Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje mszalne

Intencje mszalne

8 marca 2020 – niedziela:

07:00 ++ Maria i Józef Mrożek, c. Anna, Józef Lelek

07:00 + Jerzy Sekuła ż. Maria

09:00 ++ Maria Wycisk r. śm., m. Czesław

09:00 – Dziękczynno-błagalna w 18 r. ur. Jakuba

11:00 + Jan Kaszuba

11:00 ++ Franciszek Żmuda 2 r. śm., rodzice

13:00 – Dziękczynno-błagalna w 90 r. ur. Józefy

13:00 – Za Parafian

17:00 + Janusz Leśniak 5 r. śm.

9 marca 2020 – poniedziałek:

07:00 ++ Maria Żmuda, rodzice

18:00 + Wiktoria Przybyło

18:00 ++ Lucjan Żmuda 2 r. śm., ż. Aniela

10 marca 2020 – wtorek:

07:00 + Kazimiera Kudła

18:00 + Maria Lelek r. śm.

11 marca 2020 – środa:

07:00 ++ Franciszek i Aniela Wądzicha, zięć Franciszek

18:00 – Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

12 marca 2020 – czwartek:

07:00 ++ Franciszek Żmuda 5 r. śm., ż. Bronisława, s. Franciszek

07:00 + Józefa Żmuda

18:00 + Kazimierz Gancarz

18:00 ++ Kamil, Aleksandra, Nadia, Aldona Stopa

13 marca 2020 – piątek:

07:00 ++ Helena Żmuda 18 r. śm., m. Piotr, rodzice

07:00 – O światło Ducha Świętego dla rekolekcjonistów i spowiedników, by ich słowa budziły i otwierały sumienia dla Boga

18:00 Zbiorowa za zmarłych

 + Władysław Żmuda (od chrześnika Jacka z rodziną)

 + Czesława Śnieżek (od Józefy Pakońskiej)

 + Anna Grabowska (od rodziny Lachów)m. Stanisław

 + Halina Mizura (od ciotki z rodziną z Borku Szlacheckiego)

 + Felicja Młotkowska, Wit mąż (od sąsiadów pani Marysi)

 + Maria Adamus (od chrześnicy Magdaleny z rodzicami)

 + Marian Skorus (od Adama i Elżbiety Jankowicz)

 + Leszek Wycisk (od Dyrekcji, obecnych i byłych pracowników Szkoły Podstawowej w Krzęcinie)

 + Józef Śnieżek (od szwagierki Marii z rodziną)

 + Anna Żmuda (od wnuka Mariana z rodziną)

 + Helena Malinowska (od znajomych koleżanek córki ze Skawiny)

 + Michał Dunaj (od sąsiadów)

 + Maria Barcikowska (od rodziny Totów z Zelczyny)

 + Bronisław Buras (od Kazimierza i Elżbiety Grabińskich z Leńcz)

 + Ryszard Garlacz (od Janiny Wróbel z synem Zbigniewem)

 + Mirosław Mizura (od Marka Kapuścińskiego)

 + Maria Kowalczyk (od sąsiadów)

 + Rafał Żmuda (od Marii Ciernia z rodziną)

 + Teresa Łędzka (od Rady Sołeckiej z Zelczyny)

 + Władysław Miśkiewicz (od Karoliny Radomskiej z rodziną)

 + Irena Miśkiewicz (od Róży MB Bolesnej)

 + Stanisław Kolasa (od koleżanek i kolegów córki Edyty z Valeo APU 2)

 + Janusz Lelek (od sąsiadów)

 + Renata Morawa (od sąsiadów z dołu)

 + Kazimiera Kudła (od Róży MB Dobrej Rady)

 + Krzysztof Grabowski (od sąsiadów Gołuchowic)

 ++ Władysław Słowiak 5 r. śm., ż. Zofia

 + Zofia Słonina 2r. śm.

 +Wincenty Jankowicz (od sąsiadów z Działów Krzęcińsko-Zelczyńskich)s. Grzegorz

+ Jan Kaszuba (od wnuczki Doroty z rodziną)

+ Helena Kurowska (od sąsiadów z Działów Krzęcińsko-Zelczyńskich)

+ Adela Kęs ( od sąsiadów od Wiśla)

14 marca 2020 – sobota:

07:00 ++ Maria i Bronisław Stokłosa

18:00 ++ Józef i Zofia Kapuścińscy, Anna Żmuda

15 marca 2020 – niedziela:

07:00 ++ Krzysztof Knapik 19 r. śm., z rodziny

09:00 ++ Marian Wątor 12 r. śm., ż. Maria, ss. Janusz i Andrzej

11:00 – Dziękczynno-błagalna w 1 r. ur. Antoniego

13:00 ++ Zdzisław, Stanisław Gładyś

17:00 + Maria Szwed