Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje mszalne

29 marca 2020 – niedziela:

07:00 ++ Jan Kochana 15 r. śm., ż. Henryka

08:00 + Rafał Bargiel 8 r. śm.

09:00 ++ Władysława, Józef Turaj

10:00++ Józef Lelek, brat Marian, rodzice Wincenty i Adela

11:00 ++ Maria, Czesław Śmiech

12:00 ++ Anna, Władysław Sekuła, wnuk Dariusz, Władysława, Zdzisław Boroń

13:00 – Dziękczynno-błagalna w 1 r. ur. Amelki i w 4 r. ur. Filipa

16:00 Gorzkie Żale

17:00 + Kazimiera Kudła

30 marca 2020 – poniedziałek:

07:00 + Irena Miśkiewicz

07:00 + Stanisław Kolasa

18:00 – Dziękczynno-błagalna w 1 r. ur. Maksymiliana

31 marca 2020 – wtorek:

07:00 ++ Maria, Stanisław Żmuda, wnuczka Stanisława

18:00 + Józef Pachota 9 r. śm.

1 kwietnia 2020 – środa:

07:00 + Adela Kęs

18:00 – Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

2 kwietnia 2020 – czwartek:

07:00 + Helena Kurowska

07:00 + Helena, Stefan Badura

18:00 ++ Anna Lelek 8 r. śm., m. Wincenty

18:00 ++ Wincenty, Irena Żmuda, c. Maria

3 kwietnia 2020 – piątek:

07:00 ++ Helena Zięcik 7 r. śm., z rodziny

18:00 Zbiorowa za zmarłych

+ Władysław Żmuda (od chrześnika Adama Zięcika z rodziną)

 + Anna Grabowska (od rodziny Barbary i Stanisława Wasyl ze Skawiny) m. Stanisław

 + Halina Mizura (od rodziny Walo)

 + Felicja Młotkowska, Wit mąż (od sąsiadów)

 + Maria Adamus (od rodziny Żmudów z rodziną z Marcyporęby)

 + Marian Skorus (od Danuty Zięcik z dziećmi)

 + Leszek Wycisk (od kolegów firmy FERKO)

 + Anna Żmuda (od siostrzenicy z rodziną)

 + Helena Malinowska (od bratanicy Małgorzaty i Dariusza Bębenek)

 + Michał Dunaj (od kuzyna Adama z Anną)

 + Bronisław Buras (od rodziny Pędziwiatrów)

 + Ryszard Garlacz (od rodziny Popielów z Zarzyc Wielkich)

 + Mirosław Mizura (od sąsiadów z Działów Krzęcińsko-Zelczyńskich)

 + Maria Kowalczyk (od kuzynki Marii Pachota z rodziną)

 + Rafał Żmuda (od Łukasza i Aleksandry Sotwin z rodziną)

 + Teresa Łędzka (od Rady Sołeckiej z Zelczyny)

 + Władysław Miśkiewicz (od koleżanek i kolegów syna Pawła z Valeo)

 + Irena Miśkiewicz (od sąsiadki Janiny)

 + Stanisław Kolasa (od Stefanii Gielas z rodziną)

 + Kazimiera Kudła (od pracowników Szkoły Podstawowej w Krzęcinie)

 + Krzysztof Grabowski (od sąsiadów Gołuchowic)

 ++ Józef Cymerkiewicz, Anna i Andrzej Puciał, synowie

 + Adela Kęs (od Róży MB Częstochowskiej)

 + Mariusz Czopek (od rodziny Meus z Mnikowa i Polanki)

 + Józef Dyrga (od pracowników Szpitala Narutowicza w Krakowie)

 + Janusz Lelek (od kolegów Klimkowiczów)

 + Jan Kaszuba (od Marii i Jana Lelek)

 + Helena Kurowska (od sąsiadów z Działów Krzęcińsko-Zelczyńskich)

 + Józef Łąka (od najbliższej rodziny)

 + Czesław Przybyło (od sąsiadów)

4 kwietnia 2020 – sobota:

07:00 ++ Ryszard Szwed, z rodziny

18:00 – Dziękczynno-błagalna w 70 r. ur. Heleny

18:00 ++ Maria Żmuda, Wincenty Żmuda

5 kwietnia 2020 – niedziela:

07:00 + Krzysztof Łyczak 20 r. śm.

08:00 + Stanisława Żak

09:00 ++ Helena Zięcik r. śm., z rodziny

10:00 ++ Maria, Tomasz Świder

11:00 + Helena, Stefan Badura

12:00 ++ Marian Kozioł, z rodziny

13:00 ++ Aniela, Franciszek Wędzicha, zięć Franciszek

16:00 Gorzkie Żale

17:00 – Dziękczynno-błagalna w int. Renaty i Adama z rodziną