Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje mszalne

22 marca 2020 – niedziela:

07:00 ++ Jan,  Maria Bylica

07:00 + Maria Sekuła 2 r. śm.

08:00 + Mariusz Czopek

09:00 + Józef Mazur r. śm.

10:00 ++ Stanisław Grabowski 21 r. śm., ż. Anna, rodzice

11:00 ++ Józefa, Stanisław Knapik

13:00 ++ Władysław Grzesiak 6 r. śm., ż. Bronisława, synowie

17:00 ++ Franciszek Badura 37 r. śm., ż. Henryka, zięć Jan, wnuk Ryszard

23 marca 2020 – poniedziałek:

07:00 ++ Paweł,  Elżbieta Niechaj, s. Stanisław

07:00 + Władysław Smajek 3r śm.

18:00 ++ Tadeusz Żmuda 6 r. śm., ż. Władysława, z rodziny

24 marca 2020 – wtorek:

07:00 + Wiesław Kowalczyk r. śm.

18:00 +Mariusz Czopek

25 marca 2020 – środa:

07:00 – Dziękczynno-błagalnaw intencji Róży Zwiastowania NMP

18:00 – Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

26 marca 2020 – czwartek:

07:00 + Władysław Miśkiewicz

07:00 ++ Emilia,  Stanisław Wójcik, zięć Leszek

18:00 + Stanisława Żak 1 r. śm.

18:00 + Irena Żmuda 1 r. śm.

27 marca 2020 – piątek:

07:00 + Jan Skrzyński

07:00 ++ Sylwester Pacułt 2 r. śm., ojciec Stanisław

18:00 Zbiorowa za zmarłych

+ Władysław Żmuda (od rodziny z Gliwic)

 + Anna Grabowska (od rodziny Zofii i Franciszka Ramut z Rzozowa) m. Stanisław

 + Halina Mizura (od koleżanek i kolegów z pracy Mirosława TPMS na Kopance)

 + Felicja Młotkowska, Wit mąż (od chrześnicy Urszuli)

 + Maria Adamus (od brata Józefa z Gorlic)

 + Marian Skorus (od kuzynki Marii i kuzyna Tadeusza z Radziszowa)

 + Leszek Wycisk (od pracowników firmy PRZEŁOM)

 + Józef Śnieżek (od rodziny Szwedów i Kozioł)

 + Anna Żmuda (od rodziny Zielińskich)

 + Helena Malinowska (od brata Stanisława)

 + Michał Dunaj (od rodziny Zdziebków i Biernackich)

 + Maria Barcikowska (od koleżanek z pracy Anety)

 + Bronisław Buras (od siostrzeńca Krzysztofa)

 + Ryszard Garlacz (od Beaty i Mirosława Ślęzak z dziećmi)

 + Mirosław Mizura (od sąsiadów z Działów Krzęcińsko-Zelczyńskich)

 + Maria Kowalczyk (od Ireny Dunaj i rodziny Stoczków)

 + Rafał Żmuda (od Teresy i Mariana Sotwin)

 + Teresa Łędzka (od Rodziny Chmielarczyków)

 + Władysław Miśkiewicz (od koleżanek i kolegów syna Pawła-dział pręty)

 + Irena Miśkiewicz (od wnuka Marcina Miskiewicza z żoną Anną)

 + Stanisław Kolasa (od Elżbiety i Bronisława Gielasów z rodziną)

 + Kazimiera Kudła (od pracowników Szkoły Podstawowej w Krzęcinie)

 + Krzysztof Grabowski (od sąsiadów Gołuchowic)

+ Wincenty Jankowicz (od sąsiadów z Działów Krzęcińsko-Zelczyńskich)

+ Mariusz Czopek (od koleżanek żony z piekarni ze Sakwiny)

+ Józef Dyrga (od Róży św. Józefa)

+ Janusz Lelek (od koleżanek i kolegów z klasy ze Szkoły Podstawowej w Zelczynie)

+Jan Kaszuba (od wnuka Mateusza z rodziną)

+ Helena Kurowska (od sąsiadów z Działów Krzęcińsko-Zelczyńskich)

+ Adela Kęs (od sąsiadów od Wiśla)

28 marca 2020 – sobota:

07:00 ++ Genowefa Żmuda 30 r. śm., m. Antoni, Jan Baran

18:00 ++ Ludwika,  Wincenty Jankowicz

18:00 ++ Franciszek Żmuda, rodzice, Stanisław Bartczak

29 marca 2020 – niedziela:

07:00 ++ Jan Kochana 15 r. śm., ż. Henryka

08:00 + Rafał Bargiel 8 r. śm.

09:00 ++ Władysława,  Józef Turaj

10:00++ Józef Lelek, brat Marian, rodzice Wincenty,  Adela

11:00 ++ Maria,  Czesław Śmiech

12:00 ++ Anna,  Władysław Sekuła, wnuk Dariusz, Władysława,  Zdzisław Boroń

13:00 – Dziękczynno-błagalna w 1 r. ur. Amelki i w 4 r. ur. Filipa

13:00 Dziękczynno-błagalna w 1 r. ur.  Marii

16:00 Gorzkie Żale

17:00 + Kazimiera Kudła