Intencje mszalne

Niedziela 29.09

7.00 + Michał Żmuda, ż. Józefa 

9.00 + Mieczysław Godzik, ż. Apolonia, s. Andrzej 

11.00 + Maria Śmiech 22 r. śm., m. Czesław 

17.00 + Krzysztof Wycisk – od rodziny Ornatów  i Czarnych

Poniedziałek  30.09

7.00 + Paweł,  Elżbieta Niechaj, s. Stanisław

7.00 + Cecylia Janik

18.00 Dziękczynno – błagalna w 18 r. ur. Filipa Kozioł 

Wtorek  01.10

7.00 + Franciszek Lelek r. śm.,  ż. Maria

18.0 + Dziękczynno-błagalna w 18 r. ur. Adam Turaja

Środa 02.10

7.00 + Bolesław Majcherczyk 6 r śm. 

18.00 Nowennowa do MB Nieustającej Pomocy  

  • Dziękczynno-błagalna w 18 r. ur. Wojciecha 
  • O wszelkie potrzebne łaski dla dobrodziejów i ofiarodawców

Czwartek 03.10

7.00 + Józef Ślusarczyk,  ż. Maria i rodzice

7.00 O zdrowie w rodzinie 

18.00 + Franciszek Ciernia, Franciszek Wędzicha 

Piątek 04.10

7.00 + Franciszek Malinowski, ż. Maria, s. Stefan

7.00 + Helena, Mieczysław Monica 15 .r śm. 

18.00   Zbiorowa za zmarłych

+ Sabina Kęs (od koleżanek: Józefy, Haliny, Ludwiki i Czesławy)  

 + Maria Sekuła (od pracodawców i koleżanek z Firmy „Andmar”) 

  + Aldona, Kamil, Aleksandra i Nadia Stopa (od Magdaleny i Jacka Lelka zrodziną)  

  + Michał Dunaj (od kolegów z pracy z Kopanki) 

  + Jan Grabiec (od żony)  

  + Maria Barcikowska (od sąsiadów Kura i Dąbrowska)  

  + Bronisław Buras (od Przedszkola nr 122 w Krakowie)  

  + Zofia Gwóźdź (od sąsiadów)  

  + Danuta Łukasik (od mieszkańców Grabia z góry)  

  + Anna Skrzyńska (od Ognisk Pokutnych ze Skawiny)  

  + Stanisława Żak (od mieszkańców Gołuchowic)  

  + Mariusz Czopek (od rodziny Meus z Polanki) 

  + Wiktoria Przybyło (od sąsiadów) 

  + Janina Jamróg (od sąsiadów z Ochodzy)  

  + Aleksander Szwed (od Koła Gospodyń Wielskich w Polance Hallera)  

  + Stefan Kochana (od szwagierli Ireny Guguła)  

  + Rafał Żmuda (od sąsiadów z Działów Krzęcińsko-Zelczyńskich)

  + Stanisława Rosikoń, Jan Gębala

  + Adam Dąbrowski, o. Marian

  + Franciszek Woźniak i z rodziny  

Sobota  05.10

7.00 + Henryk, Maria Żmuda

18.00 + Jan Kapuściński, ż. Rozalia, synowie

Niedziela 06.10

7.00 + Stanisław Kozioł i rodzice

9.00 + Krzysztof, Stanisław, Jadwiga Knapik i  z rodzice

11.00 + Józef Góralczyk, ż. Aniela i rodzice

17.00 + Apolonia Pułanecka, m. Józef