Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje mszalne

Niedziela 01.09
7.00 + Maria Szwed
9.00 + Stanisław Zięcik r. śm.
11.00 + Irena Majcherczyk i zmarli rodzice
17.00 + Stefan Badura ż. Helena
Poniedziałek 02.09
7.00 + Stefan Kozioł ż. Anna
7.00 + Bogusław Grabińśki 1r śm. Rodzice i teściowie
18.00 + Wiesław Janik ż. Krystyna
Wtorek 03.09
7.00 + Franciszek, Zofia i Rozalia Opyrchał
7.00 + Danuta Badura r. śm.
18.00 + Józef i Waleria Lelek z rodziną
Środa 04.09
7.00 + Stanisław Edward Mlost zmarli z rodziny
7.00 + Elżbieta Słonina 2r. śm.
18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w potrzebach parafian, za żywych
Czwartek 05.09
7.00 + Lucjan Gwóźdź ż. Wanda
7.00 + Józef Wycisk 8r śm. ż. Felicja i synowie
18.00 + Joanna i Wiesław Rzepisko
Piątek 06.09
7.00 + Maria Zięcik m. Leon s. Stanisław zięć Władysław
7.00 + Paweł i Anna Kochany
18:00 + Msza święta za zmarłych:

+ Stanisław Kawaler (od Róży św. Jana Pawła II)  + Aldona, Kamil,

+Aleksandra i Nadia Stopa (od ciotki Anny Woźniak z córką)  

+ Maria Barcikowska (od rodziny Morawów z Zelczyny)  

+ Czesław Lelek (od Marcina Wilkosza z rodziną)  

+ Bronisław Buras (od pracowników Firmy Ryś Hali N1)  

+ Stanisława Kozioł (od Wiesława Pierzchały)  

+ Zbigniew Gorycki (od pracowników Przychodni Zdrowia Skawina)  

+ Mirosław Mizura (od chrzestnego Jerzego z żoną Danuta)  

+ Maria Lelek (od Róży Matki Bożej Bolesnej)   (Ochodza)

+ Jan Morawa (od rodziny Badurów i Pachotów)  

+ Irena Żmuda (od sąsiadów)  

+ Barbara Święch (od rodziny Kochanów i Rokoszów)  

+ Zofia Gwóźdź (od sąsiadów)  

+ Danuta Łukasik (od rodziny Sala ze Skawiny)  

+ Anna Skrzyńska (od rodziny Orzechowskich)  

+ Stanisława Żak (od mieszkańców Gołuchowic)  

+ Wiktoria Przybyło (od rodziny Knapik z Krzęcina)  

+ Mariusz Czopek (od Marii Ciernia z rodziną)  

+ Rafała Żmuda(od Anny i Jacka Żmuda z rodziną) 

+ Maria Sekuła (od Marii i Jana Krzystek ze Spytkowic) 

+ Aleksander Szwed ( od rodziny Żmuda i Meus)

+ Michał Dunaj (od koleżanek i kolegów z pracy siostry Pauliny)

+ Stefan Kochana ( od wnuka Grzegorza )

+ Janina Jamróg ( od Dyrekcji, nauczycieli i pracowników Szkoły Podstawowej w Zelczynie)

+ Jan Grabiec ( od Dzieci)

+ Maria Kowalczyk ( Od Heleny Guguła i rodziny Grabców)

+ Jan Śpiewla ( od sąsiadów z Działów)


Sobota 07.09
7.00 + Milena Gdula r. śm.
7.00 + Jan Kowalczyk ż. Magdalena
18.00 + Jan Piszczek s. Ryszard
Niedziela 08.09 Odpust Parafialny
7.00 + Tadeusz Czara ż. Stefania c. Maria
9.00 + Maria Pałac, zmarli z rodziny
11.30 1) za Parafian
2) Dziękczynna za zbiory
3) o Boże bł. i Op. MB dla Róży MB Krzęcińskiej
17.00 + Maria Wycisk m. Czesław i zmarli z rodzin