Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje mszalne

23 lutego 2020 – niedziela:

07:00 + Henryk Myszk

07:00 + Krzysztof Grabowski

09:00 ++ Ludwika Ciernia 4 r. śm., m. Piotr

09:00 – Dziękczynno-błagalna  w 70 r. ur. Genowefy

11:00 + Bożena Ostrogórska 2 r. śm.

11:00 + Wojciech Wojnar 2 r. śm.

13:00 – Dziękczynno-błagalna  w 18 r. ur. Wiktorii

13:00   za Parafian

17:00 + Józef Brożek

24 lutego 2020 – poniedziałek:

07:00 ++ Władysław Żak, Leon, Maria, Stanisław

18:00 + Adam Antos

18:00 + Stanisław Kolasa

25 lutego 2020 – wtorek:

07:00 + Wincenty Jankowicz

18:00 + Ryszard Garlacz

18:00 + Mariusz Czopek

26 lutego 2020 – środa:

07:00 + Mieczysław Krzysiek

07:00 + Maria Kowalczyk

10:00 + Aleksander Szwed

17:00 – Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

19:00 + Janina Jamróg

27 lutego 2020 – czwartek:

07:00 + Tadeusz Żmuda

07:00 + Stanisław Żmuda r. śm.

18:00 + Maria Szwed

28 lutego 2020 – piątek:

07:00 + Maria Zięcik 20 r. śm.

07:00 + Władysław Miśkiewicz

18:00 ++ zbiorowa za zmarłych

+ Czesława Śnieżek (od rodziny Kucharczyków i Śnieżków)

+ Halina Mizura (od Henryka Żmudy z żoną Ireną)

+ Maria Adamus (od koleżanek i kolegów córki Barbary z PIÓR I)

+ Marian Skorus (od rodziny Żmudów)

+ Leszek Wycisk (od Dyrekcji, obecnych i byłych pracowników Szkoły Podstawowej w Krzęcinie)

+ Józef Śnieżek (od brata Mariana z rodziną)

+ Feliks Żmuda (od wnuka Łukasza z Elą)

+ Joanna Kusion (od Bronisławy Szwed) m. Stanisław

+ Maria Barcikowska (od rodziny Radomskich)

+ Ryszard Garlacz (od Józefa i Bogumiły Smajek z Leńcz z rodziną)

+ Mirosław Mizura (od Marii Ciernia z Trebola)

+ Rafał Żmuda (od Macieja Sęka z synami)

+ Władysław Miśkiewicz (od Józefa Stoczka z synami)

+ Irena Miśkiewicz (od Róży MB Bolesnej)

+ Janusz Lelek (od sąsiadów)

+ Renata Morawa (od sąsiadów z dołu)

+ Anna Grabowska (od Władysławy Dudek) m.Stanisław

+ Anna Żmuda (od Grona Pedagogicznego i Pracowników Gimnazjum w Lachowicach)

+ Helena Malinowska (od Bratanicy Anny i Franciszka Macała)

+ Wojciech Wojnar (od rodziny Naporów)

+ Michał Dunaj (od Anny i Marcina Musiał)

+ Bronisław Buras (od Natalii i Grzegorza Czopkiewicz)

+ Maria Kowalczyk (od sąsiadów)

+ Aleksander Szwed (od koleżanek córki Marty z biura Spółdzielni Rola)

+ Kazimiera Kudła (od kolegów syna Adama i Krzysztofa ze Straży Pożarnej)

+ Stanisław Kolasa (od koleżanek i kolegów córki Edyty z Valeo APU 2)

+ Krzysztof Grabowski (od sąsiadów z Gołuchowiec)

+ Jan Kaszuba (od Marii Ciernia) + Aldona z Dziećmi

+ Zdzisław Flasza, rodzice i brat

29 lutego 2020 – sobota:

07:00 + Józef Żmuda 24 r. śm.

18:00 + Czesław Lelek 2 r. śm.

1 marca 2020 – niedziela:

07:00 + Franciszek i Anna Wilkosz

07:00 + Jan, Henryka, Eugeniusz, Kazimiera

09:00 ++ Franciszek i Zofia Słonina

09:00 – Dziękczynno-błagalna  w 60 r. ur.  Kazimiery Godzik

11:00 ++ Janina Sojka 4 r. śm., m. Jan

11:00 + Jan Morawa 1 r. śm.

13:00 ++ Franciszek Jankowicz 19 r. śm., z rodziny

17:00 ++ Helena i Stefan Badura