Intencje Mszalne

9 lutego 2020 – niedziela:

07:00 – Dziękczynno-błagalna dla rodziny Morawa

09:00 ++ Stanisław Zięcik, rodzice, rodzeństwo

11:00 + Stanisław Pacułt

13:00 – Za parafian

17:00 + Zygmunt Barcikowski r. śm.

10 lutego 2020 – poniedziałek:

07:00 + Ryszard Garlacz 1 r. śm.

18:00 ++ Grzegorz Jankowicz 7 r. śm., ojciec Wincenty

11 lutego 2020 – wtorek:

07:00 ++ Wincenty i Helena Lelek

18:00 + Leszek Tałach

12 lutego 2020 – środa:

07:00 + Adam Antos

18:00 – Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

13 lutego 2020 – czwartek:

07:00 + Tadeusz Żmuda

18:00 – Pokutna

18:00 ++ Jan Morawa 5 r. śm., ż. Anna

14 lutego 2020 – piątek:

07:00 ++ Maria i Bronisław Stokłosa

07:00 + Zofia Jaworska 2 r. śm.

18:00 +Andrzej Morek

18:00 Za zmarłych:

18:00 + Władysław Żmuda (od rodziny Kęsów i Cierniów)

18:00 + Czesława Śnieżek (od Beaty z rodziną)

18:00 + Halina Mizura (od sąsiadów Anny i Jacka Żmudów)

18:00 + Maria Adamus (od Walentego Żmudy z rodziną)

18:00 + Marian Skorus (od kolegów z pracy)

18:00 + Leszek Wycisk (od chrześnicy Kasi z rodziną)

18:00 + Józef Śnieżek (od Róży św. Floriana)

18:00 + Feliks Żmuda (od rodziny Kochanów z rodziną)

18:00 + Joanna Kusion (od rodziny Moniców z Leńcz) m. Stanisław

18:00 + Maria Barcikowska (od chrześniaka Dariusza Żmudy)

18:00 + Maria Morawa (od wnuka Piotra z rodziną)

18:00 + Ryszard Garlacz (od Henryka i Agaty Brózda z rodziną)

18:00 + Mirosław Mizura (od rodziny Bednarz z Gołuchowic)

18:00 + Rafał Żmuda (od Michała Guguły)

18:00 + Teresa Łędzka (od koleżanek i kolegów córki Ali z APU 2)

18:00 + Władysław Miśkiewicz (od rodziny Malinowskich z Zelczyny)

18:00 + Irena Miśkiewicz (od sąsiadów)

18:00 + Stanisław Kolasa (od sąsiadów z góry)

18:00 + Janusz Lelek (od Mariusza Jankowicza z rodziną)

18:00 + Renata Morawa (od sąsiadów z dołu)

18:00 + Edmund Łędzki 34 r. śm. – od rodziny

18:00 ++ Paweł Kochana 50 r. śm., ż. Anna

18:00 + Anna Żmuda (od rodziny Łuczaków i Drobniców z Woli Radziszowskiej)

18:00 + Helena Malinowska (od synowej Danuty Malinowskiej)

18:00 + Wojciech Wojnar (od Marii i Eugeniusza Oleksy)

18:00 + Michał Dunaj (od Karoliny Marchewka)

18:00 + Bronisław Buras (od rodziny Kęsów)

18:00 + Stefan Wilkosz r. śm. s. Henryk r. śm. rodzice Stanisław i Maria Lelek

18:00 + Aldona z dziećmi

15 lutego 2020 – sobota:

07:00 ++ Leon i Maria Zięcik, Stanisław i Władysław

18:00 – Dziękczynno-błagalna dla Damiana Boroń w 18 r. ur.

16 lutego 2020 – niedziela:

07:00 ++ Władysław Sekuła 9 r. śm., ż. Zofia, s. Andrzej

07:00 ++ Eugeniusz Zawada 11 r. śm., rodzice

09:00 ++ Jezry i Maria Sekuła

09:00 ++ Maria Jankowicz 31 r. śm., m. Wincenty

11:00 ++ Anna Kachnic, mm. Jakub i Sebastian, c. Stefania

11:00 – Dziękczynno-błagalna w intencji osób rozbierających dekoracje świąteczne kościoła.

13:00 – Dziękczynno-błagalna dla Kornela w 10 r. ur.

17:00 ++ Zygmunt i Julia Barcikowscy, rodzice, Maria Barcikowska