Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje mszalne

1 marca 2020 – niedziela:

07:00 ++ Franciszek i Anna Wilkosz

07:00 ++ Jan, Henryka, Eugeniusz, Kazimiera

09:00 – Dziękczynno-błagalna w 60 r. ur. Kazimiery Godzik

09:00 ++ Franciszek i Zofia Słonina

11:00 ++ Janina Sojka 4r. śm., m. Jan

11:00 + Jan Morawa 1 r. śm.

13:00 ++ Franciszek Jankowicz 19 r. śm., z rodziny

13:00 + Stanisław Żmuda 14r. śm. ż. Władysława

17:00 ++ Helena i Stefan Badura

2 marca 2020 – poniedziałek:

07:00 ++ Franciszek i Anna Kudła, c. Maria

07:00 + Helena Kuberska

18:00 ++ Helena i Franciszek Malinowscy, s. Stefan

3 marca 2020 – wtorek:

07:00 + Maria Kowalczyk

18:00 ++ Kazimierz Chmielarczyk, z rodziny

4 marca 2020 – środa:

07:00 ++ Aniela i Wincenty Mlost, synowie

18:00 – Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

5 marca 2020 – czwartek:

07:00 ++ Anna i Stanisław Grabowscy

07:00 ++ Jan i Magdalena Kowalczyk

18:00 ++ Piotr i Maria Lelek, s. Wiktor, zięć Zbigniew

18:00 + Mirosław Mizura 1 r. śm.

6 marca 2020 – piątek:

07:00 + Władysław Żmuda

07:00 ++ Franciszek i Henryka Lelek

18:00 Zbiorowa za zmarłych:

 + Władysław Żmuda (od chrześnika Jacka z rodziną)

 + Czesława Śnieżek (od Józefy Pakońskiej)

 + Anna Grabowska (od rodziny Lachów)m. Stanisław

 + Halina Mizura (od ciotki z rodziną z Borku Szlacheckiego)

 + Felicja Młotkowska, Wit mąż (od sąsiadów pani Marysi)

 + Maria Adamus (od chrześnicy Magdaleny z rodzicami)

 + Marian Skorus (od Adama i Elżbiety Jankowicz)

 + Leszek Wycisk (od Dyrekcji, obecnych i byłych pracowników Szkoły Podstawowej w Krzęcinie)

 + Józef Śnieżek (od szwagierki Marii z rodziną)

 + Anna Żmuda (od wnuka Mariana z rodziną)

 + Helena Malinowska (od znajomych koleżanek córki ze Skawiny)

 + Michał Dunaj (od sąsiadów)

 + Maria Barcikowska (od rodziny Totów z Zelczyny)

 + Bronisław Buras (od Kazimierza i Elżbiety Grabińskich z Leńcz)

 + Ryszard Garlacz (od Janiny Wróbel z synem Zbigniewem)

 + Mirosław Mizura (od Marka Kapuścińskiego)

 + Maria Kowalczyk (od sąsiadów)

 + Rafał Żmuda (od Marii Ciernia z rodziną)

 + Teresa Łędzka (od Rady Sołeckiej z Zelczyny)

 + Władysław Miśkiewicz (od Karoliny Radomskiej z rodziną)

 + Irena Miśkiewicz (od Róży MB Bolesnej)

 + Stanisław Kolasa (od koleżanek i kolegów córki Edyty z Valeo APU 2)

 + Janusz Lelek (od sąsiadów)

 + Renata Morawa (od sąsiadów z dołu)

 + Kazimiera Kudła (od Róży MB Dobrej Rady)

 + Krzysztof Grabowski (od sąsiadów Gołuchowic)

 ++ Władysław Słowiak 5 r. śm., ż. Zofia

 + Zofia Słonina 2r. śm.

 +Wincenty Jankowicz (od sąsiadów z Działów Krzęcińsko-Zelczyńskich)s. Grzegorz

 + Jan Kaszuba (od wnuczki Doroty z rodziną)

 + Helena Kurowska (od sąsiadów z Działów Krzęcińsko-Zelczyńskich)

 + Adela Kęs ( od sąsiadów od Wiśla)

7 marca 2020 – sobota:

07:00 ++ Anna i Stanisław Żmuda

18:00 ++ Aldona, Kamil, Aleksandra i Nadia Stopa 2 r. śm.

18:00 – Wynagradzająca

8 marca 2020 – niedziela:

07:00 ++ Maria i Józef Mrożek, c. Anna, Józef Lelek

09:00 ++ Maria Wycisk r. śm., m. Czesław

09:00 – Dziękczynno-błagalna w 18 r. ur. Jakuba Meus

11:00 + Jan Kaszuba

11:00 ++ Franciszek Żmuda 2 r. śm., rodzice

13:00 – Dziękczynno-błagalna w 90 r. ur. Józefy

13:00 – Za Parafian

16:00 Gorzkie Żale

17:00 + Janusz Leśniak 5 r. śm.