Intencje mszalne

10 listopada 2019 – niedziela:

07:00 ++ Henryk Anna Zięcik, c.c. Teresa, Maria

09:00 + Stanisław Dąbrowski – 17 r. śm.

11:00 – Za parafian

11:00 ++ Krzysztof  Pospuła, Władysław, Tadeusz, teściowie

17:00 ++ Z Polanki Hallera

11 listopada 2019 – poniedziałek:

08:00 ++ Agnieszka Błażej Żmuda

18:00 ++ Jan Maria Bylica, z rodziny

12 listopada 2019 – wtorek:

07:00 ++ Karol Katarzyna Zawada, c. Janina

07:00 ++ Bronisława Badura – 15 r. śm., m. Wincenty

18:00 ++ z rodzin Róży Najświętszego Imienia Maryi

13 listopada 2019 – środa:

07:00 + Franciszek Ciepły r. śm.

07:00 ++ polecanych w wypominkach  z Ognisk Pokutnych i z ich rodzin

18:00 – Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

O wszelkie potrzebne łaski dla wszystkich dobrodziejów i ofiarodawców, zwłaszcza z drugiej niedzieli miesiąca

14 listopada 2019 – czwartek:

07:00 ++ Zofia Franciszek Kumala

07:00 ++Zofia Stanisław Lelek, rodzice

18:00 ++ Członkinie Róży Matki Bożej Fatimskiej i z rodzin

18:00 ++ Członkinie Róży Matki Bożej Kalwaryjskiej i z rodzin

15 listopada 2019 – piątek:

07:00 ++ Z rodziny Gunterów z Facimiecha i Polanki Hallera

07:00 + Zbigniew Mizura – 17 r. śm., ż. Halina

18:00 + Maria Szwed – rocznica śmierci

18:00 Zbiorowa za zmarłych:

+ Maria Adamus (od Krystyny z dziećmi z Balic)

+ Feliks Żmuda (od Anny Płonki z rodziną z Radziszowa)

+ Lucjan Żmuda (od Romana Głowacza z rodziną)

+ Michał Dunaj (od rodziny Kosków z Jachówki)

+ Maria Barcikowska (od Katarzyny z Katowic z rodziną)

+ Maria Morawa (od Róży Matki Bożej Miłosierdzia)

+ Zofia Wyroba (od wnuczki Sabiny z rodziną)

+ Bronisław Buras (od rodziny Babińskich z Żywca)

+ Ryszard Garlacz (od rodziny Jabłońskich z Grabia)

+ Maria Lelek (od Basi Warchał z rodziną)(Ochodza)

+ Jan Morawa (od córek z rodzinami)

+ Mirosław Mizura (od Marii Lelek z rodziną ze Skawiny)

+ Zofia Gwóźdź (od nauczycieli emerytów)

+ Danuta Łukasik (od rodziny Bartnickich z Przytkowic)

+ Stanisława Żak (od Bogdana i Moniki Zapałowicz)

+ Mariusz Czopek (od mieszkańców Grabia z góry)

+ Janina Jamróg (od sąsiadów z Ochodzy)

+ Rafał Żmuda (od sąsiadów z Działów Krzęcińsko-Zelczyńskich)

+Józef Mazur (od córki)

+ Teresa Łędzka (od koleżanek z biura córki Bożeny)

+ Janina Majcherczyk( od syna Marianna z żoną)

+ Marian Skorus(od koleżanek i kolegów Mateusza ze Szkoły w Krzęcinie)

+ Kazimierz Gancarz (od Kazimierza Kubasa z rodziną)

+ Krystyna Herman (od Kuzynki Wiesławy)

16 listopada 2019 – sobota:

07:00 ++ Maria Lelek – r. śm., m. Franciszek

07:00 ++ Wincenty Stefania Góralczyk, s. Winecnty

18:00 – Dziękczynno-błagalna dla Członkiń Róży Matki Bożej Miłosierdzia i ich  rodzin

18:00 ++ Jan Kęs, Stanisław, Marek, synowie i synowe, dziadkowie

17 listopada 2019 – niedziela:

07:00 ++ z Zelczyny

09:00 ++ Maria Jankowicz – r. śm., m. Tadeusz

11:00 – Dziękczynno-błagalna w intencji Aleksandry Piszczek w 80 r. ur.

17:00 ++ Członków Róży Zwiastowania NMP i z rodzin