Intencje mszalne

12 stycznia 2020 – niedziela:

07:00 + Henryk Sekuła

07:00 – Dziękczynno-błagalna w r. ur. Kazimiery Natkaniec

09:00 ++ Karolina Badura r. śm., m. Paweł, zięć Józef

09:00 + Stanisław Kolasa (od żony)

11:00 – Za Parafian

11:00 – Dziękczynno-błagalna w 30 r. ur. Wojciecha

13:00 + Andrzej Morek (od Marzeny i Arkadiusza Weber)

17:00 – Dziękczynno-błagalna dla mieszkańców Polanki Hallera

13 stycznia 2020 – poniedziałek:

07:00 ++ Helena Grabińska 2 r. śm., m. Jan, s. Bogusław

07:00 – Dziękczynno-błagalna w 18 r. ur. Wojciecha Sasora

14 stycznia 2020 – wtorek:

07:00 ++ Stanisław Zięcik, rodzice i Władysław

07:00+ Adela Kowalczyk 1 r. śm.

15 stycznia 2020 – środa:

07:00 + Helena Badura 1 r. śm.

07:00 + Jan Skrzyński

18:00 – Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

16 stycznia 2020 – czwartek:

07:00 ++ Józef Sekuła r. śm., ż. Anna, s. Kazimierz

07:00 + Józef Dyrga (od żony)    

17 stycznia 2020 – piątek:

07:00 + Jan Morawa

07:00 ++ Józef  Sasor 22 r. śm., ż. Anna

18:00 – Zbiorowa za zmarłych

+ Czesława Śnieżek (od Barbary Morawa z rodziną)

+ Kazimierz Gancarz (od rodziny Opyrchałów i Prochowników z Zelczyny)

+ Maria Adamus (od koleżanek i kolegów z rocznika Szkoły Podstawowej )

+ Marian Skorus (od właścicieli i pracowników Firmy LAUDA METALPLAST)

+ Józef Śnieżek (od Stanisławy z rodziną)

+ Feliks Żmuda (od wnuczki Agnieszki z rodziną)

+ Joanna Kusion (od rodziny Chorąży ze Skawinek) m. Stanisław

+ Maria Barcikowska (od rodziny Kopińskich)  + Maria Morawa (od rodziny Koptów)

+ Mirosław Mizura (od chrześnicy Patrycji z rodzicami) 

+ Mariusz Czopek (od kolegi Piotra Stachura z rodziną z Łączan)

+ Rafał Żmuda (od sąsiadów Aliny i Józefa Bober z rodziną) 

+ Władysław Miśkiewicz (od sąsiadów)

+ Irena Miśkiewicz (od rodziny Miśkiewiczów)

+ Stanisław Kolasa (od Haliny i Czesława)

+ Józef Dyrga (od sąsiadów Skorusów)

+ Janusz Lelek (od kuzynki Ani z rodziną)

+ Renata Morawa (od sąsiadów z góry)

+ Helena

 +Władysław Żmuda (od teściowej Marii Żmuda)

+ Halina Mizura (od kuzynostwa z rodzinami z Gliwic)

+ Leszek Wycisk (od kolegi Janusza z rodziną)

18 stycznia 2020 – sobota:

07:00 – Dziękczynno-błagalna dla rodziny

07:00 + Stanisław Kolasa

19 stycznia 2020 – niedziela:

07:00 ++Wincenty i Anna Zięcik

07:00 + Władysław Badura 13 r. śm.

09:00 – Dziękczynno-błagalna dla mieszkańców Zelczyny

09:00 ++ Jan Kęs, s. Stanisław, s. Marek, synowa Sabina, dziadkowie

11:00 ++ Jan i Janina Sojka

11:00 + Tadeusz Wyroba 8 r. śm.

13:00 – Dziękczynno-błagalna  w 1 r. ur. Aleksandra Biernacika

13:00 + Mariusz Czopek

17:00 – Dziękczynno-błagalna  w 1 r. ur. Alicji Żmuda

17:00 – Dziękczynno-błagalna w r. ur. Barbary