Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje mszalne

12 kwietnia 2020 – niedziela:

07:00 + Kamil Żmuda 5r śm.

07:00 + Danuta Lelek, rodzice, teściowie, w. Łukasz

08:00 o Bł. Boże i zdrowie dla rodziny

11:00 + Maria Pałac, z rodziny

11:00 + Stanisław Kolasa

12:30 + Władysław,  Rozalia Mruc s. Józef

13:00 + Irena, Stefan Trzyszczyk, rodzice, Stanisław Grabowski

17:00 + Maria, Marian Tęczar

13 kwietnia 2020 – poniedziałek:

07:00 + Grzegorz Turek

09:00 + Andrzej Wątor r. śm. brat Janusz, rodzice

10:00 + Mariusz Czopek

11:00 + Edward Żmuda w. Katarzyna, Jakub

11:00 + Helena, Stefan Badura

13:00 za Parafian

17:00 Dziękczynno-błagalna w 45 r. ślubu Teresy i Tadeusza

14 kwietnia 2020 – wtorek:

07:00 + Karolina Kochana 8 r. śm.

18:00 o Bł. Boże dla rodziny

15 kwietnia 2020 – środa:

07:00 + Teresa Łędzka

18:00 – Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

16 kwietnia 2020 – czwartek:

07:00 + Anna, Stanisław Żmuda

07:30 + Józef Łąka

18:00 + Tadeusz Jankowicz r. śm Maria żona

17 kwietnia 2020 – piątek:

07:00 + Anna, Stanisław Żmuda, rodzice i rodzeństwo

07:30 + Czesław Przybyło

18:00 zbiorowa za zmarłych

+ Władysław Żmuda (od Zięcików z Borku Szlacheckiego)

+ Anna Grabowska (od sąsiadów Wójcik)m. Stanisław

+ Halina Mizura (od Tomasza Madeja i pracowników Firmy „EL-TOM”)

+ Felicja Młotkowska, Wit mąż (od rodziny Niedbała, Janik i Rapacz)

+ Janina Sojka (od Andrzeja i Haliny Garb)

+ Maria Majcherczyk (od wnuczki Marioli z rodziną i zięcia Stanisława)

+ Adam Pacułt (od brata Kazka z rodziną)

+ Władysława Żmuda (od chrześnika Andrzeja Zięcika z rodziną)

+ Maria Stokłosa (od rodziny Ożogów ze Skawiny)

+ Franciszek Kęs (od córki Marii z mężem, wnuków i prawnuków – Wróblowie ze Skawiny)

+ Maria Adamus (od Krystyny Baran z Bęczyna)

+ Joanna Domagała (od syna Kazimierza)

+ Karolina Malinowska (od Róży Matki Bożej Niepokalanie Poczętej)

+ Roman Wyroba (od koleżanek i kolegów z Technikum Weterynaryjnego w Nowym Targu)

+ Helena Morawa (od rodziny Godawów ze Skawiny)

+ Stanisław Lelek (od Zofii Kozioł z rodziną)

 + Marian Skorus (od kolegów syna Sebastiana)

+ Józef Hucisko (od koleżanek i kolegów Andrzeja z Magazynów z Lajkonika)

+ Stanisław Knapik (od pracowników Firmy USI – Skawina)

+ Witold Prochownik (od sąsiadów bliższych i dalszych)

+ Czesław Śmiech (od pracowników Zakładu Kuśnierskiego)

+ Bronisława Dudzik (od koleżanki Ludwiki)

+ Genowefa Tylec (od koleżanki Henryki)

+ Tadeusz Wróbel (od rodziny Garlaczów)

+ Krystyna Zięcik (od kuzynki Teresy Klaja i rodziny Biera)

+ Leszek Wycisk (od zarządu firmy FERKO)

+ Bernadeta Urant (od sąsiadów)

+ Krystyna Czernachowska (od mieszkańców Gołuchowic)

+ Helena Gwóźdź (od wnuków z Borku Szlacheckiego)

+ Genowefa Zięcik (od chrześnicy Marii z rodziną)

+ Jerzy Pacułt (od zakładu pracy Tomasza)

+ Helena Wojtacha (od bratowej z rodziną)

+ Helena Malinowska (od rodziny Zięcików z Gołuchowic)

+ Jan Świder (od przyjaciół syna Dominika)

+ Lucjan Żmuda (od Żmudów z Ochodzy)

+ Kazimierz Badura (od syna Jakuba z rodziną)

+ Stanisław Żmuda (od Józefa Żmudy z rodziną) – Krzęcin, ul. Kwiatowa

+ Michał Dunaj (od kolegi Janusza Bury z rodziną)

+ Władysława Kantyk (od siostry Ewy z mężem i rodziną)

+ Józef Mrożek (od rodziny Śmiechów)

+ Bronisław Buras (od rodziny Walusiów)

+ Ryszard Garlacz (od sąsiadów z Wierzbanówki)

+ Mirosław Mizura (od sąsiadów z Działów Krzęcińsko-Zelczyńskich)

+ Irena Żmuda (od rodziny Antos i Śliwa)

+ Maria Kowalczyk (od kuzynów Adama i Tadeusza)

+ Rafał Żmuda (od kolegów i koleżanek z Ochodzy z klasy ze Szkoły Podstawowej)

+ Mariusz Czopek (od pracownic salonu fryzjerskiego ze Skawiny)

+ Władysław Miśkiewicz (od koleżanek i kolegów syna Pawła z Valeo)

+ Irena Miśkiewicz(od koleżanki Zofii)

+ Stanisław Kolasa(od Marii i Jana Kolasa)

+ Józef Dyrga(od pracowników szpitala Narutowicza w Krakowie)

+ Janusz Lelek(od Rodziny Wojtynów z Jurczyc)

+ Kazimiera Kudła(od sąsiadów Zięcików i Marcinowiczów)

+ Krzysztof Grabowski(od sąsiadów Gołuchowic)

+ Jan Kaszuba (od koleżanek córki Teresy i Heleny)

+ Helena Kurowska( od sąsiadów z Działów Krzęcińsko-Zelczyńskich)

+ Adela Kęs(od Rodziny Świerkosz)m. Franciszek

+ Józef Łąka (od najbliższej rodziny)

+ Czesław Przybyło( od sąsiadów)

+ Ryszard Balcer ( od znajomych syna Macieja z Ochodzy)

+ Józef Bober 28r. śm. ż. Józefa

+ Franciszek Jankowicz r. śm. s. Józef i Henryk

+ Władysław Kucharczyk ż. Stefania zięć Stanisław, Wiesław Monica

18 kwietnia 2020 – sobota:

07:00 Przebłagalna za grzechy z Krzęcina

18:00 Krystyna, Stanisław Góralczyk 50 r. ślubu

19 kwietnia 2020 – niedziela:

07:00 + Franciszek, Rozalia Stokłosa s. Stanisław, c. Maria

09:00 + Stanisław, Helena Lelek, z rodziny

11:00 + Henryk, Zofia Żak z. Bolesław i z rodziny

13:00 + Mariusz Czopek

17:00 + Wincenty Lelek 5 r śm. s. Tomasz, rodzice