Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje mszalne

Niedziela 22.09

7.00 + Stanisław Żmuda ż. Anna s. Stefan

9.00 Dziękczynno – błagalna w rocznice ślubu

11.00 Za Parafian

17.00 + Antoni, Stanisława Myśliwiec, c. Władysława, s. Stanisław 

Poniedziałek  23.09

7.00 + Janina  Leśniak

7.00 + Irena Bator

18.00 + Stanisław Pierzchała, Franciszek, Amelia Zięcik

Wtorek  24.09

7.00 + Edmund Żmuda 

7.00 + Franciszek Żmuda

18.00 + Władysław Badura

Środa 25.09

7.00 + Kamil Żmuda

18.00 Msza św. nowennowa do MB Nieustającej Pomocy

  • W intencji MB Królowej Pokoju
  • O wszelkie łaski dla wszystkich  dobrodziejów i ofiarodawców

Czwartek 26.09

7.00 + Józefa Grabińska 

7.00 + Andrzej Moskała 

18.00 + Katarzyna, Tomasz Cymerkiewicz, zięć Karol

Piątek 27.09

7.00 + Maria, Franciszek Jankowicz, c. Maria

7.00 + Jan Kłusek

18.00 Zbiorowa za zmarłych

+ Sabina Kęs (od pracowników Firmy „MERITUM”)

+ Maria Sekuła (od rodziny Knapików z Roczyn)

+ Aldona, Kamil, Aleksandra i Nadia Stopa (od Elżbiety i Grzegorza Wycisk z rodziną)

+ Michał Dunaj (od kolegów i koleżanek magazynu Panattom)

+ Maria Barcikowska (od rodziny Zdziebków, Biernackich i Morawa)

+ Zofia Wyroba (od rodziny Leśniaków z Wielkich Dróg)

+ Bronisław Buras (od rodziny Grabińskich z Woli Radziszowskiej z rodziną)

+ Ryszard Garlacz (od kuzyna Czesława z żoną)

+ Maria Lelek (od bratanka Kazimierza z rodziną) – zbiorwa (Ochodza)

+ Zofia Gwóźdź (od sąsiadów)

+ Danuta Łukasik (od mieszkańców Grabia z góry)

+ Anna Skrzyńska (od Ognisk Pokutnych ze Skawiny)

+ Stanisława Żak (od mieszkańców Gołuchowic)

+ Maria Kowalczyk (od sąsiadów)

+ Mariusz Czopek (od Chrzestnej Stanisławy)

+ Wiktoria Przybyło (od sąsiadów)

+ Rafała Żmuda(od sąsiadów z Działów Krzęcińsko – Zelczyńskich)

+ Janina Jamróg (od sąsiadów z Ochodzy)

+ Stefan Kochana (od rodziny Skarbów)

+ Aleksander Szwed (od rodziny Ziarków z Polanki Hallera)

+ Rafał Żmuda (od sąsiadów z Działów Krzęcińsko-Zelczyńskich)

Sobota  28.09

7.00 + Stefania, Tadeusz Czara, c. Maria, Kazimierz i Edward zięć

7.00 + Anna Jankowicz 2r śm. 

18.00 Dziękczynno-błagalna w 18 r. ur. Gabrielii Tyrała 

Niedziela 29.09

7.00 + Michał, Józefa Żmuda  

9.00 + Mieczysław, Apolonia Godzik, s. Andrzej 

11.00 + Maria Śmiech 22 r. śm., m. Czesław 

17.00 + Krzysztof Wycisk