Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje mszalne

19 kwietnia 2020 – niedziela:

07:00 + Franciszek,  Rozalia Stokłosa s. Stanisław, c. Maria

09:00 + Stanisław i Helena Lelek, z rodziny

10:00 o zdrowie i bł. Boże dla Kacpra

11:00 + Henryk,  Zofia Żak z. Bolesław i z rodziny

13:00 + Mariusz Czopek

17:00 + Wincenty Lelek 5 r.  ś m . s. Tomasz, rodzice

20 kwietnia 2020 – poniedziałek:

07:00 + Józefa Żmuda 10 r. śm. m. Michał

07:00 + Katarzyna Gałdyn

18:00 + Józef,  Anna Brożek z rodziny

21 kwietnia 2020 – wtorek:

07:00 + Henryka Lelek 42r śm. Franciszek

18:00 + Maria Szwed

22 kwietnia 2020 – środa:

07:00 + Anna i Stefan Kozioł

18:00 – Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

23 kwietnia 2020 – czwartek:

07:00 + Wanda, Lucjan Gwóźdź

18:00 + Wojciech,  Aniela Kolasa s. Ryszard

24 kwietnia 2020 – piątek:

07:00 + Wincenty Jankowicz 6 r. śm. s. Grzegorz

18:00 zbiorowa za zmarłych:

+ Władysław Żmuda (od siostry Wandy z rodziną)

+ Anna Grabowska (od sąsiadów Chmielarczyk i Żmuda)m. Stanisław

+ Halina Mizura (od rodziny Ciepłych i Łukasików z Trzebola)

+ Felicja Młotkowska, Wit mąż (od rodziny Bujaków)

+ Janina Sojka (od Rady Sołeckiej)

+ Maria Majcherczyk (od rodziny Marii, Mirosława i Barbary Majcherczyków z Bielska-Białej)

+ Adam Pacułt (od kolegów z pracy z Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Skawinie)

+ Władysława Żmuda (od rodziny Kowalskich z Wilkowiska)

+ Maria Stokłosa (od sąsiadów Sekułów – Ochodza 165)

+ Franciszek Kęs (od sąsiadów z Odwiśla)

+ Maria Adamus (od Czesława Żyła z Bęczyna)

+ Joanna Domagała (od córki Agaty z mężem, wnukami i prawnuczkami)

+ Karolina Malinowska (od Róży Matki Bożej Niepokalanie Poczętej)

+ Roman Wyroba (od koleżanek i kolegów z Technikum Weterynaryjnego w Nowym Targu)

+ Helena Morawa (od rodziny Ewy i Czesława Grabowskich z Zebrzydowic)

+ Stanisław Lelek (od Anny i Stanisława Lelków)

+ Marian Skorus (od kolegów syna Sebastiana)

+ Józef Hucisko (od koleżanek i kolegów Andrzeja z Magazynów z Lajkonika)

+ Stanisław Knapik (od rodziny Stokłosów i Zięcik)

+ Witold Prochownik (od sąsiadów bliższych i dalszych)

+ Czesław Śmiech (od Krystyny Nazim z córkami)

+ Bronisława Dudzik (od sąsiadki z rodziną)

+ Genowefa Tylec (od rodziny Leśniaków z Wielkich Dróg)

+ Tadeusz Wróbel (od Anny Brózda)

+ Krystyna Zięcik (od chrześniaka Stanisława Barankiewicza)

+ Leszek Wycisk (od kolegi Józefa z Radziszowa)

+ Bernadeta Urant (od rodziny Kłyś z Radziszowa)

+ Krystyna Czernachowska (od mieszkańców Gołuchowic)

+ Helena Gwóźdź (od wnuków z Borku Szlacheckiego)

+ Genowefa Zięcik (od rodziny Nawój)

+ Jerzy Pacułt (od rodziny Stokłosów z Zawoi)

+ Anna Żmuda (od sąsiadów: Żmudowej i Radosmkich)

+ Helena Wojtacha (od Haliny Krzysiek z rodziną)

+ Helena Malinowska (od bratanicy Teresy z rodziną)

+ Jan Świder (od kolegów i koleżanek syna z pracy)

+ Lucjan Żmuda (od Żmudów z Ochodzy)

+ Kazimierz Badura (od wnuka Filipa)

+ Stanisław Żmuda (od chrześniaka Wiesława Żmudy z rodziną)

+ Michał Dunaj (od Moniki i Marcina Żak z rodziną)

+ Władysława Kantyk (od chrześnicy Doroty z mężem i synami)             + Józef Mrożek (od chrześniaka Krzysztofa z Oświęcimia z rodziną)

+ Bronisław Buras (od sąsiadów Wróblewskich i Malinowskich)

+ Ryszard Garlacz (od Marii i Stanisława Wróbel z Woli Radziszowskiej)

+ Irena Żmuda (od rodziny Żmudów z Polanki Hallera)

+ Maria Kowalczyk (od rodziny Zdziebków i Kosków z ul. Wierzbowej)

+ Rafał Żmuda (od Mateusza i Izabeli Sotwin z rodziną)

+ Mariusz Czopek (od Wiesława Firlej z Przytkowic)

+ Władysław Miśkiewicz(od szwagierki Krystyny z męzem)

+ Irena Miśkiewicz(od sąsiadów Tyrka i Urant)

+Stanisław Kolasa(od rodziny Kolasów z Stryszowa)

+Józef Dyrga(od siostry z Rodziną)

+Janusz Lelek(od rodziny Możdzieniów ze Skawiny)

+Kazimiera Kudła(od sąsiadów Zięcików i Marcinowiczów)

+Krzysztof Grabowski(od Rodziny Tylec i Tyrka)

+Jan Kaszuba (od Kazimiery Świerkosz)

+Helena Kurowska( od sąsiadów z Działów Krzęcińsko-Zelczyńskich)

+Adela Kęs(od Łukasza i Eweliny Raźny z rodziną)m. Franciszek

+Józef Łąka (od najbliższej rodziny)

+Czesław Przybyło( od Wojtka z rodziną)

+Marian Godzik (od rodziny Hardek, Opyrchał i Morawa)

+ Aniela Dąbrowska (od dawnych sąsiadów)

+ Ryszard Balcer ( od znajomych syna Macieja z Ochodzy)

+ Marek Sasor (od rodziców)

+ Stanisław Lesiak, ż. Władysława, rodzice

25 kwietnia 2020 – sobota:

07:00 Dziękczynno-błagalna w 18 ur. Michała

18:00 Dziękczynno – błagalna w 50 r ślubu Irena i Franciszek Kolasa

18:00 + Maria, Józef Kapusta s. Stanisław

26 kwietnia 2020 – niedziela:

07:00 + Wojciech Wojnar i zmarli rodzice

08:00 +Edward i Rozalia Pacułt

09:00 w intencji Róży MB Dobrej Rady

10:00 + Longin Tyrała, rodzice i teściowie

11:00 Dziękczynno-błagalna w 55 r. ślubu Marii i Stanisława Żmuda

11:00 Dziękczynno-błagalna w 1 r. ur. Antosi

12:00 + Krzysztof Grabowski

13:00 za Parafian

13:00 o Bł. Boże dla Marysi Pala w 1 r. ur.

17:00 + Stefan i Helena Badura