Intencje mszalne

Intencje mszalne

17 listopada 2019 – niedziela:

07:00 ++ z Zelczyny

07:00 ++ Helena Franciszek Malinowscy, s. Stefan

09:00 ++ Maria Jankowicz – r. śm., m. Tadeusz

09:00 + Teresa Łędzka

11:00 – Dziękczynno-błagalna w intencji Aleksandry Piszczek w 80 r. ur.

11:00 + Stanisław Świerkosz 5r śm.

17:00 ++ Członków Róży Zwiastowania NMP i z rodzin

18 listopada 2019 – poniedziałek:

07:00 + Maria Szwed r.śm.

18:00 ++ Członkinie Róży Matki Bożej Wniebowziętej i z rodzin

19 listopada 2019 – wtorek:

07:00 ++ Tadeusz Żmuda, rodzice

18:00 ++ Członków Róży św. Józefa i z rodzin

20 listopada 2019 – środa:

07:00 + Adam Morek r. śm.

18:00 – Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

21 listopada 2019 – czwartek:

07:00 ++ Kapłani, pracujący w parafii

07:00 ++ Stefan Żmuda – 35 r. śm., rodzice

18:00 ++ Członkinie Róży Matki Bożej Bolesnej i z rodzi

18:00 ++ Członkinie Róży Matki Bożej Szkaplerznej i z rodzin

22 listopada 2019 – piątek:

07:00 ++ Karol Lelek, z. Bogusław, rodzice, teściowie

07:00 ++ Józef Żmuda – 5 r. śm., o. Wincenty, dziadkowie

18:00 ++ z rodzin Członków Róży św. Jana Pawła II

18:00  Zbiorowa za zmarłych

+ Maria Adamus (od chrześnika Tomka z Balic)+ Feliks Żmuda (od Teresy ze Skawiny)

+ Joanna Kusion m. Stanisław (od rodziny Zwoleniów)

+ Lucjan Żmuda (od Krystyny i Andrzeja Lelek)

+ Maria Barcikowska (od rodziny Książek z Wadowic)

+ Maria Morawa (od Teresy Hardek z mężem)

+ Zofia Wyroba (od rodziny Wycisków)

+ Bronisław Buras (od rodziny Boczków z Poręby Wielkiej)

+ Ryszard Garlacz (od Haliny Gaczorek i syna Przemka z rodziną)

+ Jan Morawa (od wnuka Jacka z rodziną)

+ Mirosław Mizura (od rodziny Stokłosów i Pospułów)

+ Zofia Gwóźdź (od nauczycieli emerytów)

+ Danuta Łukasik (od koleżanek i kolegów Piotra z Valeo)

+ Stanisława Żak (od Adama i Agnieszki Zapałowicz)

+ Mariusz Czopek (od mieszkańców Grabia z góry)

+ Janina Jamróg (od Haliny i Adama Droździewicz)

+ Rafał Żmuda (od sąsiadów z Działów Krzęcińsko-Zelczyńskich)

+ Teresa Łędzka (od koleżanek z biura córki Bożeny)

+ Janina Majcherczyk (od rodziny Śniezków)

+ Aldona, Kamil, Aleksandra i Nadia Stopa (od koleżanek z klasy licealnej)

+ Marian Skorus (od koleżanek i kolegów Mateusza ze Szkoły Podstawowej w Krzęcinie)

+ Kazimierz Gancarz (od Stefana Kubasa)

+ Krystyna Herma (od kuzynki Marii)

+ Tadeusz Żmuda

23 listopada 2019 – sobota:

07:00 ++ Władysław Urant, c. Barbara

18:00 + Marian Żmuda 25 r. śm.

18:00 ++ Członkinie Róży Matki Bożej Dobrej Rady i z rodzin

24 listopada 2019 – niedziela:

07:00 ++ Teresa Lelek, rodzice

09:00 ++ z Grabia

11:00 – Za parafian

11:00 ++ Franciszek Wyrwa, z rodziny

17:00 ++ z Ochodzy