Intencje mszalne

10 maja  2020 – niedziela:

07:00 + Jan, Bronisława Stanek

08:00 + Stanisława Żak

09:00 + Maria Mrożek, c. Anna, m. Józef, Józef Lelek

10:00 + Stanisław Mardyła 7 r. śm.

11:00 Dziękczynno-błagalna w 92 ur. Anny

11:00 + Marian Godzik

12:00 O zdrowie dla Kacpra

13:00 Dziękczynno-błagalna w 18 ur. Weroniki Kowalczyk

17:00 + Władysław Lelek r. śm.

11 maja 2020 – poniedziałek:

07:00 + Irena Miśkiewicz

07:00 + Antoni, Maria Lelek, rodzice

18:00 + Jan Cerek r. śm.

12 maja – wtorek:

07:00 + Jan Skrzyński

07:30 O Bł. Boże i potrzebne łaski dla Marcina z okazji ur.

18:00 + Stanisław Żmuda, rodzice, teściowie

18:00 + Marian Godzik

13 maja  2020 – środa:

07:00  W intencji Róży MB Fatimskiej

18:00 – Nowenna w intencjach dziękczynno-błagalnych

14 maja  2020 – czwartek:

07:00 + Władysław Miśkiewicz

18:00 + Zofia, Franciszek Pacułt, c. Maria, z. Stanisław

18:00 + Bronisław Buras

15 maja  2020 – piątek:

07:00 + Józef , Zofia Głuszczakowie, c. Alicja

07:00 + Tadeusz Lelek; Czesław, Bronisława Jankowicz, s. Roman

18:00 zbiorowa za zmarłych

+ Anna Grabowska (od Stefanii i Zenona Serek)m. Stanisław

+ Felicja Młotkowska, Wit mąż (od koleżanek z poczty z Wielkich Dróg)

+ Janina Sojka (od rodziny Słowików, Szczepinów i Stachowiczów)

+ Maria Majcherczyk (od wnuka Łukasza z rodziną)

+ Adam Pacułt (od kuzynów Władka i Zbyszka)

+ Franciszek Kęs (od sasiadów z Odwiśla)

+ Maria Adamus (od kuzynki Anny z Ochodzy)

+ Roman Wyroba (od Krystyny i Tadeusza Rakoczy z Chrząstowic)

+ Marian Skorus (od Członków Regionalnego Klubu Sportowego ISKRA Krzęcin)

+ Józef Hucisko (od rodziny Bednarzów z Więciórki)

+ Stanisław Knapik (od rodziny Leśniaków z Wielkich Dróg)

+ Czesław Śmiech (od rodziny Wielgusów)

+ Tadeusz Wróbel (od sąsiadów Dudków)

+ Leszek Wycisk (od siostry Lucyny z rodziną)

+ Genowefa Zięcik (od sąsiadów Zielińskich)

+ Jan Jezioro (od brata Piotra z żoną i dziećmi)

+ Anna Żmuda (od szwagierki Janiny Bartczak)

+ Ryszard Malinowski (od siostrzeńca Michała i Beaty)

+ Helena Malinowska (od rodziny Morków i Gancarzy)

+ Stanisław Świder (od pracowników klasztoru Dominikanów)

+ Michał Dunaj (od rodziny Łędzkich z Zelczyny)

+ Józef Mrożek (od chrześnicy Haliny Klęk z rodziną)

+ Ryszard Garlacz (od rodziny Kucharczyk z Leńcz)

+ Irena Żmuda (od rodziny Malinowskich)

+ Aleksander Szwed (od rodziny Bednarz i Hyla)

+ Rafał Żmuda (od kolegów Zenka, Bartka, Piotrka i Krystiana)

+ Mariusz Czopek (od rodziny Górów z Grabia)

+ Władysław Miśkiewicz (od szwagierki Anny z rodziną)

+Stanisław Kolasa (od rodziny Lelek)

+Józef Dyrga(od Firmy Agawa)

+Janusz Lelek (od Rodziny Garbów)

+Kazimiera Kudła (od sąsiadów)

+Krzysztof Grabowski (od sąsiadów Tomasik)

+Jan Kaszuba (od Siostrzenicy Janiny z rodziną)

+Helena Kurowska (od Przyjaciółek córki Agaty)

+Adela Kęs (od pracowników Szkoły Podstawowej w Krzęcinie)m. Franciszek

+Józef Łąka (od sąsiadów)

+Irena Guguła (od wnuczki Ani z mężem Adrianem i dziecmi)

+ Marian Godzik (od Agnieszki z rodziną)

+ Aniela Dąbrowska (od dawnych sąsiadów)

+ Maria Kochana (od kuzynki Goryckiej)

+ Jan Kowalczyk (od sąsiadów)

+ Stanisław Żmuda ( od Beaty i Jana Parzygnat z rodziną)

+ Zofia Jaworska

16 maja  2020 – sobota:

07:00 + Amelia, Franciszek Zięcik, z rodziny

07:00 + Aniela Dąbrowska

18:00 + Zofia, Władysław Sekuła, s. Andrzej, z rodziny

18:00 + Bronisława 19 r. śm., Andrzej Szarańscy

17 maja  2020 – niedziela:

07:00 + Franciszek, Helena Malinowscy, s. Stefan

08:00 + Zofia, Józef Kapuścińscy; Franciszek i Wiktoria Stoczek

09:00 + Stanisław Dąbrowski

10:00 + Franciszek, Anna Tylec, z rodziny

11:00 + Maria Kochana

11:00 Dziękczynno-błagalna w 20 r. ślubu Agnieszki i Adama

12:00 + Władysława Żmuda 3 r. śm., m. Stanisław

13:00 Dziękczynno-błagalna w 1r. ur. Julii

17:00 + Bolesław Kowalczyk,  rodzice