Intencje mszalne

2 lutego 2020 – niedziela:

07:00 + Henryk Sekuła

07:00 – Dziękczynno-błagalna w  18 r. ur.  Gabrieli  

09:00 – Dziękczynno-błagalna dla Członkiń Róży MB Gromnicznej i z rodzin

09:00 + Maria Łysek 10 r. śm.

11:00 ++ Franciszek Sekuła, s. Władysław

11:00 + Piotr Baran 6 r. śm.

13:00 + Janina Jamróg

17:00 + Maria Barcikowska

3 lutego 2020 – poniedziałek:

07:00 ++ Stanisław i Stefania Zielińscy, s. Stanisław

18:00 ++ Stanisław i Maria Niewolscy

4 lutego 2020 – wtorek:

07:00 + Anna Janik

18:00 + Władysław Badura 22 r. śm.

5 lutego 2020 – środa:

07:00 + Bronisław Wycisk

18:00 – Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

6 lutego 2020 – czwartek:

07:00 ++ Natalia i Józef Marciniak

18:00 ++ Ludwika Morawa, Emilia, Franciszek, Kazimierz Chmielarczyk

7 lutego 2020 – piątek:

07:00 – Dziękczynno-błagalna  w 18 r. ur. Aleksandry

18:00 Zbiorowa za zmarłych

+ Władysław Żmuda (od Piotra i Małgorzaty Jankowicz z Przytkowic)

+ Czesława Śnieżek (od kuzynki Stanisławy z rodziną)

+ Halina Mizura (od rodziny Mrożków)

+ Maria Adamus (od rodziny Tomalów ze Skawiny)

+ Marian Skorus (od kolegów z pracy)

+ Leszek Wycisk (od kolegów i koleżanek syna Łukasza z Valeo)

+ Józef Śnieżek (od Pauliny z dziećmi)

+ Feliks Żmuda (od Wróbla Krystyny i Stanisława z Gaja)

+ Maria Barcikowska (od Tomasza Pacułta z rodziną z Ochodzy)

+ Maria Morawa (od Róży św. Floriana)

+ Ryszard Garlacz (od Marta i Beaty Kowalczyk z rodziną)

+ Mirosław Mizura (od sąsiada Andrzeja i Zofii Żmuda)

+ Rafał Żmuda (od szwagierki Elżbiety z mężem Tadeuszem)

+ Władysław Miśkiewicz (od rodziny Wycisków)

+ Irena Miśkiewicz (od sąsiadów)

+ Stanisław Kolasa (od sąsiadów z góry)

+ Józef Dyrga (od koleżanek i kolegów Tadeusza)

+ Janusz Lelek (od cioci Zosi)

+ Renata Morawa (od sąsiadów z góry)

++ Kazimierz Sekuła, rodzice

+ Henryk Młotkowski 12 r. śm.

+ Anna Turaj

8 lutego 2020 – sobota:

07:00 + Stanisław Niechaj r. śm.

18:00 + Joanna Kusion 2 r.śm.

9 lutego 2020 – niedziela:

07:00 – Dziękczynno-błagalna dla rodziny Morawa

09:00 ++ Stanisław Zięcik, rodzice, rodzeństwo

11:00 + Stanisław Pacułt

13:00 – Za parafian

17:00 + Zygmunt Barcikowski r. śm.