)

+Adela Kęs(od pracowników Szkoły Podstawowej w Krzęcinie)m. Franciszek

+Józef Łąka (od sąsiadów)

+Irena Guguła( od wnuczki Ani z mężem Adrianem i dziećmi)

+ Marian Godzik (od Agnieszki z rodziną)

+ Aniela Dąbrowska (od dawnych sąsiadów)

+ Maria Kochana (od chrześnicy Marty Leńczowskiej)

+ Jan Kowalczyk( od Janiny Zięcik z rodziną)

+ Stanisław Żmuda ( od Wojciecha Parzygnat z rodziną)

+ Zofia Marczak

+Stefania i Elżbieta Słonina

+ Jan Motyka

18:00 + Tadeusz, Władysława Żmuda, zięć Krzysztof

23 maja  2020 – sobota:

07:00 + Maria Zięcik, Leon, Stanisław i Władysław

07:00 + Maria Kochana

18:00 Dziękczynno-błagalna w 18 r. ur. Konrada Cerek

18:00 + Piotr, Joanna Żmuda, synowie

24 maja  2020 – niedziela:

07:00 + Henryka Badura 34 r. śm., m. Franciszek, zięć Jan, wnuk Ryszard

08:00 O zdrowie i Boże bł. dla Leszka  z rodziną

09:00 W intencji Róży MB Wspomożycielki Wiernych

10:00 + Felicja Wycisk 26 r. śm., m. Józef

11:00 O Boże bł. dla mieszkańców Polanki Hallera

11:00 + Helena Zięcik, m. Stanisław, c. Stanisława

12:00 + Zbigniew Żmuda 14 r. śm.

13:00 Dziękczynno-błagalna w 35 r. ślubu Marii i Krzysztofa

17:00 +Zbigniew Wodecki 3 r. śm.,  rodzice