Intencje mszalne

3 listopada 2019 – niedziela:

07:00 + Anna, Piotr Zięborak i z rodziny

09:00 ++ Członkinie Róży Matki Bożej Królowej Polski i z rodzin

11:00 ++ Bolesław Kowalczyk – r. śm.,

17:00 + Jan Piszczek – 4 r. śm.

4 listopada 2019 – poniedziałek:

07:00 ++ Zofia, Franciszek Wróblewscy, s. Józef

07:00 Dziękczynno-błagalna z okazji imienin Karola

07:00 + Piotr Jankowicz

18:00 ++ z rodzin Członków Róży św. Floriana

5 listopada 2019 – wtorek:

07:00 ++ Ludwika, Jan Morawa, Emilia, Franciszek, Kazimierz Chmierlarczyk

18:00 ++ Członkinie Róży Matki Bożej Miłosierdzia i z rodzin

6 listopada 2019 – środa:

07:00 ++ Józef, Anna Sekuła, s. Kazimierz, rodzice

18:00 – Dziękczynno-błagalna w roczek Leny

7 listopada 2019 – czwartek:

07:00 ++ Kazimierz Gancarz, z rodziny

18:00 ++ Członkinie Róży Matki Bożej Różańcowej i z rodzin

8 listopada 2019 – piątek:

07:00 + Piotr Stokłosa r. śm., ż. Rozalia

18:00 + Janina Planta r. śm.

18:00 Zbiorowa za zmarłych:

+ Maria Adamus (od Stanisława i Agaty Zguda z Babicy)

+ Feliks Żmuda (od rodziny Jankowiczów z Krzęcina

+ Joanna Kusion (od rodziny Kowalczyków i Rzepisko z Zelczyny) m. Stanisław

+ Lucjan Żmuda (od Pawła Jankowicza z rodziną)

+ Michał Dunaj (od rodziny z Woli Radziszowskiej)

+ Maria Barcikowska (od kuzynki Bogusławy z Katowic z rodziną)

+ Maria Morawa (od rodziny Pycińskich z Wieliczki)

+ Zofia Wyroba (od wnuczki katarzyny z rodziną)

+ Bronisław Buras (od rodziny z Białegostoku)

+ Stanisław Lelek (od pracowników Szkoły Podstawowej w Krzęcinie)

+ Ryszard Garlacz (od Marii i Maćka Morza)

+ Jan Morawa (od córek z rodzinami: Marii, Genowefy, Barbary z mężem i Kazimiery z mężem)

+ Mirosław Mizura (od Teresy i Mariana Sotwin)

+ Zofia Gwóźdź (od nauczycieli emerytów)

+ Danuta Łukasik (od rodziny Ciepłych z Przytkowic)

+ Stanisława Żak (od kuzyna Andrzeja i Zofii Żmuda)

+ Mariusz Czopek (od mieszkańców Grabia z góry)

+ Janina Jamróg (od sąsiadów z Ochodzy)

+ Aleksander Szwed (od Kochanów z rodziną)

+ Stefan Kochana (od rodziny Kochanów)

+ Rafał Żmuda (od sąsiadów z Działów Krzęcińsko-Zelczyńskich)

+ Jan Grabiec (od żony)

++ Wiktoria Sak, s. Adam (od sąsiadów)

+ Kazimierz Gancarz (od rodziny Mrożków z Zelczyny)

+ Marian Skorus (od sąsiadów Kosków)

+ Teresa Łędzka (od koleżanek z biura córki Bożeny)

++ Waleria Lelek – r. śm., m. Józef, synowie i synowe. Wojciech Elżbieta Żmuda, córka, synowie, synowe, zięć, wnuk

++ Amelia Stanisław Kochana, s. Henryk

+ Władysław Świerkosz 40r śm. ż. Helena

+ Janina Majcherczyk (od sąsiadów Sasorów)

9 listopada 2019 – sobota:

07:00 ++ Członkinie Róży Matki Bożej Krzęcińskiej i z rodzin

07:00 ++ Franciszek, Amelia Wędzicha, z. Franicszek

18:00 ++ Członkinie Róży Matki Bożej Niepokalanie Poczętej i z rodzin

18:00 ++ Członkinie Róży Matki Bożej Saleteńskiej i z rodzin

10 listopada 2019 – niedziela:

07:00 ++ Henryk Anna Zięcik, c.c. Teresa, Maria

09:00 + Stanisław Dąbrowski – 17 r. śm.

11:00 – Za parafian

11:00 ++ Krzysztof  Pospuła, Władysław, Tadeusz, teściowie

17:00 ++ Z Polanki Hallera