Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje mszalne

3 maja  2020 – niedziela:

07:00 + Henryka Kochana 9 r. śm., m. Jan

08:00 +Maria Czopek 2 r. śm.

09:00  W intencji Róży MB Królowej Polski

09:00 Dziękczynno-błagalna w 30 r. ślubu Marty i Waldemara

10:00 + Zofia Wyroba 2 r. śm. m. Bronisław

11:00 + Józef, Helena Kowalczyk

11:00 o Boże bł. Zdrowie i szczęśliwą operacje

12:00 + Maria Góralczyk 25r śm., m. Stanisław

13:00 Władysław Jachymczyk 29 r. śm.

17:00 + Zygmunt Barcikowski

4 maja 2020 – poniedziałek:

07:00 + Stanisław, Emilia Wójcik, zięć Leszek

07:00 + Wanda, Mieczysław Malinowscy, s. Ryszard

10:00 W intencji Róży Św. Floriana

10:00 Dziękczynna z prośba o Boże bł. i Opiekę MB

16:00 Dziękczynno-błagalna dla rodziny Kalata

16:00 + Stanisława Żak

18:00 Za Parafian

18:00 W intencji OSP z Krzęcina i Polanki Hallera

18:00 O zachowanie od pożarów, klęsk żywiołowych za przyczyną św. Floriana

5 maja – wtorek:

07:00 + Wojciech, Anna Żmuda, c. Helena, z. Władysław

07:00 + Irena Guguła

18:00 + Leszek Tałach 23 r. śm.; Stanisław Tałach

6 maja  2020 – środa:

07:00 + Jan Koza 4 r. śm.

18:00 – Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

7 maja  2020 – czwartek:

07:00 + Stanisława Jankowicz 14 r. śm.

07:00 + Franciszek Kęs 4 r. śm., ż. Adela

18:00 + Irena, Jan Kaszuba

18:00 + Czesław Lelek

8 maja  2020 – piątek:

07:00 + Stanisław i Krystyna Zięcik

07:00 + Stanisław Żak, rodzice i teściowie

18:00 zbiorowa za zmarłych

+ Anna Grabowska (od Agnieszki i Krzysztofa Kuc z rodziną)m. Stanisław

+ Halina Mizura (od koleżanek z Koła Gospodyń Wiejskich Pozowice)

+ Felicja Młotkowska, Wit mąż (od Marii i Krzysztofa Chmielarczyk)

+ Janina Sojka (od koleżanek córki z pracy)

+ Maria Majcherczyk (od Mariana i Marii Walo z Krakowa)

+ Adam Pacułt (od ciotki Janiny)

+ Władysława Żmuda (od Mariana Stokłosy z rodziną)

+ Franciszek Kęs (od sąsiadów z Odwiśla)

+ Maria Adamus (od rodziny Wieczorków z Wielkich Dróg)

+ Joanna Domagała (od syna Władysława, synowej i wnuków)

+ Karolina Malinowska (od sąsiadów Otylii i Lesława Żmuda z rodziną)

+ Roman Wyroba (od państwa Staniąków)

+ Marian Skorus (od Członków Regionalnego Klubu Sportowego ISKRA Krzęcin)

+ Józef Hucisko (od koleżanek i kolegów Andrzeja z Magazynów z Lajkonika)

+ Stanisław Knapik (od rodziny Malinowskich z Rzozowa)

+ Czesław Śmiech (od Działu Spraw Osobowych Uniwersytetu Jagielońskiego)

+ Genowefa Tylec (od opiekunki Palecznej i od sąsiadów Stalmach)

+ Tadeusz Wróbel (od koleżanek i kolegów z klasy Michaliny)

+ Krystyna Zięcik (od rodziny Kurowskich i Szlachtów)

+ Leszek Wycisk (od chrześniaka Rafała)

+ Krystyna Czernachowska (od mieszkańców Gołuchowic)

+ Genowefa Zięcik (od sąsiadów)

+ Jan Jezioro (od siostry Lidki z mężem i dziećmi)

+ Anna Żmuda (od Anny Piela z rodziną)

+ Ryszard Malinowski (od Pawła i Pauliny Żmuda z rodziną)

+ Helena Malinowska (od chrześnicy Krystyny z mężem)

+ Stanisław Świder (od Ireny i Andrzeja Tatko ze Skawiny)

+ Michał Dunaj (od Marii Bik z Borku Szlacheckiego)

+ Józef Mrożek (od Zofii Mrożek z rodziną)

+ Ryszard Garlacz (od Romana Pacuta z Brodów)

+ Irena Żmuda (od Anny i Andrzeja Figiel z rodziną)

+ Rafał Żmuda (od rodziny Mrożków)

+ Mariusz Czopek (od rodziny Jankowicz z Borku i Ochodzy)

+ Władysław Miśkiewicz (od chrześniaka Grzegorza Żak z rodziną)

+Stanisław Kolasa(od Józefa  i Janiny Kucharczyk z Borku Szlacheckiego)

+Józef Dyrga(od Pracowników Firmy Lauda metaplast)

+Janusz Lelek(od Rodziny Matuzików z Chrzanowa)

+Kazimiera Kudła(od sąsiadów)

+Krzysztof Grabowski(od sąsiadów Gołuchowic)

+Jan Kaszuba (od siostrzenicy Janiny z rodziną)

+Helena Kurowska( od sąsiadów z Działów Krzęcińsko-Zelczyńskich)

+Adela Kęs(od pracowników Szkoły Podstawowej w Krzęcinie)m. Franciszek

+Józef Łąka (od sąsiadów)

 +Irena Guguła( od wnuczki Izabelii z mężem Maciejem)

+Marian Godzik (od rodziny Hardek, Opyrchał i Morawa)

+ Aniela Dąbrowska (od dawnych sąsiadów)

+ Maria Kochana (od Andrzeja i Zofii Żmuda)

+ Stanisław Kowalczyk Józef i Maria Wróbel

+ Stanisław Kaczor

+ Zofia i Józef Żmuda

+ Stanisław Kumala 20 r. śm.

9 maja  2020 – sobota:

07:00 + Stanisław Pierzchała, rodzice

18:00 Dziękczynno-błagalna w 1 r.  ur. Rity  

18:00 + Anna Lelek 22 r. śm., m. Kazimierz; Władysława, Stanisław Żmuda

10 maja  2020 – niedziela:

07:00 + Jan, Bronisława Stanek

08:00 + Stanisława Żak

09:00 + Maria Mrożek,c. Anna, m. Józef; Józef Lelek

09:00 O  Bł. Boże dla mieszkańców Polanki Hallera

10:00 + Stanisław Mardyła 7 r. śm.

11:00 Dziękczynno-błagalna w 92 ur. Anny

11:00 + Marian Godzik

12:00 O zdrowie dla Kacpra

13:00 Dziękczynno-błagalna w 18 ur. Weroniki Kowalczyk

17:00 + Władysław Lelek r. śm.