Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje mszalne

26 kwietnia 2020 – niedziela:

07:00 + Wojciech Wojnar i zmarli rodzice

08:00 + Edward i Rozalia Pacułt

09:00 w intencji Róży MB Dobrej Rady

10:00 + Longin Tyrała, rodzice i teściowie

11:00 Dziękczynno-błagalna w 55 r. ślubu Marii i Stanisława Żmuda

11:00 Dziękczynno-błagalna w 1 r. ur. Antosi

12:00 + Krzysztof Grabowski

13:00 za Parafian

13:00 o Bł. Boże dla Marysi Pala w 1 r. ur.

17:00 + Stefan i Helena Badura

27 kwietnia 2020 – poniedziałek:

07:00 + Antoni i Aleksandra

18:00 + Anna Morawa 11r. śm., m. Jan

28 kwietnia 2020 – wtorek:

07:00 + Władysława i Józef Dyrga z. Marian i Stanisław

18:00 + Władysława Żmuda 4r. śm., m. Tadeusz i z rodziny

29 kwietnia 2020 – środa:

07:00 + Ryszard Szwed 22 r. śm.

18:00 – Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

30 kwietnia 2020 – czwartek:

07:00 + Stanisław Pacułt s. Sylwester

07:00 + Leon i Zofia Żmuda

18:00 + Rozalia Kochana 23r śm.

18:00 + Irena Guguła

1 maja 2020 – piątek:

07:00 + Stanisław i Elżbieta Jagocha

07:00 + Piotr i Zofia Kęs

18:00 zbiorowa za zmarłych

+ Anna Grabowska (od Lucyny i Bogdana Guzowski z rodziną)m. Stanisław

+ Halina Mizura (od koleżanek z Koła Gospodyń Wiejskich Jaśkowice)

+ Felicja Młotkowska, Wit mąż (od Małgorzaty i Bronisława Tomasik)

+ Maria Majcherczyk (od Grzegorza z rodziną i Marii)

+ Adam Pacułt (od Katarzyny i Piotra Chmielarczyk z rodziną)

+ Władysława Żmuda (od teściowej z Sosnowic)

+ Maria Stokłosa (od sąsiadki Marii Stokłosa)

+ Franciszek Kęs (od sąsiadów z Odwiśla)

+ Maria Adamus (od Anny i Marka Marczak z Wielkich Dróg)

+ Joanna Domagała (od córki Bogusławy z wnukami i prawnuczkiem)

+ Karolina Malinowska (od Walentego Żmudy z rodziną)

+ Roman Wyroba (od kolegów z pracy)

+ Helena Morawa (od rodziny Grabowskich z Podborów)

+ Stanisław Lelek (od sąsiadów Ruśniak oraz Twardosz)

+ Marian Skorus (od Członków Regionalnego Klubu Sportowego ISKRA Krzęcin)

+ Józef Hucisko (od koleżanek i kolegów Andrzeja z Magazynów z Lajkonika)

+ Stanisław Knapik (od rodziny Mamoń ze Spytkowic)

+ Witold Prochownik (od sąsiadów bliższych i dalszych)

+ Czesław Śmiech (od szwagierki Gartrudy Mrożek i rodziny Paców)

+ Bronisława Dudzik (od rodziny z Grabia)

+ Genowefa Tylec (od Sławka z Wielkich Dróg)

+ Tadeusz Wróbel (od rodziny Dudków z Przytkowic)

+ Krystyna Zięcik (od rodziny Radomskich)

+ Leszek Wycisk (od siostry Marty z synami)

+ Krystyna Czernachowska (od mieszkańców Gołuchowic)

+ Genowefa Zięcik (od Stanisława Badury)

+ Jan Jezioro (od żony)

+ Anna Żmuda (od Łukasza Bartczaka z rodziną)

+ Helena Malinowska (od chrześnicy Heleny)

+ Kazimierz Badura (od rodziny Gotfryd)

+ Michał Dunaj (od Lidii i Franciszka Żmudy z rodziną)

+ Józef Mrożek (od kolegi Mieczysława Pałaca)

+ Bronisław Buras (od rodziny Franczuków i Warchałów)

+ Ryszard Garlacz (od Zofii i Edwarda Morawa)

+ Irena Żmuda (od Zofii Zięborak z rodziną)

+ Rafał Żmuda (od Marioli i Tomasza Partyka z rodziną)

+ Mariusz Czopek (od sąsiadów Żmudów z Grabia)

+ Władysław Miśkiewicz (od szwagra Henryka Nicieja)

+ Irena Miśkiewicz(od sąsoadów Urant i Tyrka)

+Stanisław Kolasa(od Krzysztofa Monica z Wiesławą)

+Józef Dyrga(od sąsiadów Głuszczaków)

+Janusz Lelek(od Chrzestnej Kazimiery Urbanik)

+Kazimiera Kudła(od sąsiadów)

+Krzysztof Grabowski(od kolegi Zbigniewa Kopacza)

+Jan Kaszuba (od Grzegorza Zielińskiego z rodziną)

+Helena Kurowska( od sąsiadów z Działów Krzęcińsko-Zelczyńskich)

+Józef Łąka (od najbliższej rodziny)

+Czesław Przybyło(od Zemłów z Kopanki)

+Irena Guguła( od wnuczki Izabelii z mężem Maciejem)

+Marian Godzik (od rodziny Hardek, Opyrchał i Morawa)

+ Aniela Dąbrowska (od dawnych sąsiadów)

+ Adela Kęs (od Róży MB Częstochowskiej) m. Franciszek

+ Maria Kochana (od Haliny Jaksierny z rodziną)

+ Władysław Żmuda, Franciszek i Waleria Cymerkiewicz, Antoni i Maria Lelek

2 maja  2020 – sobota:

07:00 O opiekę Bożą dla Ojczyzny( int. z Krzęcina)

07:00 o zdrowie dla Kacpra

18:00 Maria Pałac, Franciszek Pałac ż. Maria

18:00 Dziękczynno-błagalna w 25 r. ślubu Marioli i Marka

 3 maja  2020 – niedziela:

07:00 + Henryka Kochana 9 r. śm., m. Jan

08:00 + Maria Czopek 2r. śm.

09:00  w intencji Róży MB Królowej Polski

10:00 + Zofia Wyroba 2 r. śm., m. Bronisław

11:00 + Józef i Helena Kowlaczyk

11:00 o Bł. Boże dla mieszkańców Polanki Hallera

12:00 + Maria Góralczyk 25r śm., m. Stanisław

13:00 Władysław Jachymczyk 29 r. śm.

17:00 + Zygmunt Barcikowski